Plakát

V náručí ďábla

(Más Sabe el Diablo)

Angel přišel na svět v New Yorku, kam jeho matka Esperanza před lety utekla. Příběh začíná v době, kdy si jako služebná v domácnosti Acerů v Mexiku začala románek s jejich synem Martinem. Poté, co se rodina Acerů dozvěděla, že je Esperanza těhotná, chtějí, aby šla na... [více]

2009–2010 | USA / Kolumbie / Mexiko | 45 minut | Telemundo | Romantický / Drama / Telenovela | 180 epizod | status: ukončeno v roce 2010
Poslední odvysílaná v ČR

1×130 – Episode #1.130

(premiéra 9. 7. 2013 – před 10 lety)
Poslední odvysílaná

1×180 – Episode #1.180

(premiéra 12. 2. 2010 – před 14 lety)
závěr seriálu

V náručí ďábla – O čem to je

Angel přišel na svět v New Yorku, kam jeho matka Esperanza před lety utekla. Příběh začíná v době, kdy si jako služebná v domácnosti Acerů v Mexiku začala románek s jejich synem Martinem. Poté, co se rodina Acerů dozvěděla, že je Esperanza těhotná, chtějí, aby šla na potrat na soukromou kliniku. Odtud Esperanza s pomocí přátel uprchne do Miami, kde se na čas usadí. Po nějaké době se rozhodne odjet do New Yorku, kde se jí však nic nedaří. Po příjezdu je okradena. Bez dokladů a bez možnosti se dorozumět je sama na autobusovém nádraží, kde se jí s pomocí náhodného kolemjdoucího narodí syn Angel Salvador.

Hlavní hrdina Angel, známý pod přezdívkou El Diablo, vyrůstal na ulici, která se stala jeho domovem. Potuloval se jako zlodějíček a v dospělosti se zapletl s partou kriminálníků. Kvůli závažné trestné činnosti gangu se dostal do vězení, odkud se mu snaží pomoci atraktivní právnička Manuela. Ta chce soudce přesvědčit, že má Angel dobré srdce a že si zaslouží druhou šanci.

Krátce po propuštění začíná Angel nový život. Vrací se na místo, kde žil, a zjistí, že jeho matka dluží peníze vůdci gangu Leónovi, pro kterého pracoval a kvůli kterému se dostal do vězení. Aby mohl splatit dluhy, nabízí mu León, ať se zapojí do velké loupeže. Angel nemá jinou možnost, a tak se rozhodne loupež naplánovat do nejmenších detailů. Osud se však rozhodne zamíchat kartami – a tato noc změní život hlavního hrdiny navždy.

Angel 'El Diablo' Salvador / Salvador Dominguez
Manuela Dávila
Martin Acero / El Hierro
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Telemundo

Délka

45 minut

Žánr

Romantický
Drama
Telenovela

Země původu

USA
Kolumbie
Mexiko

Roky vysílání

2009–2010

První vysílání

25. května 2009

Ukončení seriálu

12. února 2010

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz

Na CZ obrazovkách

LOVE (2013)
Rok udává poslední vysílání.

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky