Plakát

Viewpoint

Thriller, který sleduje tajné policejní vyšetřování v uzavřené manchesterské komunitě a ukazuje, zda je možné pozorovat životy druhých skutečně objektivně a bez jakýchkoliv předsudků. Když se milovaná učitelka na základní škole Gemma King začne pohřešovat, detektiv Martin Young se... [více]

2020–???? | Velká Británie | 45 minut | ITV | Drama / Thriller | 0 epizod | status: právě se nevysílá

Viewpoint – O čem to je

Thriller, který sleduje tajné policejní vyšetřování v uzavřené manchesterské komunitě a ukazuje, zda je možné pozorovat životy druhých skutečně objektivně a bez jakýchkoliv předsudků.

Když se milovaná učitelka na základní škole Gemma King začne pohřešovat, detektiv Martin Young se rozhodne vytvořit pozorovací stanoviště v domě svobodné matky Zoe Sturges. Má k tomu jednoduchý důvod – tento byt totiž umožňuje panoramatický pohled na všechny, kdo přichází a odchází do města. Perfektně vidí také do bytu, který Gemma sdílí se svým přítelem Gregem Sullivanem – hlavním podezřelým v jejím zmizení.

Martin je však muž, který na ramenou nosí vlastní démony a vinu. Hrdina začne postupně zpochybňovat, jestli skutečně může věřit tomu, co pozoruje. Není zde možnost, že do Grega promítá svou vlastní osamělost? Aby toho nebylo málo, začnou se v něm hromadit city k Zoe, které ohrožují jeho schopnost nestranného výkonu práce.

Info box
Stanice

ITV

Délka

45 minut

Žánr

Drama
Thriller

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2020–????

První vysílání

v roce 2020

Odkazy

IMDb.com