Upíří deníky

Upíří deníky (Vampire Diaries, The) — 4. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Návrat Isobel

Isobel se vrací do Mystic Falls a ohromí Alarica svým postojem a požadavky, že má zařídit její setkání s Elenou. Když se matka a dcera konečně shledají, Isobel odmítne odpovědět Eleně na většinu otázek, ale ukáže se, že se nezastaví před ničím, dokud nenajde tajemný vynález Jonathana Gilberta, po kterém pátrá. Isobeliny nebezpečné činy nutí Stefana, Damona a Bonnie zakročit a pomoci Eleně vypořádat se s nastalou situací.

Isobel se díky Rickovi setká s Elenou. Hlavním důvodem jejich setkání je zařízení Johnathana Gilberta. Pokud ho Elena od Damona nezíská, krev místních občanů bude mít na svých rukou. Damon najde vilu, ve které prozatím Isobel pobývá. Řekne mu, že vynález na nic nepotřebuje, jen dělá, co jí bylo řečeno. Oba jsou na stejné straně - Katherinině. To zařízení jí nedá, jestli Katherine něco chce, ať si pro to přijde. Bonnie se omluví Eleně a ta jí řekne, že v Mystic Grill potkala svou biologickou matku. Bonnie celou dobu pročítala Emilynu knihu, ve skutečnosti se Johnathanovi nikdy nepodařilo něco vynalézt. Emily to všechno tajně začarovala. Najdou tam i zařízení, co má Damon. Je to součást zbraně proti upírům. Isobel se od Caroline dozvěděla důležité informace o Elenině životě a na slavnosti alegorických vozů jí ukáže, jak snadné je ublížit lidem, na kterých jí záleží. Na Mattovu ruku, díky Isobel zapříčinění spadne auto, a i když se mu nechce, je nucen přijmout Tylerovu pomoc. John přijde na Isobelino zavolání do jejího domu, kam unesla Jeremyho. Damon dá Eleně to zařízení, slíbila mu, že z něj Bonnie sejme původní kouzlo. Elena donese Isobel zařízení, ona mezitím pustila Johna a Jeremyho domů. Isobel jí řekne, že poznala, že se do ní Damon zamiloval. Elena si chce s Jeremym promluvit a on jí řekne, že četl její deník. Anna se po dlouhé době ukáže Jeremymu a řekne mu, že její matku někdo zabil. Damon slíbí Stefanovi, že se historie opakovat nebude. Taky mu řekne, že mu z Isobelina vyprávění došlo, že John je Elenin otec. Isobel dala zařízení Johnovi. Katherine chce všechny upíry z hrobky mrtvé. Bonnie řekne Caroline, že předstírala, že udělala něco, co ve skutečnosti neudělala.

Narážky na další seriály

Jak jsem poznal vaši matku

Damon vypráví Alaricovi o tom, jak se to s upírstvím, že můžete vypnout svoji lidskost. Také dodává, že Stefan je jiný, že chce kompletní lidské prožitky. Napříkad že si chce vychutnat každou epizodu "Jak jsem poznal vaši matku".

HUDBA V EPIZODĚ

Giving Up The Gun (Vampire Weekend)

Studenti připravuji výzdobu na alegorický vůz.

All The Same To Me (Anya Marina)

John přichází za Isobel.

Our War (Neon Trees)

Elena čeká v Mystic Grill na Isobel.

Sing (Sounds Under Radio)

Pokračování rozhovoru mezi Elenou a Isobel v Mystic Grillu.

Ain’t No Rest For The Wicked (Cage The Elephant)

Damon a Cherie hrají svlékací poker.

We Share The Same Skies (The Cribs)

Studenti staví a zdobí alegorický vůz.

Laredo (Band Of Horses)

Elena a Jeremy si povídají o Anně.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Furiant
Furiant
Frozen99
LittleLexi