plakát seriálu

V.I.P.

(V.I.P.)

Názory uživatelů

Prednosti

Kto čakal od tejto "herečky" a ostatného obsadenie niečo hlbšie, tak sa určite sklamal. Toto chlapi pozerali len kvôli PAM&PAM a ja ešte kvôli Natalie a jej je*avým očiam.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Vallery Irons Protection

Aneb jak vyždímat z nabyté slávy Pamely Anderson v Pobřežní hlídce a jejich silikonových předností nějaký ten dolar navíc. Už jen nápad, že otřílení bodyguardi si přiberou do firmy jako svou reklamní tvář prodavačku z fast foodu je poněkud přitažený za vlasy. Stejně tak většina epizod, jejich zápletky, akční scény, vyvrcholení a hlavně herecké výkony byly směšné mnohdy až nekoukatelné. Takže snad jediné na co se dalo dívat, bylo ono poprsí Pamely. Nemůžu ale uvěřit, že to lidé v Americe a posléze i jinde ve světě vydrželo bavit celé 4 sezóny.

20 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

VIP

Myslím, že tento seriál je hlavne o veľkých "prednostiach" Pamely Anderson a ostatných žien. Veľmi sexistické a všetko rovnaké, preto len 1/5, keďže tu stále sú rezervy.

20 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Asi tak ...

Někdy je prostě lepší se k některým - jak to říct a neurazit - " nesmyslům " prostě a jednoduše , nevyjadřovat.

Ano jistě pro chlapy , velice " zajímavý " seriál , u kterého jde jen o to kolikrát se silikony oběví v záběru.

Celkově bych řekla že seriál mněl sice zajímavý koncept , ale totálně ho pokazila hlavně PAMELA " silikon " ANDERSON , které bych neuvěřila ani prodavačku zeleniny.
Nemám ji ráda celkově a když sem viděla že snad by mohla zamířit do Hollywoodu ( film BARB WIRE - či jak se to jmenovalo ) tak sem si říkala že to je konec kvalitních akčních filmů , protože tudle " silicon lady " by určitě nacpaly i do Jamese Bonda.

Seríál V.I.P. , je blbost.
( ps : těch 30 % sem dala proto že některé díly byly zajímavé pokud pominu fakt že 20x za díl mi byl nabízen pohled na silikony zblízka )

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk