Plakát

Vězněm v cizině

(Banged Up Abroad)

Od únosů a mučení po pošetilé plány pašování drog, takový rozsah mají příběhy lidí, kteří byli uvězněni v cizině. Tento seriál Vám nabídne hrůzné příběhy lidí, kteří si slibovali dobrodružství nebo snadný výdělek a nakonec skončili v situacích, které překročily všechny jejich nejhorší... [více]

2006–???? | Velká Británie | 50 minut | Channel 5 | RealityTV / Dokument / Drama | 6 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná v ČR

8×10 – Hunting Mr. Nice

(premiéra 14. 6. 2022 – před 20 měsíci)
Poslední odvysílaná

8×05 – I Was the Enemy

(premiéra 20. 12. 2015 – před 8 lety)

Vězněm v cizině – O čem to je

Od únosů a mučení po pošetilé plány pašování drog, takový rozsah mají příběhy lidí, kteří byli uvězněni v cizině.

Tento seriál Vám nabídne hrůzné příběhy lidí, kteří si slibovali dobrodružství nebo snadný výdělek a nakonec skončili v situacích, které překročily všechny jejich nejhorší noční můry.

Z jižního Londýna do věznice v Barbadosu, to je cesta Zary Whittakerové v jedné z epizod. Příběh o chudobě, zlomeném srdci a mezinárodním pašování drog. Zara věděla přesně, co dělá, když se odhodlala k pašování kokainu do Británie. Nicméně netušila, že je těhotná. A tak jí čekal porod za mřížemi a nucené odevzdání vlastního dítěte.

Když se americké síly chystaly zaútočit na povstalce v iráckém Tall´Afar roku 2004, byli u toho i reportéři Scott Taylor a Zeynep Tugrul. Nicméně brzy se oni sami stali aktéry vlastního příběhu. Byli uneseni povstalci a obviněni ze špinonáže pro USA. Dokáže tato dvojice přežít peklo mučení a výhrůžek zabitím?

Když Zoe McGarryová potkala na dovolené v Nigerii zajímavého muže, myslela si, že získala nového přítele. Když jí ale po několika měsících zavolal a poprosil jí, aby mu přiletěla pomoct do Ekvádoru, ukázalo se, že bude cokoliv jen ne důvěryhodný a přítel. Když pak najde policie v Zoeině batohu spoustu kokainu a ona skončí s osmiletým trestem za pašování drog, protože její "přítel" se vypařil, zdá se, že všechny naděje jsou pryč.

Tyto a množství dalších příběhů vás nenechají ani na chvíli vydechnout. Připravte se na srážku s realitou...

David Evans
Frank Cullotta
Julie Goldstein
Info box
Stanice

Channel 5

Délka

50 minut

Žánr

RealityTV
Dokument
Drama

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2006–????

První vysílání

1. března 2006

Na CZ streamech

Disney+
Něco nesedí? Dejte nám vědět!

Na CZ obrazovkách

ČT2 (2015)
Rok udává poslední vysílání.

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky