Plakát

Viewpoint

Thriller, který sleduje tajné policejní vyšetřování v uzavřené manchesterské komunitě a ukazuje, zda je možné pozorovat životy druhých skutečně objektivně a bez jakýchkoliv předsudků. Když se milovaná učitelka na základní škole Gemma King začne pohřešovat, detektiv Martin Young se... [více]

2021 | Velká Británie | 45 minut | ITV | Drama / Thriller | 5 epizod | status: ukončeno v roce 2021
Poslední odvysílaná

1×05 – Episode 5

(premiéra 30. 4. 2021 – před 3 lety)
závěr seriálu

Viewpoint – O čem to je

Thriller, který sleduje tajné policejní vyšetřování v uzavřené manchesterské komunitě a ukazuje, zda je možné pozorovat životy druhých skutečně objektivně a bez jakýchkoliv předsudků.

Když se milovaná učitelka na základní škole Gemma King začne pohřešovat, detektiv Martin Young se rozhodne vytvořit pozorovací stanoviště v domě svobodné matky Zoe Sturges. Má k tomu jednoduchý důvod – tento byt totiž umožňuje panoramatický pohled na všechny, kdo přichází a odchází do města. Perfektně vidí také do bytu, který Gemma sdílí se svým přítelem Gregem Sullivanem – hlavním podezřelým v jejím zmizení.

Martin je však muž, který na ramenou nosí vlastní démony a vinu. Hrdina začne postupně zpochybňovat, jestli skutečně může věřit tomu, co pozoruje. Není zde možnost, že do Grega promítá svou vlastní osamělost? Aby toho nebylo málo, začnou se v něm hromadit city k Zoe, které ohrožují jeho schopnost nestranného výkonu práce.

Martin Young
Donald Vernon
Hayley Jones
Jill Conroy
Liam Cox
Roly Dalton
Stella Beckett
Greg Sullivan
Gemma Hillman
Zoe Sterling
Info box
Stanice

ITV

Délka

45 minut

Žánr

Drama
Thriller

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2021

První vysílání

26. dubna 2021

Ukončení seriálu

30. dubna 2021

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)