plakát seriálu

Vědecky prověřeno

(Science of Stupid)

Názory uživatelů

Vědecky prověřeno

Minimálně dřív jsem snad každých patnáct vteřin v televizi vídala pořady složené z videí, na kterých byli zachyceni lidé, kteří si nějak natloukli. Prvních pár minut je možná sledovat cizí neštěstí a hloupost zábava, ale velmi rychle to omrzí. Přecejen je to jen o padání, bolesti, pitomosti... Zkrátka pořád to samé.
Vědecky prověřeno jsem i přes strach, že to bude stejná nuda jako podobný druh pořadů, začala sledovat hlavně díky... no... přiznejme si to... Richardu Hammondovi. Začalo to Top Gearem a pokračovalo spoustami hodin zábavy či zajímavých dokumentů, takže jsem šla tak trochu na jistotu. A musím říct, že tady uhodil hřebíček na hlavičku. Science of Stupid totiž obsahuje přesně to, co má. Něco navíc. Mlácení, padání a pitomost rychle omrzí, ale s tou špetkou vědy je to najednou o moc zajímavější.
Díky krátké stopáži pořad občas až moc rychle utíká, Richard Hammond plní svůj úkol na jedničku a jak už jsem zmínila, věda je přesně to, co podobným pořadům chybělo. Takže mi nezbývá nic jiného, než tuto prevenci před idiocií doporučit. A samozřejmě, doma to nezkoušet, protože neuposlechnout vědu bolí.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Pozor! Tohle doma nezkoušejte!

Tento seriál je jednak zábavný (koho by nebavilo sledovat hloupé lidi, jak na svou hloupost doplatí), ale zároveň slouží jako varování, co ti lidé udělali špatně. Z toho důvodu vím, že je nesmírně hloupé jíst skořici, rozemletou na prášek a proto jsem to nikdy nezkusil. Dobře jsem udělal... Tento seriál doslova spojil vědu s lidskou blbostí, aby ukázal, co nedělat. Přesto mám však strach, že někteří nepříliš inteligentní lidé by mohli na větu: "Pozor! Tohle doma nezkoušejte!" reagovat tak, že to zkusí. Mě však tento seriál poučil a pomohl, takže mu dávám rovných 100%

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Toto doma nezkoušejte!

Tyhle typy pořadů mám rád. Domácí videa, která ukazujou tupé lidi při docela obyčejných věcech. A ta videa jsou samozřejmě vtipná. A Richard Hammond je, jako již tradičně, vtipný taky. A navíc je chytrý, takže může komentovat šaškárny těch tupých lidí. A teď vážně - po informační stránce je to překvapivě docela dost zajímavé a Hammond je král. Parádní pořad, u kterého vám nepřijde, že ztrácíte čas hloupostmi. 80%, po prvních pár dílech.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk