Plakát

Válka skladů: Texas

(Storage Wars: Texas)

Skladištní jednotky jsou pronajímány komukoli, kdo za ně zaplatí. Jakmile však tři měsíce po sobě nezaplatíte, o sklad a všechno v něm jste přišli. Věci jsou profesionálním dražitelem vydraženy v aukci. O tyto zapomenuté poklady se uchází tým lidí, kteří se tím živí a kupují obsahy... [více]

2011–2014 | USA | 22 minut | A&E | RealityTV | 89 epizod | status: ukončeno v roce 2014
Poslední odvysílaná v ČR

3×28 – Moe's Def

(premiéra 7. 3. 2016 – před 8 lety)
Poslední odvysílaná

3×28 – Moe's Def

(premiéra 7. 1. 2014 – před 10 lety)

Válka skladů: Texas – O čem to je

Skladištní jednotky jsou pronajímány komukoli, kdo za ně zaplatí. Jakmile však tři měsíce po sobě nezaplatíte, o sklad a všechno v něm jste přišli. Věci jsou profesionálním dražitelem vydraženy v aukci. O tyto zapomenuté poklady se uchází tým lidí, kteří se tím živí a kupují obsahy skladů za účelem dalšího prodeje a zisku.

Po prolomení zámku mají zájemci pět minut na obhlédnutí skladištní jednotky. Nesmí však vstoupit, ani se ničeho dotknout. Poté přichází na řadu samotná dražba a přihazování. Vítěz si potom prohlédne svůj sklad a odhadne cenu věcí, které v něm našel. Zpravidla máme šanci vidět, komu a za kolik prodali své nejlepší či nejzajímavější úlovky a na závěr přichází rekapitulace a konečný součet. Kdo vydělal, kdo prodělal a kdo odešel s prázdnou.

Válka skladů: Texas je spin-offem původní série Válka skladů.

Himself - Auctioneer
Himself - Narrator
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

A&E

Délka

22 minut

Žánr

RealityTV

Země původu

USA

Roky vysílání

2011–2014

První vysílání

6. prosince 2011

Ukončení seriálu

7. ledna 2014

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)