Plakát

Únos a záchrana

(Kidnap & Rescue)

Provokativní dokumentární seriál o únosech a zachráncích, kteří mají odvahu jít tam, kam nikdo jiný. Riskují vlastní zdraví a život, aby pomohli nevinným obětem na území Spojených států nebo v zahraničí. Ať už se jedná o podnikatele, který je držen kvůli výkupnému, dítě, které bylo... [více]

2011 | USA | Discovery Channel | RealityTV | 2 epizody | status: ukončeno v roce 2011
Poslední odvysílaná

1×02 – Taxi Cab Killer

(premiéra 5. 2. 2011 – před 13 lety)
závěr seriálu

Únos a záchrana – O čem to je

Provokativní dokumentární seriál o únosech a zachráncích, kteří mají odvahu jít tam, kam nikdo jiný. Riskují vlastní zdraví a život, aby pomohli nevinným obětem na území Spojených států nebo v zahraničí. Ať už se jedná o podnikatele, který je držen kvůli výkupnému, dítě, které bylo prodáno do moderního otroctví nebo agenta DEA, kterého unesl drogový kartel kvůli pomstě - jejich nadějí je tým špičkově vycvičených lidí, kteří udělají vše, co je v jejich silách, aby oběti přivedli zpět domů.

Máme možnost poznat Brada Barkera, který vlastní specializovanou bezpečnostní agenturu v San Diegu, pojmenovanou HALO Corp. Jejími zaměstnanci jsou bývalí členové speciálních jednotek a špionážních agentur. Jejich cílem je poskytovat bezpečí a humanitární pomoc tam, kde je to potřeba, přičemž jsou specializování právě na případy únosů a záchranu rukojmí. Vedle tohoto týmu se seznámíme s dalšími organizacemi, Projekt Child Save vede bývalý mariňák, k dispozici má dobrovolníky, kteří neváhají nasadit vlastní život a společně zachránili již přes stovku dětí. SECFOR International se specializují na utajené operace a ochranu vysoce postavených činitel, stejně jako mezinárodní organizace The Guidry Group. HIKE (Home Invasion and Kidnapping Enforcement) je pak týmem, který operuje v Arizoně a soustředí se na záchranu obětí únosů.

Zapomeňte na filmový svět, toto je realita.

Brad Barker
Himself
Himself
Gonzalez 2011
Info box
Stanice

Discovery Channel

Žánr

RealityTV

Země původu

USA

Roky vysílání

2011

První vysílání

29. ledna 2011

Ukončení seriálu

5. února 2011

Odkazy

IMDb.com