Two Guys, a Girl and a Pizza Place

Two Guys, a Girl and a Pizza Place (Two Guys, a Girl and a Pizza Place) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
phoebess

30. listopadu 2012

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Three guys, two girls and (at the end of the day) no pizza place...

Přiznám se, že mě na seriál nalákal Nathan Fillion, který se později připojil k hereckému obsazení. První série dějově trochu drhla, herci mi připadali méně sehraní, ale v druhé polovině první série se vše změnilo a mně bylo jasné, že tenhle seriál je můj šálek kávy. Střelený humor, ač chvílemi hodně přitažený za hlavu, mě chytil a pustil až se závěrečným dílem 4. série. Utahování si z lidské blbosti (ať už všeobecné, nebo přímo jednotlivých postav) a nepřekonatelné halloweenské díly jsou jen dvěma maličkostmi v dlouhém seznamu plusu tohohle seriálu.
Reynolds a Ruccolo si sedli jak hrnec na... však vy víte. A to se ještě umocnilo s příchodem Filliona, který byl sice zpočátku nemastný neslaný a mezi původním osbazením jen tak proplouval, aby se neřeklo... Ale postupem času to byly právě scény mezi ním a ostatními kluky, na které jsem se těšívala nejvíc.

Avatar uživatele
HonZajs000

30. března 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Rozporuplné pocity

Seriál jako takový tedy nic moc. Takový lehčí podprůměr, ale vidět Nathana Filliona jako mladistvé ucho a to samé v případě Jillian Bachové, to za ten zážitek fakt stojí. Takže jestli se někdo chce pobavit, alespoň takto, doporučuji, byť jen třeba jeden díl.