plakát seriálu

Velmi křehké vztahy

(Velmi křehké vztahy)

Epizoda 1×20 – Den žen
80 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Stáňa najde Kratochvíla v lékařském pokoji opilého. Strnad rozhlásí, že Kratochvíla sklátila viróza. Nadává mu, nechápe, jak to mohl udělat. Zpráva o tom, že Kratochvíl byl opilý se rychle dostala ke Krátkému. Ten by to chtěl urychleně řešit. Kratochvíl nechápe, že ho Strnad nenapráskal.



Petr se dědovi směje, že si našel ženskou. To děda popírá, ale s Wagnerovou mu je dobře. Andrea by byla ráda, kdyby se Ilončiny genetické testy zopakovaly. Krátký s Wagnerem očekávají kontrolní komisy. Krátký se diví, že Wagner nemá připravený plán, jak komisi zmáknout.

Simona se rozčiluje, že Ilona dělala u Rubešů ostudu. Vadí jí, že Rubešům podlézala a že jim důvěřuje. Ilonka nemá pocit, že by dělala něco špatného. Krátký se snaží přesvědčit Simonu, že to s ní myslí dobře a že by k němu měla být upřímná. Simona je ale obezřetná.

Stáně vadí, že je pořád sama. Anna jí domluví večer s Olinem. Dagmar pod záminkou zájmu o Hynka přichází ke Skálům. Anna zahlídla u Petra na obrázku jejich prsten. Ptá se matky a ta se strašně rozčílí, když zjistí, že Anna dala prsten Stáně.

Hlavní postavy
Anna Pešková
JUDr. Petr Černý
Mudr. Lukáš Kratochvíl
Sestřička Stáňa
Dáda Lacinová
MUDr. Ludvík Strnad
František Rubeš
Jiřina Rubešová
Filip Rubeš
Marcela Rubešová
Simona Rubešová
Ing. Jan Skála
Hynek Skála
Hanička Ziková
Robert Krátký
MUDr. Bořivoj Wagner
Andrea Rubešová
Režie
Informace k epizodě
Český názevDen žen
Původní názevDen žen
Rok natočení2007
Premiéra8. března 2007
Česká premiéra8. března 2007
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody