Plakát

Veterinář z Bondi Beach

(Bondi Vet)

V observačním dokumentu Veterinář z Bondi Beach odehrávajícím se na úchvatném pozadí nejslavnějšího místa v Austrálii, pláži Bondi Beach, budete sledovat veterináře ze Sydney, dr. Chrise Browna a dr. Lisu Chimesovou. Seriál představí dobrodružství dr. Chrise a nabídne vám jedinečný... [více]

2009–???? | Austrálie | 23 minut | Network 10 | Dokument / Dobrodružný / RealityTV | 14 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

8×15 – Episode 15

(premiéra 23. 7. 2016 – před 7 lety)

Veterinář z Bondi Beach – O čem to je

V observačním dokumentu Veterinář z Bondi Beach odehrávajícím se na úchvatném pozadí nejslavnějšího místa v Austrálii, pláži Bondi Beach, budete sledovat veterináře ze Sydney, dr. Chrise Browna a dr. Lisu Chimesovou.

Seriál představí dobrodružství dr. Chrise a nabídne vám jedinečný pohled do světa jednoho z nejvytíženějších veterinářů v Sydney a zvířat, jejichž péči se každodenně věnuje. V případě zvířat, která potřebují péči specialisty, se dr. Chris obrací na dobrou známou dr. Lisu Chimesovou v SASH – tj. odborné klinice pro malá zvířata. Dr. Lisa je schopna poskytovat specializované zákroky a rovněž má přístup na specifické operační sály se špičkovým vybavením.

Ve čtvrté sérii se dr. Chris a dr. Lisa setkají se zvířecími osobnostmi, k nimž patří želva Homer, pudlice Pearl a emu Dorothy. Kromě každodenní veterinární péče vyrazí dr. Chris rovněž na venkov do Victorie, kde bude léčit různé další druhy zvířat, od koňů po vombaty a opice.

sám sebe
vypravěč
sama sebe
Info box
Stanice

Network 10

Délka

23 minut

Žánr

Dokument
Dobrodružný
RealityTV

Země původu

Austrálie

Roky vysílání

2009–????

První vysílání

5. února 2009

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky