Vlčí mládě

Vlčí mládě (Teen Wolf) — 4. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Pilot

V lesích nedaleko Beacon Hills se objeví netradičně zohavená mrtvola mladé ženy. Což pro znuděný teenagery Scotta a Stilese neznamená nic jiného, než jít prozkoumat okolí a najít chybějící polovinu mrtvoly. Stilese však načape na "švestkách" jeho otec, místní šerif a tak Scottovi nezbývá, nic jiného než se vydat zpátky domů pěšky přímo přes les.

Scott na této cestě najde nejen polovinu dvacetileté oběti, ale i její vraha. Sice mu jakoby zázrakem unikne, ale domů si donese na svém těle i otisky jeho zubů.

Druhý den se začnou dít neobvyklé věci. Dokáže slyšet dívku, která telefonuje mimo budovu, v níž se Scott nachází, dokáže ucítit nové pachy, zrak se mu vyostřuje a už ani nepotřebuje svůj inhalátor . Dokonce na tréninku lacrosu se z něj stává rázem vynikající hráč a dostane se do týmu, do první linie. Také získá vytoužené "ano" na rande od nové dívky ve škole, Allison. Nově nabyté schopnosti ale nevrtají v hlavě jen Scottovi, ale i jeho nejlepšímu kamarádovi, Stiles, který zjistí, že lykantropové nejsou už jen slovo a mýtus.

Naneštěstí, párty vychází na noc úplňku a Scott, který pověrám nevěří, odmítá zrušit své rande. Přeměna se mu ale nevyhne a přesto, že vše by mělo být v pořádku, odchází a nechává Allison samu. Té se ujímá Derek, tajemný muž vlastnící pozemek v lesích, který se po letech vrací domů. Scottovi ale dochází, že Derek je tím vlkem, který jej osudné noci pokousal a navzdory transformaci se snaží zachránit Allison. Ta je však již doma v bezpečí.

Scott se setkává s Derekem opět v lesích, kde je vyruší tři muži s kušemi. Postřelí Scotta, ale Derek ho zachraní a vysvětluje, že po nich jdou lovci a právě on ho dokáže naučit žít s novou silou. Největší překvapení však Scotta čeká druhý den...

HUDBA V EPIZODĚ

My Body (Young the Giant)

Scott mluví s mamkou a potom posiluje.

Fire On The Bridge and In The Tunnel Below (Static Jacks)

První školní den.

Turn It Off (Phantogram)

Scott poprvé potká Allison.

Teddybears (Cobrastyle)

Scott se poprvé postaví svému lacrosovému týmu.

Just a Little Bit (Kids of 88)

Scott porazí při lacrosu úplně všechny.

Internet Killed The Video Star (The Limousines)

Scott a Allison dorazí na Lydiinu párty.

Ghosts N Stuff (Deadmau5)

Taneční scéna na párty.

Sleep 2 Dream (LexiconDon)

Scott mluví se svou mámou.

Cobrastyle (Teddybears)

Scott utíká a vstřelí úspěšně branku.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Fruiko
lukascoolarik
Deftie