Plakát

Vězněm v cizině

(Banged Up Abroad)

Od únosů a mučení po pošetilé plány pašování drog, takový rozsah mají příběhy lidí, kteří byli uvězněni v cizině. Tento seriál Vám nabídne hrůzné příběhy lidí, kteří si slibovali dobrodružství nebo snadný výdělek a nakonec skončili v situacích, které překročily všechny jejich nejhorší... [více]

2006–???? | Velká Británie | 50 minut | Channel 5 | RealityTV / Dokument / Drama | 6 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

8×05 – I Was the Enemy

(premiéra 20. 12. 2015 – před 5 lety)

Vězněm v cizině – O čem to je

Od únosů a mučení po pošetilé plány pašování drog, takový rozsah mají příběhy lidí, kteří byli uvězněni v cizině.

Tento seriál Vám nabídne hrůzné příběhy lidí, kteří si slibovali dobrodružství nebo snadný výdělek a nakonec skončili v situacích, které překročily všechny jejich nejhorší noční můry.

Z jižního Londýna do věznice v Barbadosu, to je cesta Zary Whittakerové v jedné z epizod. Příběh o chudobě, zlomeném srdci a mezinárodním pašování drog. Zara věděla přesně, co dělá, když se odhodlala k pašování kokainu do Británie. Nicméně netušila, že je těhotná. A tak jí čekal porod za mřížemi a nucené odevzdání vlastního dítěte.

Když se americké síly chystaly zaútočit na povstalce v iráckém Tall´Afar roku 2004, byli u toho i reportéři Scott Taylor a Zeynep Tugrul. Nicméně brzy se oni sami stali aktéry vlastního příběhu. Byli uneseni povstalci a obviněni ze špinonáže pro USA. Dokáže tato dvojice přežít peklo mučení a výhrůžek zabitím?

Když Zoe McGarryová potkala na dovolené v Nigerii zajímavého muže, myslela si, že získala nového přítele. Když jí ale po několika měsících zavolal a poprosil jí, aby mu přiletěla pomoct do Ekvádoru, ukázalo se, že bude cokoliv jen ne důvěryhodný a přítel. Když pak najde policie v Zoeině batohu spoustu kokainu a ona skončí s osmiletým trestem za pašování drog, protože její "přítel" se vypařil, zdá se, že všechny naděje jsou pryč.

Tyto a množství dalších příběhů vás nenechají ani na chvíli vydechnout. Připravte se na srážku s realitou...

David Evans
Frank Cullotta
Julie Goldstein
Info box
Stanice

Channel 5

Délka

50 minut

Žánr

RealityTV
Dokument
Drama

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2006–????

První vysílání

1. března 2006

Na CZ obrazovkách

ČT2 (2015)
Rok udává poslední vysílání.

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky