plakát seriálu

Two Guys, a Girl and a Pizza Place

(Two Guys, a Girl and a Pizza Place)

Názory uživatelů

Three guys, two girls and (at the end of the day) no pizza place...

Přiznám se, že mě na seriál nalákal Nathan Fillion, který se později připojil k hereckému obsazení. První série dějově trochu drhla, herci mi připadali méně sehraní, ale v druhé polovině první série se vše změnilo a mně bylo jasné, že tenhle seriál je můj šálek kávy. Střelený humor, ač chvílemi hodně přitažený za hlavu, mě chytil a pustil až se závěrečným dílem 4. série. Utahování si z lidské blbosti (ať už všeobecné, nebo přímo jednotlivých postav) a nepřekonatelné halloweenské díly jsou jen dvěma maličkostmi v dlouhém seznamu plusu tohohle seriálu.
Reynolds a Ruccolo si sedli jak hrnec na... však vy víte. A to se ještě umocnilo s příchodem Filliona, který byl sice zpočátku nemastný neslaný a mezi původním osbazením jen tak proplouval, aby se neřeklo... Ale postupem času to byly právě scény mezi ním a ostatními kluky, na které jsem se těšívala nejvíc.

80 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Rozporuplné pocity

Seriál jako takový tedy nic moc. Takový lehčí podprůměr, ale vidět Nathana Filliona jako mladistvé ucho a to samé v případě Jillian Bachové, to za ten zážitek fakt stojí. Takže jestli se někdo chce pobavit, alespoň takto, doporučuji, byť jen třeba jeden díl.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk