V čísle 9

V čísle 9 (Inside No. 9)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Pan Citron

12. února 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Návštěvy v čísle devět

To, co Pemberton se Shearsmithem dokáží vytvořit na poli jedné půlhodiny je občas neskutečné. Tolik nápadů, překvapivých zvratů a sympatických postav by mohl závidět kde jaký mnohem "ambicióznější spektákl". Pravda, ne vždy to vyjde úplně dokonale, ale i tak každý díl obsahuje nějaký ten moment, kvůli kterému stojí za to vidět. A to osobně považuji za velice příjemný unikát.

Oblíbené díly: 1x03 - Tom & Gerri, 2x02 - The 12 Days of Christine, 3x01 - The Devil of Christmas, 3x05 - Diddle Diddle Dumpling, 4x01 - Zanzibar, 4x02 - Bernie Clifton's Dressing Room

Avatar uživatele
Caroline115

27. prosince 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Doporučuju

Mám ráda antologie, takže když mi byl seriál doporučen, tak jsem se na něj musela podívat. Obzvlášť, když to doporučovali jako něco podobného Black Mirror. O seriálu jsem nikdy neslyšela, není to tady asi nějaký oblíbený nebo známý seriál. Není to úplně jako Black Mirror, nejde tu o technologie a jejich dopad na lidský život, ale chápu, proč to lidé s tím srovnávají. Inside no. 9 má taky takové temné zvraty, kdy po skončení epizody koukáte jen do blba a přemýšlíte nad tím, co jste zrovna viděli.

Některé epizody sice nejsou tak dobré a ne všechny jsou temné, ale rozhodně stojí za to. Oceňuji taky, že některé epizody jsou dost zajímavě natočeny...např. epizoda, kde nikdo nepromluví nebo epizoda, která je natočena jako komentář k probíhajícímu filmu na obrazovce.

Seriál rozhodně doporučuju všem, co mají rádi antologie, bizarní humor a zajímavé zvraty.

Avatar uživatele
Rimmerson

18. dubna 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jsou zpátky !

Práci těchto dvou (podle mě) geniálních mozků jsem měl vždy rád, a jejich tvorba mě vždy strašně bavila např:The League of Gentlemen nebo Psychoville. Podle mě dokáží skvěle namixovat horor a komedii že to nepůsobí křečovitě nebo trapně.

Jinak to není ani v tomto jejich novém počinu, který sleduje co se děje za dveřmi s číslem 9. Takže každým dílem je nám naservírovaný nový uzavřený příběh. Každý díl je tedy směsí komedie,hororu a thrilleru ale samozřejmě jsou epizody které jsou záměrně mířeny vážně a humoru je v nich po skromnu např: Tom & Gerri ale také jsou epizody které jsou vysloveně k popukání jako má velice oblíbená epizoda A Quiet Night In u které jsem se přesvědčil že tuto dvojku prostě zbožnuji.

Takže první série se povedla na výbornou a i když je pár epizod slabších pořád se jedná o skvělou záležitost. První série 80%

Druhá série (zatím viděny dva díly. Budu po shlédnutí celé dávat Edit.)

1.Epizoda= Komediální konverzační komedie odehrávající se v kupé vlaku. Humor tu funguje a celá epizoda příjemně navnadí na další díly. Osobně se mi díl líbil až na trochu ohraný závěr. 8/10

2.Epizoda= Tohle zase byla psychárna. Celá epizoda se nese ve vážnějším duchu a při celé epizodě jsem se cítil jak na jehlách a závěr a rozuzlení epizody mi přijde velice originální. 9/10

Avatar uživatele
phoebess

22. února 2014

71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Inside No. 9

Co díl to jiná černá komedie...
Jedno mají ale všechny společné. V každém díle se objeví nečekané zvraty a většinou i ty zvraty mají zvraty, takže nelze předvídat, jak každý příběh dopadne. Jisté je však jedno, báječně se zasmějete a na konci vyjeveně zakoukáte.

Další názorná ukázka toho, jak skvěle umí Britové zpracovat jakékoliv náměty.

Avatar uživatele
ZADYSR

20. března 2014

29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Inside No. 9

Příspěvek Phoebess je plně vystihující. Nejraději mám 2. epizodu.