Plakát

Uvolněte se, prosím

Povídání se třemi hosty ze světa politiky, kultury a dalších zajímavých lidí z normálního života je neformální. Prvoplánově nejde o třeskutou řachandu ani vážné klábosení. Už při prvním natáčení jsme si opět potvrdili geniální schopnost Jana Krause improvizovat a vést rozhovor nejen... [více]

2004–2010 | Česká republika | 42 minut | Česká televize | TalkShow | 4 epizody | status: ukončeno v roce 2010
Poslední odvysílaná v ČR

1×203 – Roman Vojtek/Lela Geislerová/Jiří Hadaš

(premiéra 9. 10. 2009 – před 12 lety)
Poslední odvysílaná

1×203 – Roman Vojtek/Lela Geislerová/Jiří Hadaš

(premiéra 9. 10. 2009 – před 12 lety)

Uvolněte se, prosím – O čem to je

Povídání se třemi hosty ze světa politiky, kultury a dalších zajímavých lidí z normálního života je neformální. Prvoplánově nejde o třeskutou řachandu ani vážné klábosení. Už při prvním natáčení jsme si opět potvrdili geniální schopnost Jana Krause improvizovat a vést rozhovor nejen s politikem, ale i s obyčejným člověkem.

Pořad také aktuálně reaguje na to, co se v naší zemi děje. Po celou dobu je na jevišti s Janem Krausem i kapela jeho syna, Davida.


Zajímavost:
Late night show je standardní světový formát, který pozdě večer vysílají televize v mnoha zemích západní Evropy i Spojených států. Jedná se o velmi oblíbené pořady, které jsou vždy spojené s osobou moderátora. Velmi důležité je, že se povídání odehrává před diváky.

moderátor
Info box
Stanice

Česká televize

Délka

42 minut

Žánr

TalkShow

Země původu

Česká republika

Roky vysílání

2004–2010

První vysílání

19. listopadu 2004

Ukončení seriálu

25. června 2010

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránky

Související