plakát seriálu

V jako Victoria

(Victorious)

Názory uživatelů

Here I am - once again.

Seriál má u mě velký mínus za hlavní hrdinku i její představitelku.
Victoriu Justice jsem nedávno viděla i v Eye Candy a tak hrozně netalentované střevo jsem dlouho neviděla.
Postava Tori podle mě snad v kuse jenom řve, huláká na celé kolo a když má dělat nějaký hysterický záchvat vzteku, tak přehrává, až je to neuvěřitelné. To už i Miley Cyrus jako Hannah Montána mi přišla věrohodnější. Navíc je ta postava namyšlená navzdory tomu, že ještě nic nedokázala a vůbec působí hrozně povýšenecky.
Ale co se mi líbí jsou další postavy.
Cat je snad ta nejblbější postava světa, ale za to jsem to té Arianně Grande věřila(čert ví proč).
Pokud mám napsat svojí oblíbenou postavu, tak je to Jade. Gothička s peprnější smyslem pro humor a k tomu tvrdačka. Opravdu mě kolikrát velice bavila a přišla mi ze všech postav nejrozumnější.

Jinak, o co tu jde, to je snad jasné. Všichni jsou vždycky vystylizovaní do jejich přesvědčení, upravení, nic nenosí dvakrát. Škola má čupr moderní a pestré vybavení jako z katalogu, skřínka hlavní hrdinky je napojená na elektřinu a má nejcoolovitější design. Navzdory, že se většinou natáčí ve škole, tak je málokdy vidíme ve třídě se učit. Tohle jsou věci, co mě vždy bijí do očí.

Není to nejlepší sitcom světe, ale na ty náctileté poměry to podle mě stačí a i starší ročníky se u toho můžou pobavit. Není to nějak náročný seriál s nějakou hlubokou myšlenkou. Lehká oddychovka co nenadchne, ani neurazí.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

V jako Victoria

Victorious je takový oddechový nenamáhavý seriál. Písničky jsou popové, což spoustu lidí může odradit. Ale pokud se podíváte na pár dílů, možná si ho oblíbíté. Moje oblíbená postava je rozhodně Cat, mladá a naivní.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nickelodeon has your Victory!

Upřímně řečeno, i když je to jeden z mých oblíbených pořadů, já si nemyslím, že je možné hodnocení víc jak 70%.
Všechny postavy jsou zábavné a mají svou vlastní osobnost. Moje oblíbená postava je Jade West (Elizabeth Gillies), gothic / punková ''strašlivá'', holka, protože mi její postava připadá nejvíce nereálně vtipná.
Na Victorious se mi však nejvíce líbí naprosto čistý humor. Žádné narážky na stereotypy, sprostá slova nebo sex-vtipy. A na rozdíl od ostatních dospívajících sitcomů, směji se sama od sebe a ne až mi to poručí smějící se publikum.

Chci-li být upřímná, tak pokud jste si neužili iCarly nebo Drake a Josh, tak se pravděpodobně nebudete těšit ani na Victorious, ale já přesto doporučuji k jeho shlédnutí.

60 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Neurazí..

ale boužel ani nenadchne. Hlavní postava je podle mého docela dost namyšlená a hraje si tam na nějakou pop star. Ostatní herci ujdou a vtipný to celkem je...

30 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Victorious je jednen z mých nejoblíbenějších seriálů

Victorious mě moc baví. Ráda se na tento seriál koukám. Jsou tam bomba písničky a hlášky. Baví mě Jadina protivnost a Catina vtipnost. Je to celé úžasný seriál.

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Užasná

Užasný serial.

100 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí