Plakát

V mysli pachatele

(Der Irland-Krimi)

Cathrin Blakeová (Désirée Nosbuschová) je německo-irská psychiatrička, která působí v irském městečku Galway. Dříve pracovala společně s manželem pro místní policii. Tvořili dokonalý tým, jenže pak její manžel nevysvětlitelně zmizel. Cathrin to těžce zasáhlo. Přišla o pevnou půdu... [více]

2019–???? | Německo | 90 minut | Das Erste | Drama / Krimi / Mysteriózní | 6 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

1×06 – Preis des Schweigens

(premiéra 6. 10. 2022 – před 20 měsíci)

V mysli pachatele – O čem to je

Cathrin Blakeová (Désirée Nosbuschová) je německo-irská psychiatrička, která působí v irském městečku Galway. Dříve pracovala společně s manželem pro místní policii. Tvořili dokonalý tým, jenže pak její manžel nevysvětlitelně zmizel. Cathrin to těžce zasáhlo. Přišla o pevnou půdu pod nohama, propadla alkoholu, a kvůli problémům musela poslat tehdy dvanáctiletého syna k příbuzným do Německa. Od nešťastných událostí uběhlo už deset let. Cathrin si stále nerozumí s dnes již dospělým synem, který se vrátil a pracuje jako policejní fotograf. Ale podařilo se jí dát si svůj život znovu dohromady.

Jako terapeutka pomáhá potřebným. Jenže hluboká rána, jež se nikdy úplně nezhojila, se znovu otevírá, když se nečekaně najde mrtvola jejího manžela. Odvážná německo-irská psycholožka se rozhodne čelit vlastním démonům. Sleduje manželovy stopy a proniká do zvláštního uzavřeného církevního světa klášterů. Podaří se jí odhalit, co zjistil její manžel? A proč to bylo tak strašné, že kvůli tomu musel zemřít? A jak si poradí s dalším případem bizarní vraždy mladé dívky? Co když je pachatelem jeden z jejích pacientů? Byl by opravdu schopný něčeho tak brutálního? Cathrin se ocitá tváří v tvář nemožnému rozhodnutí: musí si vybrat mezi zodpovědností k vlastnímu pacientovi a možností vyřešit drastickou vraždu.

Cathrin Blake
Paul Blake
Callum O'Connor
Sean Kelly
Info box
Stanice

Das Erste

Délka

90 minut

Žánr

Drama
Krimi
Mysteriózní
Thriller

Země původu

Německo

Roky vysílání

2019–????

První vysílání

24. října 2019

Na CZ obrazovkách

KRIMI (2021)
Rok udává poslední vysílání.

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránka