plakát seriálu

Vlčí mládě

(Teen Wolf)

Názory uživatelů

Seriál o vlkolakoch

Priznám sa, tento seriál som si hneď neobľúbila. No postupne čím viac epizód pribúdavalo tým viac sa mi seriál páčil a kvalita išla nahor. Prvú sériu by som hodnotila 65%, ale keďže druhá bola rozhodne lepšia, čo ma dosť prekvapilo, od posledného dielu prvej série vidno v spracovaní tohto seriálu zmenu, väčšiu snahu, je viac kvalitný. A zmena naozaj nie je len v Scottovom účese. Prichádza viac akcie a efektov, dokonca máme aj znelku, príbeh sa posúva dopredu. Takže po druhej sérii 80%. Každopádne musím povedať, že mi na tomto seriály vadia tie celkom peknučké konečné scény na konci sérií. Prvá séria mala veľmi presladenú poslednú scénu, druhá už menej sladkú, ale chcelo by to nejaký väčší cliffhanger, alebo niečo také, väčšie navnadenie na ďalšiu sériu.

Najviac sa mi na tomto seriály páčia vtipné scény. Ak nejaká príde, stojí to za to. Vždy sa teším na to, aká bude ďalšia. A na niektorých som sa zasmiala dokonca viac než v nejakých komediálnych seriáloch. Tiež musím pochváliť soundtrack. Teda, ani nemusím... Je to od MTV. :D

Herci sú sympatickí a majú celkom dobré herecké výkony. Nie sú dokonalé, ale ani najhoršie. Postavy sa veľmi ľahko obľúbia, ja osobne nedám dopustiť na Dereka a na Stilesove perfektné hlášky. A ani Scott nie je zlý.

Seriál odporúčam ďalej, snáď vás moja recenzia na toto aspoň kúsok navnadila, lebo hlavne druhá séria za pozretie stojí. :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

To by šlo

Nenechte se odradit přihlouplým názvem seriálu, to je asi jeho největší chyba :) Když se člověk dostane přes první sérii, tak už to pak sviští, chytne a nepustí. Sice je to asi cílené na středoškoláky, ale i tak to obsahuje semtam prvky detektivky, nebo i hororu. A občas to dokáže být i překvapivě nechutné :) Bonus pro holky je Stiles a Derek, ty dva chci domu :))

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí
Ivy
28. července 2015

Not all monsters do monstrous things

Ach Teen Wolf. Nechápala jsem, proč z toho všichni tak šílí a dlouho, hoodně dlouho jsem odolávala, než jsem se nakonec rozhodla, že tomu teda dám šanci. Nadpřirozeno mám konec konců ráda.

1. série
Začátek mě vůbec nebavil, přišlo mi to až příliš "teen". Sice jsem se tam párkrát slušně zasmála, ale jinak jsem tomu moc plusů nedávala. Ze všech postav mi na nervy lezla nejméně Allison a Derek, ostatní mě otravovali buď více, nebo méně. A navíc mi přišly úplně příšerné efekty.

2. série
Ano, teprve až ve druhé sérii jsem přišla na chuť Stilesovi. Těšila jsem se, co zase řekne nebo vyvede. Druhá série byla o dost lepší. Akorát mi teda během téhle série zase naopak začala štvát Allison. Když to vezmu kolem a kolem, druhá série byla vydařená.

3. série
Hned ze začátku jsem se totálně ztrácela. Přibylo hafo nových postav a v ději se začali objevovat tak strašné díry, že jsem občas nevěděla, která bije. A přesto si dovolím říct, že třetí je moje nejoblíbenější. Přehouplo se to a místo toho, abych se nudila, jsem se nemohla dočkat dalšího dílu. Konečně jsem navíc přišla na chuť i postavám, které jsem až doteď nemusela.
Závěr série pak byl šokující, ale vzhledem k množství spoilerů co jsem za ty roky viděla na internetu, jsem to stejně věděla dopředu.

4. série
A protože mi předešlou sérii konečně přestaly vadit některé postavy museli přidat otravnou Maliu, abych nevyšla ze cviku. Ta postava mi prostě nesedla a i když se postupem série trošku zlepšila, krev mi pije pořád. Co se ale týče zápletky, tak s tou se docela vytáhli. Sice mi to přišlo místy překombinované, ale celkově šlo o docela zajímavý příběh. Kvalitou se to podle mě vyrovnává dvojce, takže slušný nadprůměr.

Teen Wolf si mě holt dostal stejně jako většinu svých diváků a momentálně se řadí mezi moje nejoblíbenější.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Well done!

Nejdřív jsem si myslel, že to bude něco podobného jak o Twilight pro teen holky plné svalnatých týpků s ubohým příběhem. Nakonec mě to překvapilo, že tomu tak není a hltám každou napínavou scénu a skvělou hudbu v doprovodu, díky které jsem našel spoustu úžasných songů. Vzhledem k tomu, že jsem právě ve věku protagonistů, tak to je ještě zajímavější zážitek. Zjistíte zde, že i z nepřátel se nakonec můžou stát přátelé a že nic není nemožné. Co k tomu ještě říct než to, že jsem viděl 3.série během jednoho týdne, kdy kromě víkendu jsem sledoval pouze večer. U žádného jiného seriálu se mi to ještě nestalo.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Teen Wolf

1. Série - Ze začátku mi to přišlo moc teen, ale zaujalo mě to hned na poprvé a říkal jsem si proč ne ? Postavy mi sedli, tedy až na Dereka, vůbec nevím proč. Stilesův humor byl z celého seriálu nejlepší, každý jeho pohled nebo hláška mě dostaly a záhada s alfou byla zajímavá a měla příběh. V první sérii se seznamujeme ve vším, co k seriálu patří.
2. Série - Tady je to o dost lepší než první série, děj s kanimou byl daleko propracovanější a zajímavější než první série s alfou. Přibyla kupa nových postav, což jsem ocenil, protože v první sérii jich moc nebylo. Celé to bylo dobře zamaskované a finále mě dostalo. Opět nechybí Stilesův humor a nějáká ta jiskra mezi Stilesem a Lydií. Scott a Alison mě moc jako pár nezajímali a dávali tomu co teen drama. Druhá série byla lepší než první.
3. Série - Tayd to jsou ve části, dva příběhy, což jsem uvítal, první čás je o něco horší než za druhá, druhá polovina mě teda zaujala ze všech sérii seriálu nejvíce, přibyla Kira, kterou jsem si oblíbil plus další kupa postav. Některé se dali snést, některé ne. Konec třetí série byl teda něco, smrt Alison byla pro mě největší rána doposud, protože jsem jí miloval jako postavu. Ale ztaím nejlešpí série.
4. Série - Tady už jsem se pomalu začal ztrácet, nechápu proč dali Maliu jako hlavní postvu, když v předešlé sérii neměla moc velkou roli, ale dal jsem jí šqnci a oblíbil jsem si jí. Záhada byla nic moc, někdy už jsem se nudil, ale pořád to mělo nějáký ten nádecha dalo se to sledovat. Po odchodu mnoha postavy to už nebylo ono, ale pořád Stiles, Scott, Lydia a Derek zůstali. Začalo mě celkem štvát, že už Stiles ztrácel humor a nebylo to tak jako v předešlích sériích. Zatím druhá nejhorší série.
5. Série - Tohle mě už snad ani mohlo zklamat víc. derek jen za zmizel a ani nebyl jako host, přibyl otravný Liam a jeho holka otravná holka Hayden, postavy začali být otravné a už to nezachránil ani Stiles, který měl sotva čas na nějáký vtip. Pořád se řešily záhady a nebyl vůbec čas na nic jiného. První polovina ještě šla, ta druhá byla děs. Sledovanost ubila teda rychle a ani se tomu nedivým. Hostující Crystal Reed mě příjmeně překvapila, byl to nejlešpí bonus páté série.

Seriál je samo o sobě velni zajímavý a má co nabídnout, od první po třetí sérii napětí stoupá a máte se na co těšit, od čtvré to jde dolů. Snad to šestá série zachrání.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Teen Wolf

Na tenhle seriál jsem narazila úplnou náhodou a teď jsem za to strašně ráda. Jelikož mám ráda film Školák vlkodlak (v originále Teen Wolf), tak mě název seriálu okamžitě zaujal. Říkala jsem si, že by to mohlo být dobré, a taky bylo. Zalíbilo se mi to hned od prvního dílu, i když mi v první sérii chybělo trochu víc akce. Ve druhé sérii už se to vyhouplo nahoru a třetí už byla na vrcholu. Moc se mi líbí propracované charaktery postav. Pokud jde o čtvrtou a pátou sérii nemám co dodat. Možná to není tak úžasné jako třetí série, ale i tak to má něco do sebe a člověk se do toho naplno vžije. Má to od všeho trochu. Je tam napětí, vtip, drama a špetka hororu tomu dodává temný nádech. Miluju tenhle seriál a už se nemůžu dočkat šesté série.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Příjemné překvapení

Na TW jsem narazila náhodou. Rozhodla jsem se, že bych tomuhle seriálu měla dát aspoň šanci, i když nejsem typ člověka, který se dívá na seriály atp. Trochu jsem se bála, že to bude něco jako Twilight Sága, prostě že to bude moc "teen". První série mě nijak zvlášť nezaujala, řekla jsem si, že nad tím asi zlomím hůl a vykašlu se na to, protože jediný důvod, kvůli čemu jsem se na 1. sérii dívala byl Stiles Stilinski (Dylan O'Brien). Docela mě překvapilo,že jsem měla nutkání vidět další díl a zjistit, co se stane dál. Dala jsem tedy TW ještě jednu šanci a teď musím říct, že jsem za to velice ráda. 2 série byla o dost lepší, zajímavější i napínavější (mimochodem, tuto sérii jsem shlédla za víkend :D) Pak už to jelo :D Následovala 3., u které jsem byla ze začátku trochu zmatená kvůli spoustě novým postavám, ale i tak se mi moc líbila. Pak 4. atd. Vůbec nelituji toho, že jsem se začala na tento seriál dívat, naopak, jsem moc ráda, je to výborný odreagovač :) Myslím si, že kdyby neměl TW tak pitomý název, byl by úspěšnější, jelikož mi přijde, že dost lidí odrazuje..

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Teen Wolf

1. Série - Ze začátku mi to přišlo moc teen, ale zaujalo mě to hned na poprvé a říkal jsem si proč ne ? Postavy mi sedli, tedy až na Dereka, vůbec nevím proč. Stilesův humor byl z celého seriálu nejlepší, každý jeho pohled nebo hláška mě dostaly a záhada s alfou byla zajímavá a měla příběh. V první sérii se seznamujeme ve vším, co k seriálu patří.
2. Série - Tady je to o dost lepší než první série, děj s kanimou byl daleko propracovanější a zajímavější než první série s alfou. Přibyla kupa nových postav, což jsem ocenil, protože v první sérii jich moc nebylo. Celé to bylo dobře zamaskované a finále mě dostalo. Opět nechybí Stilesův humor a nějáká ta jiskra mezi Stilesem a Lydií. Scott a Alison mě moc jako pár nezajímali a dávali tomu co teen drama. Druhá série byla lepší než první.
3. Série - Tayd to jsou ve části, dva příběhy, což jsem uvítal, první čás je o něco horší než za druhá, druhá polovina mě teda zaujala ze všech sérii seriálu nejvíce, přibyla Kira, kterou jsem si oblíbil plus další kupa postav. Některé se dali snést, některé ne. Konec třetí série byl teda něco, smrt Alison byla pro mě největší rána doposud, protože jsem jí miloval jako postavu. Ale ztaím nejlešpí série.
4. Série - Tady už jsem se pomalu začal ztrácet, nechápu proč dali Maliu jako hlavní postvu, když v předešlé sérii neměla moc velkou roli, ale dal jsem jí šqnci a oblíbil jsem si jí. Záhada byla nic moc, někdy už jsem se nudil, ale pořád to mělo nějáký ten nádecha dalo se to sledovat. Po odchodu mnoha postavy to už nebylo ono, ale pořád Stiles, Scott, Lydia a Derek zůstali. Začalo mě celkem štvát, že už Stiles ztrácel humor a nebylo to tak jako v předešlích sériích. Zatím druhá nejhorší série.
5. Série - Tohle mě už snad ani mohlo zklamat víc. Derek jen tak zmizel a ani nebyl jako host, přibyl do hlavních postav otravný Liam a jeho tupá holka Hayden, postavy začali být otravné a už to nezachránil ani Stiles, který měl sotva čas na nějáký vtip. Pořád se řešily záhady a nebyl vůbec čas na nic jiného. První polovina ještě šla, ta druhá byla děs. Sledovanost ubila teda rychle a ani se tomu nedivým. Hostující Crystal Reed mě příjmeně překvapila, byl to nejlepší bonus páté série.

Seriál je samo o sobě velmi zajímavý a má co nabídnout, od první po třetí sérii napětí stoupá a máte se na co těšit, od čtvré to jde dolů. Snad to šestá série zachrání.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Teen wolf nie zas až tak teen

Keď mi kamoška zapla tento seriál, zalomila som rukami. To ako vážne? Blbé, blbé a ešte blbšie efekty, príliš teen, príveľa klišé atď. Na príbehu však niečo bolo, niečo, čo ma prinútilo dať tomu šancu. A vôbec to neľutujem. (Momentálne som na 3. sérii :))

Po skončení 1. série Teen Wolf prekonal obrovskú zmenu. Zrazu bolo všetko o minimálne 1-2 triedy lepšie. Efekty, zápletky. Každá jedna časť prinášala skvelé zápletky a množstvo napätia. Postavy si zamilujete, Stiles je fenomenálny a Derek predstavuje jednu z najzaujímavejších postáv.
Z jednoduchých zápletiek sa postupne stávali čoraz zložitejšie, neraz až nechutné zápletky.
Každá časť Vám tak okrem napätia, strachu, nejakých tých vzťahov prinesie aj množstvo zábavy (jej pôvodom je väčšinou Stiles :))
Len tak ďalej Teen wolf! Akurát už by toho gradovania aj stačilo, aby ste zase neprešvihli únosnú mieru. Všetkého predsa veľa škodí! :) I toho dobrého...

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Seriál se zlepšuje...

Musím popravdě říct, že se mi do seriálu moc nechtělo a z prvního dílu jsem byla zklamaná, no vlastně z celé první série. Občasné vtipné poznámky Stilese mě, ale bavily a tak jsem vydržela. Druhá série byla o něco lepší, ale i tak žádná sláva. Ovšem třetí série ta mě zvedla ze židle! Tolik akce napětí, humoru. Stiles i z temnější stránky... Postavy se prostě posunuly o level výš a Stiles dokonce o dva levely. I když byl posednutý duchem neztrácel se v seriálu smysl pro humor. A prozatím poslední série,je pro mě taková nudná, ale i tak ty dvě řady stačily na to, abych se do seriálu zamilovala a těším se na 5 sérii :)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Teen Wolf

Teen Wolf pro mě byla příjemná oddechovka, která mi společně s PLL během léta zkracovala čekání na další seriálovou sezónu.

Z počátku jsem seriálu nedávala moc velké naděje a šance, že bych ho dokoukala celý, nicméně tady jsem, po shlédnutí všech šesti sérií.

Bavily mě jednotlivé příběhy séeií, i když jsem k nim občas měla osobní výhrady, bavilo mě obsazení hlavních postav (i když mě už míň bavilo "odsunutí" Stilese a Dereka, i když chápu, že jejich představitelé se věnovali jiným projektům).

Co mě na seriálu až tak moc nebavilo (resp. bylo otravné a zdlouhavé) bylo delění sérií s půlročním odstupem. Nicméně teď po ukončení seriálu nikomu nic nebrání jej shlédnout najednou ;)

Za sebe ale můžu seriál doporučit, obzvláště pro ty, kteří mějí rádi seriály plné nadpřirozena u kterých se zároveň i nasmějí.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Lepší než upíři

Seriál jsem objevil už asi před rokem ale vždycky mě odrazovalo to "teen" v názvu.. Letos jsem se však konečně odhodlal a pustil jsem si pilot. Nic jsem od toho neočekával a byl jsem moc příjemně překvapen. Seriál se mi opravdu zalíbil a skoukl jsem jej velmi rychle. Nejslabší řada je podle mě rozhodně pátá, všechny ostatní jsou podle mě naprosto skvělé.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Z nouze něco nevídaného

Teen wolf jsem dlouhou dobu vnímala jen velmi okrajově. Říkala jsem si to bude blbost. Ale v období vánoční pauzy seriálu jsem měla takový absťák, že jsem si řekla že mu dám šanci.
Scott v první sérii to byla jedna velká hrůza hlavně ty vlasy :). Hned od začátku jsem si oblíbila Stilese. Ten jeho roztomilý kukuč a vtipné hlášky jsem prostě nemohla nemilovat. Celý seriál má tu správnou atmosféru u které vás občas zamrazí. S přibývajícími sériemi se seriál propojoval a všechno do sebe zapadalo, scénáristé to měli dobře promyšlené. Myslím že kdyby seriál neměl tak pitomý název měl by víc fanoušku.

Edit: Poslední série mě moc nebaví. Na můj vkus moc akční,samé zabíjení všichni mají depku. Chtělo by to trochu jemnosti a naděje.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

TW- celkové hodnocení

Seriál má v první série zápletku jako v skoro všech vlkolačích seriálu. Moje hodnocení ke první sérii by bylo tak 40% protože i když je to s primitivní zápletkou některé věci mě překvapily. A to sarkasmus a vtipné scénky, které tam bylo docela dost.

Druhá série už začíná být trochu zajímavější a do hry tam vešli další zápletky. Tentokrát to už není jen románek mezi lovkyní a vlkodlakem. Hodnocení pro tuto sérii je také 40% protože i když to už není tak primitivní jako v sérii stále to je jen začátek. Musím říci, že Teen Wolf je jeden ze seriálů, které se každou sérií vylepšují takže, pokud vás zklamal začátek neznamená, že bude celý seriál stále nudný jako na začátku.

Třetí série je podle mě jedná z nejlepší. Mnoho postav se tu velmi změnilo. Přibyly nové problémy a tentokrát nejsou takové ľahkopredvídateľné jako u prvních dvou sériích. Musím říci, že tato série se rozhodně vyplatí podívat. Moje hodnocení pro tuto sérii je 100%.

Čtvrtá série mi přišla trochu nudná. I když to mělo hodně zápletek a přibyly nové postavy, některé zase odešli. Musím však říci, že série má vůbec neohúrila. Oproti třetí sérii je to tato o ničem. Mé hodnocení je proto opět 40%.

Pátá série je již od začátku pořádně zapletena a já se začala ztrácet. Rozhodně však patří k jedním z nejlepších sérii. Mé hodnocení k této sérii je 80%.

Poslední tedy šestá série byla rozpůlená celkem výrazně. A proto se i mé hodnocení k jednotlivým částem liší. Zatímco u 6A série jsem hltala doslova každý jeden díl a nemohla se dočkat další části u druhé poloviny jsem to dívala spíš z nudy. Jelikož mi zápletka docela dost připomínala druhou sérii. Moje hodnocení u první poloviny je rozhodně 100% a u druhé to vidím tak na 60%.

Celkově bych ohodnotila seriál na téma vlkodlaci jako jeden z nejlepší, který rozhodne vám doporučuji podívat pokud máte v oblibě tento žánr. Celkové hodnocení seriálu je 90%.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Příjemné překvapení

Celý seriál se odehrává v poměrně rychlém tempu, o překvapeních a zvratech není nouze. Atmosféra je úžasná. Prostředí, krajina kolem seriálu se mně také líbila.
Postavy jsou velmi pozitivní, aktivní, přemýšlivý, ale občas udělají něco zbrklého. O vtipné či trapné scény také nebyla nouze, a to díku Stilesovi a později Liamovi. Nejvíce mě však zaujala postava Jacksona a hlavně vývoj této postavy.
Byla jsem se seriálem velmi spokojena a určitě si ho v budoucnu pustím znovu a doufám, že si ho zase tak užiji. Ráda seriálu dám sto procent.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

65%

Veľmi príjemne prekvapená som zostala z faktu, ako sympatický seriál sa Teen Wolf ukázal byť. Oveľa menej stupídny, ako by slovíčko "teen" v názve napovedalo, s hrdinami, ktorým nie je ťažké fandiť, so soundtrackom, ktorý nevadí ani na repeate a s humorom, ktorý neomrzí. Slabší boli záporáci prvých sérií a taktiež záplietky patrili skôr do kolónky "neurazí" (česť výnimkám aka Dread Doctors či Storm Riders).

Seriál sa musel potýkať s nedostatočným rozpočtom, takže triky boli často žalostné, ale vždy to vyrovnával zdarenými motívmi o sile odvahy, priateľstva, lásky a o tom, že niekedy jednoducho stačí sa nevzdať. Jasné, slabšie epizódy či slabšie série sú súčasťou každého seriálu, ale napriek svojej brakovosti predstavoval Scott, Stiles, Lydia a spol. vždy slušné odreagovanie, fungujúce i v maratóne. Škoda len zmršeného konca, nakoľko druhá polovica poslednej série napriek super záplietke obsahovala kvantum scenáristických barličiek a nelogickostí - a posledný diel bol presne tak stupídny, ako som sa bála, že bude celý seriál, pôsobiac zostrihane do 40 min z materiálu na niekoľkých epizód.

Nuž nebudem plakať pre skončenie seriálu, konca bolo už treba, ale seriál si budem pamätať vďaka jeho nekonečnej sympatickosti.

PS: Chvála Dylanovi O'Brienovi, až tu som si tohto herca skutočne zamilovala. Stiles rulez.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Teen wolf

Musím říct že první díl a celkově začátky ve mě vyvolávali pocit jako kdyby se všichni pomatli a nechápala jsem , jak se na to může někdo dívat no po měsíci jsem se přemohla a začala jsem se na to dívat po pár dílech jsem na tom začala být závislá oblíbila jsem si Stilase a jeho smysl pro humor také i proto mám nejraději třetí sérii kde se Stilas dostal do popředí nejvíc se mi ale seriál líbí z důvodu že je tam sikovne zakomponována mytologie a pak od něčeho trochu i špetka te psychologie se tam objevuje za mě to patří k jedním z nejlepších seriálů co jsem kdy viděla a jsem ráda že jsem do toho šla

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

cool

Od prvniho dilu me ten serial tak zaujal, jak posledni dobou zadnej jinej. Nej postava je pro me Stiles a jeho vyroky, myslenky. Jsem rad ze vyuzivaji různe baje od jinych narodnosti. Za co sem opravdu rad je, ze se tam zatim neobjevili upiri. Posledni dobou je ich na me hodne.
Jedine co me mrzi, že odesli Alison a Derek, Derek patril k mim favoritum.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Suprise

Do TW sa mi moc nechcelo. Vlkodlaci,MTV a trochu aj obsadenie mi prišlo moc teen. Preto som ho začala pozerať s tými najmenšími očakávaniami. A bola som príjemne prekvapená. Mne sa to páčilo.

Námet nie je síce nijak prevratný, no o to viacej prekvapí. Svojím spôsobom mu dopomohlo aj obsadenie či hudba. Triky síce neboli na začiatku nejako prevratné, no postupom času boli lepšie a lepšie. Svoj podiel má aj atmosféra, ktorá je miestami ozaj strašidelná k čomu prispievajú vyššie spomínané triky. Nepôsobí to len spôsobom ale teraz urobíme trochu bububu a vy sa nalakáte.

Časti plynuli rýchlo, dej nenudil. Za čo mohli aj postavy. Bála som sa, že mi Scott ako vlkodlak 2x nesadne no ďalšou a ďalšou časťou si ma získaval viacej. Kto si ma získal ale úplne hneď od začiatku bol Stiles. Ten chalan bol zaručením, že sa človek nebude nudiť. Počas prvej série mi avšak trochu vadila Allison. Pripadala mi, že sa hrá na chúďatko, ktorým ani trochu nie je. Nedokázala som jej veriť.

Druhá séria:
Po zmiešanej prvej sérii, prišla oveľa lepšia druhá séria. Dej sa netočil len okolo mladej lásky, ale zabrdol aj do nejakého toho nadprirodzena. Zlepšili sa aj efekty, ktoré nepôsobili prvoplánovo či lacno. Môj vzťah k Allison sa nezmenil. Prišlo mi, že sa pokúša hrať na niečo na čo ani zďaleka nemá a čo jej nesedí. Stiles bol Stiles a čokoľvek pustil z úst, stálo zato. Celkovo hodnotím druhú sériu za celkom vydarenú a v mnoho lepšiu ako prvú.

Tretia séria:
Tretej sérií sa dostalo väčšieho počtu častí ako dvom predchádzajúcim sériam. Bola teda rozdelená na dve častí, z ktorých každá mala svoj príbeh. Oba príbehy tvorili samostatné časti, aj keď v menšej miere na seba nadviazali. Oba príbehy pôsobili vyváženo a uzavreto. Rovnako priniesli množstvo nových postáv, z ktorých každá mala svoje miesto a úlohu. Tiež bola táto séria o niečo bohatšia na akciu, napätie a obe zápletky.
V druhej polovici série dostal konečne dostatočne priestoru (toľko koľko si tá postava zaslúži) Stiles a naplno ukázal čo je v ňom, že nie je len tým Scottovi kamošom, ale plnohodnotným členom týmu. Jeden z plusov tejto série vidím v tom, že konečne mi prestala vadiť Alison.
Pre mňa bola tretia séria s oboma jej časťami dokonalou, či už po stránke zápletky, postáv či ďalších vecí.

80 %
96 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 24 lidí

Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger leurs-même

Vlkodlaci, MTV a k tomu ještě název Teen Wolf. Kvůli tomu jsem se seriálu dlouho velkým obloukem vyhýbala. Seriály typu Vampire Diaries mě už tehdy omrzeli a já si říkala, co to musí být za nesmysl. Nakonec jsem si k němu ale našla cestu a jsem za to ráda.

Námět není převratný. Mladík, kterého kousne vlkodlak a musí se s tím vypořádat, k tomu se do města začínají hrnout padouchové. Klasický seriál pro náctileté. V seriálu ale rozjíždí zajímavé náměty. Postavy, i ty záporné, nejsou černobílé a i záporáků je vám někdy líto.

V seriálu hrají noví mladí herci, herecké výkony nejde z počátku moc hodnotit, ty se ale postupem času zlepšili. Každá série má (teda až na tu poslední, ale ta je rozdělena na dvě části, takže působí dojmem rozdělené série) 13 dílů a tak příběh někdy nemá čas se pořádně rozvinout a je poznat, že chybí scény. Díky tomu ale děj vůbec nevázne. Plyne neskutečně rychle. A vy se ani nestihne zorientovat a je konec série.

Herci z počátku nijak nevynikali, ale postupem času se jejich herecký um vytříbil a o dost zlepšil, hlavně co se týká Dylana O'Briena, který hraje Stilese, nejlepšího přítele Scotta, vlkodlaka. Stiles dodává všem scénám to, co většině seriálům chybí, vtip. I v té nejprekérnější situaci má vždy připravenou nějakou vtipnou poznámku.

A právě možná kvůli řadě zajímavých postav trochu zaniká hlavní hrdina, který většinu času prostě zajímavý není, což je škoda. Seriál se na něho zaměřoval hlavně v první sérii a na jeho lovestory s Allison, v druhé sérii šlo hlavně o Lydii a třetí byla rozhodně zaměřená na Stilese. Scott, i když je vždy v první linii, jako by stál někde vzadu.

A za zmínku určitě stojí určitě i soundtrack seriálu. Už to, že seriál jede na MTV by měla být záruka dobře vybrané hudby k seriálu. Určitě velké plus je, že víte hned, jaká písnička zrovna hraje, jak už to MTV dělá.

První série: 80%
Druhá série: 90%
Třetí série: 100%
Čtvrtá série: 70%
Pátá série: 60%

80 %
90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

I když ten název...

Po pravdě, nebýt několika osobních doporučení, kterých se mi dostalo, ani bych se na to nekoukla, byť by tu hodnocení bylo sebelepší. Ten název je naštěstí to nejhorší, co se tohoto seriálu týče. Přemýšlím, jestli náhodou nebylo jeho účelem diváky odlákat. Protože jinak si to vysvětlit nedokážu.
Děj se točí kolem "teen wolfa" Scotta a jeho středoškolské lásky Alison, jejíž rodina se ke vší smůle zabývá lovem jeho druhu. Dějová linie Scott&Alison je po názvu dalším mínusem. Celá lovestory mi připomíná tak trochu vlkodlačí Twilight a chemie tohoto páru mě taky do kolen nedostala.
Dalším mínusem, který mi ale nevadí tolik jako ostatním, je grafická stránka věci. Vlkodlačí ksichtíky nejsou zrovna povedené a alfa v první sérii, to radši pomlčím. Nicméně je vidět jakýsi pokrok do dalších sérií - alfa ve své pravé podobě se už neukáže a kanima (neboli želví ninja) vypadá líp. Darach ve třetí sérii je taky kapitola sama pro sebe, ale když jsem ji uviděla poprvé, docela jsem se lekla. Vlkodlačí běh mi přijde trochu směšný, ale budiž. Tohle se zkousnout dá. Znělka se mi naopak líbí hodně a považuji ji za jednu z nejlepších.
Herecké výkony jsou v některých případech výborné (Jackson, Erica, Stiles), jindy mi ale připadají trochu hůř uvěřitelné (Scott).
Něco podobného by se dalo říct i o postavách. Některé jsou napsané skvěle, ale jiné jsou vážně na ránu, ačkoli to zřejmě jejich účel nebyl. Třeba takový dokonalý moralista Scott. Jeho postava má sice světlejší chvilky, ale většinou ho nemůžu vystát, obzvlášť v pozdějších sériích. Jakson byl pravděpodobně určen k tomu, aby nás štval, což je škoda, protože herec byl jeden z nejsympatičtějších. Moc nechápu postavu Lydie, ta holka má být geniální, ale někdy se chová dost hloupě. Moc ji nechápu. Alison jsem neměla ráda v první a druhé sérii, no, v té třetí už mi nevadila. Isaac se mi ze začátku moc nepozdával, ale v poslední sezóně jsem si ho oblíbila hodně. A pak je tu Stiles. Pro jednou se podařilo vytvořit postavu, která skutečně přemýšlí, což je ode mě velké plus. Bez něj by Scott už dávno skončil. Navíc, když on něco řekne, tak to většinou stojí za to. Jediné co nechápu je, co vidí na Lydii.
Co bych označila jako hlavní plus je promyšlenost děje, která mě osobně přijde překvapivě hodně dobrá. Všechno do sebe pěkně zapadá jako skládačka, což je u seriálů tohoto druhu bohužel rarita. Je vidět, že tvůrci pokračování nevymýšlí za pochodu, ale všechno je nalajnováno pěkně předem (nebo měl někdo geniální nápad a všechno mu hrálo do karet).

K hodnocení sérii za sérií (může obsahovat spoilery):
1. série - 60%
Hlavním tématem byla láska Alison a Scotta, což mě, jak jsem řekla, za srdce nevzalo. Klišé kam se podíváš. Prvních šest dílů byla docela nuda a v podstatě jsem zvažovala, jestli to vůbec dokoukat. Naštěstí se to sedmým dílem počínaje docela pěkně rozjelo a dál jsme pokračovali v nastaveném tempu. Osoba, která byla alfou mě překvapila a vzápětí zklamala. Konec byl opět hodně klišoidní.

2. série - 90%
Oproti první sérii veliké zlepšení. Děj už se tolik netočí kolem Alison a Scotta, do děje se nám zapojuje nová příšerka a její tajemný master. Lydia má nadpřirozeného původu. Jejich původ byl docela šok. Master kanimy překvapil i nepřekvapil. Argentovic rodinka měla zajímavou zápletku a konečně jsem s některými jejími členy sympatizovala. Hlavně s Alisoniným tatíkem. Celá série byla nabitá akcí, pořád něco dělo a až na některé chyby, kterým jsme se nevyvarovali mě to hodně bavilo. Konečně jsem si oblíbila ex-alfu Peeta. Na konci by asi bylo efektivnější nechat Jacksona umřít, ale budiž. Zase trochu klišoidní.

3A. série - 85%
Začátek byl trochu zdlouhavý a něco jsem hned nepochopila. Alfa partička byla nesympatická (obzvlášť ta bosá holka). Dvojčata jsou dost divné. Identita temného druida mě překvapila, to jsem nečekala. Od půlky byla tahle série ale nabitá akcí snad ještě víc než ty předchozí, Alison mi konečně nelezla na nervy a dozvěděli jsme se, co je zač Lydia. Scott mi na druhou stranu přišel ještě víc nesympatický. Jedinou epizodu, kterou bych vynechala, byla ta flashbacková o Derekovi a Krissy ze Supernatural (jméno představitelky ani její postavy v TW si bohužel nepamatuju), ta mi přišla trochu nudná.

Suma sumárum: 80%
Seriál je to dobrý, jeden z nejlepších z kategorie pro teenagery. Bohužel často doplácí na své jméno. Rozhodně se těším na 3B, která začíná v lednu a doporučuju všem, co mají rádi nadpřirozeno, humor a zkousnou klišoidní románek.

80 %
90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Wa-woo-woohoo

Tak Teen wolf je teen záležitost, jistě, pro absolutní jistotu to je i v názvu. Ale překvapivě mě to baví. Někdy se opravdu od srdce zasměju, každou epizodu aspoň jednou. Někdy se ráda podívám na Dereka, který je potěšením i pro starší ročníky, kterým už není náct. A obdivuhodně často mě děj udivuje - není to tak předvídatelné ani patetické jak by teen seriál mohl být. Sice hlavní hrdina je kromě toho že vlkodlak správňák každým coulem, v druhé sérii to začíná být až otravné, ale jinak se už tvůrci vůbec nesnaží o černobílé vidění světa. Vždycky nám po čase naservírují záporákovu druhou stranu, vysvětlí jeho motivy, ukážou jiný pohled na situaci a tím zpochybní představu, kterou jsme si už o dané postavě udělali. Tohle se mi moc líbí. Takže buď jsem zastydlej puberťák, nebo je tohle prostě odpočinkově koukatelný i pro starý brécy jako já.

70 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Stiles!

Sprvu som to začala pozerať len preto, aby som si nejak skrátila strašne dlhé leto, ale potom som sa do toho zamilovala.

Vlkolak sa tam nepremení na psa, čo je síce na začiatku dosť divné, všetci sme predsa zvyknutý na vlkolakov ako rozkošných psov, ale presne to je tá príjemná zmena.Nie je to ďalšia rozprávka ale omnoho viac to ťahá do skutočnej drámy a niekedy okrajovo dokonca do riadneho hororového podtónu. Dokonca sa so zvyšovaním sérii seriál mení z puberťáckej slaďárni na vcelku kvalitnú drámu. Samozrejme tam nájdeme vzťahové peripetie a najlepšieho kamaráta, ktorý to tam svojim sarkastickým postojom oživuje a vnesie do toho niekedy viac ako samotný hlavný hrdina.

A aby ste nemysleli, že to je ďalšia cukrovinka, všetka sladkosť ohľadom jeho lásky je vyvážená viac/menej scary scénami, vraždami a podobne. To je to, čo tu skutočne oceňujem - vyváženosť scén. Čiže sa pri tom neucukrujete ale celkom možno z toho budete mať jednu miernu nočnú moru. Dej stále postupuje, v niektorých možno vzbudí pocit, že to začína byť prekombinované ale dá sa na to pozrieť aj z toho pohľadu, že si seriál stále navyšuje svoju úroveň. Oproti prvej sérii sa z môjho pohľadu seriál jednoznačne zlepšuje a napreduje.

100 %
85 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
85 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Suprise, Suprise

Pilot jsem pouštěla se špetkou despektu. Další věc o vlkodlacích a ještě od MTV? Nečekala jsem mnoho a možná právě proto jsem byla tak mile překvapená.

Velmi zajímavě se rozbíhající příběh upoutá hned z několika důvodů - neokoukaní herci, až hororové prvky a hlavně spád děje. Z počátku lehce nedoladěné triky a "pan vlkodlak největší" trošku komický. Ale jak začla druhá řada, bylo všechno odpuštěno. Triky jsou propracovanější a fakt mě baví Stiles, který celý seriál plní neskutečnými vtípky.

Na léto si myslím víc než čupr čupr čupr.

70 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Městečko plné zrudiček! Vítejte v Beacon Hill...

Seriál není špatný. Má spoustu kladů (například Dereka), ale i několik záporů. Proč puberťáci? Proč mi to mnohdy připomíná TVD? Mám se děsit chvíle, kdy se tam objeví i ti podělaní upíři?

Ne, zas tak hrozné to není, ale seriálů o nadpřirozených teenagerech už je trochu moc. Stejně TW považuju za jeden z těch nejlepších seriálů, i když tomu tak ze začátku rozhodně nebylo.
První série byla propadák. Aspoň mě to tak přišlo. Většina děje se dala předvídat, viděli jsme příšerné efekty a většina děje se odehrávala okolo jednoho hlavního páru, který mě prakticky vůbec nezaujal. A navíc se v první sérii objevuje Kate, kterou budete nenávidět do konce.

Proč se ale vyplatí se protlouct první sérií? Za prvý - je tu Jackson. Už od začátku jsem ho nesnášela, ale nějakým způsobem si ke mě našel cestu. A pak je tu Stiles a Derek. Oba v první sérii vypadají... celkem špatně. Ale už od začátku si je člověk oblíbí. Stilesovi hlášky jsou naprosto nezapomenutelné a Derekův pohled se vám vryje do paměti a už ho z ní nikdy nedostanete.
Zajímavá geniální kráska Lydia a Isaac s docela děsivou minulostí taky nejsou k zahození. A co teprve kouč! A Greenberg! A samozřejmě Chris!

No, každopádně, vedlejší postavy, lidi, na ty se soustřeďte. Protože ty jsou promyšlený a skvělý.

Není nic, co bych úplně nenáviděla, ale některé části mi přišli dost nereálné a jiné nejasné. Navíc mě trochu vytáčí částeční přeměna vlkodlaků, kdy vypadají, jako by jim do ksichtu vrazil kamion. Nebo sem tam trochu pošahané historky jako například ta o vzniku vlkodlaků. Mísit řeckou mytologii a druidy? No... tak to není vůbec dobrý.

Každopádně největším mínusem seriálu jsou dvě věci - špatné efekty a špatné vztahy. To platí pro první sérii.

V druhé sérii dostanou víc místa vedlejší postavy a hlavní pár trochu ustoupí do pozadí. Druhá série je o něco temnější a poměrně dost zajímavá. Dozvídáme se víc o Jacksonovi, o Lydii, o Scottovi... Příběh hezky plyne, efekty přestávají být tak strašné a každému v paměti utkvěje scéna, kdy si Stiles s Derekem jdou (nedobrovolně) zaplavat do bazénu.

Třetí série je rozdělená na dvě části. V této sérii člověk začíná být seriálem mírně posedlý, aspoň v první polovině. V druhé je závislost samozřejmá. V třetí sérii jsem přestala nesnášet Alison, začala jsem víc chápat zvyky vlkodlaků a poprvé jsem si u tohoto seriálu zabrečela. A to hned třikrát! Dozvídáme se víc o Haleových a o nové Kiře a samozřejmě o Stilesovi, jeho matce a... dostaneme nového padoucha, kterého si zahraje Dylan O'Brien!
Tato série je podle mě nejlepší, nejstrašidelnější, nejvtipnější, nejúžasnější a plně vás donutí se do seriálu zamilovat.
Seriálu dávám 70% kvůli první sérii.

EDIT: Po osmém díle čtvrté série (vlastně už od třetí série) se dá říct, že seriál vyrostl do krásy. Postavy dostaly pořádný prostor a každý z dílů je protkán jak vtipnými hlášky, tak skvělými efekty a výbornými akčními scénami. Přiznávám, zamilovala jsem si Teen Wolf a pochybuji, že se v nejbližší době odmiluju.
Jeff Davis si nejspíš začíná kopat vlastní hrob, protože jestli čeká, že mu projde, že takhle trápí naše milované postavy...
Díky bohu, nenarazili jsme na upíry. Ale kdo je do háje ten Benefactor?
Seriálu dávám 90% za třetí(A i B) a čtvrtou sérii.

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
42 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Překvapivá TEEN záležitost...

U Vampire Diaries jsem vydržel shlédnout sotva první díl a dosti lidem se toto zdá jako slabý odvar? .... Zajímavé. Asi si zmiňovaný seriál pustím celý, abych to zjistil, ale jestli bude schéma i dále (stejně jako v prvním dílu) podobné Twilightu, tak budu opravdu naštvaný! :-D ...

TEEN WOLF mě přijde takový jinačí než ostatní seriály - v pozitivním slova smyslu. Sice trochu bije do očí jaksi vyprodukované "dynamičtější" pohybování (a vlastně i mluvení) postav. Postavy jsou ale příjemně zvolené, vybrané songy, hrající každou možnou chvíli, jsou také parádní. ... Pro mě osobně překvapení léta a jsem zvědav, jestli bude odklepnuta 2. série!

70 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Po slabém začátku drsná 2. série

Když jsem na seriál začal koukat, měl jsem hodně smíšené pocity. Přišlo mi to prostě jako vlkodlačí Twilight, takže jsem tu první sérii nějak dokoukal. Zato druhá série mi vyrazila dech. O moc se to zlepšilo, začali se přece jen více zaměřovat na nadpřirozeno, než na nějakou mladou lásku, a celkově se kvalita zvedla. Těším se na další díly a jsem hodně zvědavej, jak si poradí s plnohodnotnou sérií. A znělka 2. série je naprosto luxusní! Dneska je znělka fakt vzácnost a to je škoda!

70 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Hodnocení sérií, 1 - první polovina 5 série.

Na úvod, o TW jsem slyšela od jednoho kamaráda, nemohl si to vynachválit, já jsem viděla prvních 5 dílů a trochu mě to zaujalo, dala jsem tomu šanci a teď jsem za to fakt ráda, TW jsem si velmi oblíbila a za pár dnů jsem zhlédla všechny série a díly, co doposud vyšly a nedočkavě čekám na další(ano, úplně jsem to hltala). Miluju nadpřirozeno, knihy, filmy, seriály, takže pro ty, co mají rádi nadpřirozeno, + taky romantiku (která mi osobně tam někdy neseděla, ale budiž), + horrorovou atmosféru (které je tam celkem dost), tak doporučuji. Možná vás to nezaujme hned od prvního dílu, ale dejte tomu šanci, pořádně se to až rozjíždí od 2. série, ale i ta 1. není špatná :)

1. - 87%, dobré, ale irituje mě Allison (nesympatie mám k ní celou dobu, jsem ráda, za to, co se stalo v 3. sérii, každý má ale na ní svůj názor, který nikomu neberu a svůj nikomu nenutím, mně tam prostě neseděla)

2. - 96%, dobrý děj a nemám k tomu moc co vytknout, možná tak Allison & Scotta a ten jejich utajovaný vztah se mi tam moc nelíbil, ale jinak super série, kde se už začalo něco dít.

3. - 100%, děj + zápletky apod, super, ale někdy nepřehledné, člověk musí být furt ve střehu (což je + a zároveň -). Záporáci mi úplně vyhovovali, Deucaliona jsem si celkem oblíbila.

4. - 98%, Sice mě naštvalo, že odklidili Petera, ale podle mě se ho tak snadno nezbaví, doufám, děj apod. dobrý. Liamovi jsem zatím nepřišla na chuť.

První polovina 5. - 88%, u 5 mě zatím moc nezaujali záporáci, celkově se mi to, co se se Scottovou smečkou děje nelíbí (ale přiznejme si, že to dřív, či později muselo přijít). Scott se zatím nechová tak, jak by se měl na svou pozici chovat a nechává si dávat pořádně do těla (jaj, jak se snažím nespoilerovat). Doufám, že tam vysvětlí pár věcí (např. Petera). Celkově Theo mi je nesympatický, ale alespoň je to důkaz, že ho herec hraje fakt dobře, ani můj neutrální postoj k Liamovi se zatím nezměnil. Nemůžu se dočkat další poloviny 5 série :)

Dávám 100%, protože jsem si seriál naprosto zamilovala (i když mi tam třeba něco nesedělo, ale zavděčit se všem prostě nejde, a nejde, aby byl seriál úplně bez chybičky). Doufám, že jsem moc nevyzradila :) a možná to ještě několikrát poupravím.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Pro puberťáky nebo fandy nadpřirozena? Pro obojí!

Na Teen Wolf jsem na různých stránkách narazila už dříve, ale teprve před půl rokem jsem se rozhodla shlédnout pár dílů. Nejdřív jsem od toho nic neočekávala, ale po asi třech dílech jsem si musela stáhnout i další. Takhle to šlo dál a dál, až jsem nakonec shlédla i 4. sérii v titulkách a zjistila jsem, že jsem si ten seriál naprosto zamilovala.
Vztahy mezi postavy jsou zkrátka klasika, ale nikdy neohrané. No řekněte, kdo by neshipoval aspoň jeden pár v nějakém jeho oblíbeném seriálu? I přestože jsem na různých stránkách četla kritiku typu "je to pro hloupé zamilované puberťáky, ne pro fandy nadpřirozena", myslím, že bez takových párů jako Stiles a Malia nebo Scott a Kira by to nebylo ono.
Jediné, co se mi ve skutečnosti nelíbí na seriálu, je název. V angličtině je to skvělý název, celkem už vrytý do paměti. Ale v češtině? Uznávám, je to tak nějak doslovný překlad, ale když o seriálu vypravím nebo ho doporučuji přátelům, jediné, co je odradí, je název Vlčí mládě.
Jinak je to podle mě úžasný seriál, který dokáže každou další sérií skvěle překvapit. Já si ho rozhodně zamilovala a doporučila bych ho všem, co milují nadpřirozené věci typu vlkodlaci a tak, ale zároveň rádi shipují různé vztahy postav.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Stiles zachráncem

Seriál o vlkodlacích na střední...než mě do toho kamarádka uvrtalo, nějakou dobu to trvalo. Přece jenom, tohle téma je dost ohrané, al zajímalo mě, jak se s tím tvůrci z MTV poradí. Popravdě, kdyby v první sérii nebyl sympaticky nešikovný Stiles a badassácký Derek, asi bych v seriálu nepokračovala. Ovšem v druhé sérii měl Stiles hezčí vlasy (ano, je to důležité), Scott jich měl naopak méně, příběh nabral na vážnosti...Celý seriál sleduje postupné dospívání postav. Scott si uvědomí, že se se svým vlkodlačím já musí smířit, Stiles překoná nesmělost k Lydii a stane se "zachráncem" a Derek si uvědomí, že nemůže být bez přátel. Speciální efekty jsou provedené velice dobře (většina), a musím uznat, že mě seriál dokáže pořádně překvapit, ale i šíleně vyděsit. Celkově se na to velice dobře dívá, jak díky hercům, tak díky příběhu a hudbě.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Málo očekávání, velké překvapení

Na seriál jsem narazila náhodou letos v říjnu. Přečetla si popisek .. a hurá něco o vlkodlacích. Zapla jsem si první díl a jako vždy řekla, pokud mě to zaujme budu koukat dál pokud ne, tak smůla. Moc očekávání jsem od toho neměla. 1 díl mě ale moc nezaujal, ale přece jen mi to nedalo a koukla na další. A nakonec velké překvapení. Seriál se mi zalíbil :)
Jediné co mi celkem vadí, je podoba vlkodlaků. Mohli si s tím více pohrát. Co je, ale velké + že tam nejsou upíři. Sice je mám také ráda, ale jsou snad všude, kde je upír je i vlkodlak a obráceně. Tentokrát ne a je to podle mě dobře. Místo toho tam je plno zajívých "stvoření", které jsem zatím nikde jinde nepotkala.
Také se mi líbí, že je tam více hlavních postav a každá má svůj příběh, který do toho zapadá.
Teen wolf mě zaujal jak příběhově tak herci.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nedat na název a dát tomu šanci

Na TW jsem narazila z jedné velké nudy a chtěla jsem zabít čas. Našla jsem epizody k TW a řekla, že to prostě zkusím.
s01 byla upřímně příšerná, kdy se Jeff snažil ukazovat na tu lásku a skoro všechno se točilo kolem nich. Na konci Jeffovi asi došlo, že to není úplně to pravé ořechové a začal to měnit.
s02 byla lepší než s01, ale pořád to nebylo ono, kdy bych čekala pozdě na live stream a nedočkavě čekala na další nový díl.
s03 mě velmi mile překvapila a to byla si i ta chvíle, kdy jsem začala na seriálu hodně ujíždět. jak 3A, tak i 3B měly něco do sebe a nějaký ten
odchod postav a příchod nových postav mě nemrzel, naopak, byla jsem radši.
s04 měla takové kolísání- některé epizody dobré, některé zase nudnější. Ale přesto jsem neustále čekala, kdy to vyjde a chtěla vědět nějaké spoilery.
s05 (zatím pouze 1/2; 5A)je podle mě velmi dobrým tahem. Většina lidí na ni nadává, stěžuje si, že je to až moc temné, atd a hlavně řeší smečku. Nechci tady spoilerovat pro ostatních, tak to řeknu krátce a snad mi to vyjde bez pár spoilerů- to, co přišlo, to, co se stalo, to bylo asi to nejlepší. Ztratit v někoho naději, rozpadnout se- to není v každém seriálu. V každém seriálu se většinou jedna z hlavních postav najednou stanou tou temnou, zlou a všichni zvednout zadky a pomáhají (viz 3B). 5A je v tomhle jiná, je to o té naději a já jsem unešená.

80 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Bez dechu

TW sleduji od prvního dílu, první série a musím říci, že je to díl od dílu lepší a lepší.
Druhá série? Tak ta neměla chybu! Tento seriál, jako jeden z mála jde od horšího k mnohem a mnohem lepšímu. Nemůžu se dočkat 3. série, jelikož při téhle druhé sérii, co dnes skončila, jsem byla každý díl bez dechu :)

100 %
77 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Kopie i originál

Teen Wolf mě mile překvapil. Většinou nesnáším, když je nějaký seriál podobný staršímu. Ale u tohohle jako by to bylo spíš +.

Podobá se Vampire Diaries a přesto to není to samé. Nemám ráda klasické horory ale v hororových scénách se tu vyžívám. Stiles mi dost chováním připomíná Setha Cohena z The O.C. Cute! Herci neznámí - to dodává taky kapku originality- a přesto super. Není postava, která by mě nebavila. Což je dost co říct. 2. série ještě v lepším provedení než předešlá.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Vlkodlaci všude kam se podíváš!

Tenhle seriál jsem objevila, když jsem hledala něco s vlkodlačí tématikou. První série byla zajímavá, druhá zajímavější a třetí ještě lepší, dál jsem se zatím nedostala, ale rozhodně ho doporučuji všem co mají rády vlkodlaky a nadpřirozeno.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Dala jsem na doporučení od mých přátel..

Tento seriál jsem začala sledovat v době, kdy jsem sledovala The Vampire Diares, protože spousta mých přátel, co také sledovali TVD, mi neustále opakovalo, abych se koukla i na Teen Wolf, že je to dost podobné, akorát s vlkodlaky. A jak to u mne bývá zvykem, dlouho jsem odolávala a nechtěla jsem se pouštět do nového seriálu, když jsem ještě neměla dokoukaný TVD.

Nakonec jsem dala TW šanci a stáhla jsem si první díl. No, musím říct, že poprvé jsem se efektům dost smála, protože jak to bývá na začátku takových seriálů, nikdy za nic moc nestojí. Ale jsou zde postavy jako Stiles nebo Lydia, které mne neskutečně baví a kvůli nim jsem byla schopná sledovat celou první serii se šílenými efektty.

Ale u každého seriálu, s postupem času a většími financemi, se začal seriál neskutečně vyvíjet a efekty už byly dost reálné a seriál tím nabyl většího kouzla, tudíž už jsem seriál nesledovala jen díky postavám, ale také díky kvalitě.

Nakonec se Teen Wolf stal jedním z těch mých více oblíbených seriálů, ale zároveň to pro mě není ten TOP, ale i přes to je to skvělá oddechovka, se skvělými herci a dle mého názoru je to i lepší než slavné "Upíří deníky".

Takže tomuto seriálu určitě dejte šanci a sami poznáte, jestli propadnete jeho kouzlu a radím Vám, nelekejte se první serie, dá se opravdu přežít a ty další jsou o 100% lepší! :-)

70 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Další fantasy horor??

Tenhle seriál mi doporučila kamarádka, když mi bylo řečeno, že je to o vlkodlacích tak jsem čekala něco na způsob TVD. K mému překvapení se Teen Wolf po hororové stránce zdaleka TVD nepodobá -Abych byla upřímná to jsem si myslela jen na začátku. Občas se tu objeví opravdu děsivé scénky. Na druhovou stranu se to vždy vykompenzuje humorem. Což mě těší. Navíc tu hraje výraznou roli škola. Takže i když máte nadpřirozené schopnosti neznamená to, že se vyhnete tomu být po škole např. za to, že mluvíte při vyučování. Navíc tu najdete zakázanou lásku mezi vlkodlakem a dívkou, která patří do rodiny co loví vlkodlaky. Teen Wolf je plný akce, napětí, vtipů, hrůzy... Tenhle seriál by se, ale rozhodně neobešel bez skvělých hlášek. Osobně myslím, že každému kdo je fanda do fantasy se Teen wolf bude líbit ;)

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Pecka

Na seriály jsem vybíravá, ale tw jsem si oblíbila už po 1. díle (a to byla 1.série nejslabší). Narazila jsem na tenhle seriál náhodou a jsem za to nevyslovitelně ráda. S každou sérií je lepší a lepší. Postavy jsou úžasně promyšlené. Dokonce i ty vedlejší. Nepřátelé jsou také promyšlení do detailu. Pro mě je to nejlepší seriál co byl natočen.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Buffy for new generation

Asi jako všichni tady budu opakovat, že seriál byl pro mě příjemné překvapení. Když vidíte MTV a název seriálu Teen Wolf, tak se předem připravíte na nějakou bezduchou slátaninu, která bude mít tak maximálně dobrý soundtrack. Ovšem po shlédnutí dvou, tří dílů jsem se nemohla zbavit pocitu, že mi tenhle seriál něco připomíná - Buffy the Vampire Slayer.
Buffy podle mě patří k tomu nejlepšímu, co fantasy seriály doteď nabídly. Teen Wolf sice není tolik vtipný jako Buffy, ale jinak, jak svojí atmosférou, ale i příběhem, Buffy hodně připomíná.
Hlavní hrdina je osobností ryzího charakteru a díky tomu i nadstandardních nadpřirozených schopností. Shromáždí kolem sebe přátele, kteří pod jeho vlivem z větším či menším úspěchem také tříbí svoje hodnoty a mění se v lepší, odvážnější, tolerantnější atd. Dospělí jsou tu v roli pomocníků a rádců, velká část děje se točí kolem školy - jak budovy, tak jejich studia v ní. V seriálu se samozřejmě vyskytnou i lovestory, ale ty nejsou nejdůležitější linkou děje (jako třeba v TVD), jsou jen doplnění vývoje postav, něčím nezbytným, co se v životě teenagerů děje. Nejdůležitějším prvkem je přátelství a sounáležitost.
No nepřipomíná vám tohle Buffy?

Dívala jsem se na první 4. sezóny seriálu vkuse a nepřišlo mi, že by kvalita nijak podstatně klesala. Možná bych jen uvítala trochu víc toho humoru jako u Buffy. Všechny postavy, které zůstaly po 4. sezóně jsou mi sympatické (což se mi už dlouho u seriálu nestalo), zejména všichni dospělí - Scottova maminka, šerif, Chris Argent, kouč - ten je přímo excelentní:)

Jsem už trochu starší generace, takže co se týče potěchy pro oko si musím vystačit s Derekem - ale tomu není co vytknout, tvůrci museli myslet i na nás a Derek tráví poměrně velké procento času před kamerou bez trička :)

Poslední spojení s Buffy - poprvé, kdy jsem na seriál okamžitě vzpomněla bylo, když se Scott změnil ve vlkodlaka - v Teen Wolf stejně jako v Buffy nejsou masky, co herci nosí nijak sexy, nevypadají ani moc přirozené, což dost lidí kritizuje, ale já v tom žádné velké mínus nevidím. Jsou to nadpřirozená "monstra", tak tak prostě i vypadají.

Takže podtrženo sečteno je Teen Wolf překvapivě dobrý seriál, který zatím drží svojí kvalitu a je pro mě nostalgickou připomínkou, toho, jak fantasy seriály vypadaly na počátku zrodu tohoto žánru.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Miluju to!

1 série - 98%
2 série - 98%
3 série - 100%
4 série - 100%
5 série - ještě se uvidí, ale už podle prvních dvou epizod vím, že to bude opět nářez!

Tenhle seriál jednoduše zbožňuji, ať už kvůli tomu adrenalinu, nadpřirozenu či báječnému Stilesovi, ale prostě je to seriál, který si zaslouží fanoušky a velký obdiv! Jsem opravdu ráda, že jsem se rozhoupala k tomu se na něj podívat, protože chvíle, kdy ho sleduji jsou chvíle naprosté slasti, nemohu odtrhnout oči od obrazovky, je to taková moje droga!

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Už chybí jen upíři

Ještě, než jsem seriál začal sledovat, bál jsem se, že to bude podobná blbost jako Stmívání a jiné teenage tvorby. První série tomu trochu tak i napovídala. Ale ne celá. Škola v noci rozjela úplně nový žánr seriálu a od té doby to začalo být to pravé gusto pro mě. začal jsem ho sledovat později, takže jsem si sjel asi tři série v kuse a hltal jeden díl po druhém. Jenže. Pak začalo sledování postupné a čekání. Zjistil jsem, že mezi díly jsou občas nějaké mezery, posunutý děj a prostě mi tam občas chybělo nějaké vysvětlení a pak jsem někde něco nechápal. Jako by to tvůrci úplně vynechali. Každopádně určitě kvalitní seriál na letní večery, kdy se chcete třeba i trochu ohlížet, jestli za vámi není nějaká jiná bytost, než jen člověk. Doufám, že si udrží hororový styl a přestane řešit tolik city.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Cože?! Jsem překvapena! MTV...má solidní televizní seriály??

Ze seriálu Teen Wolf vysílaný na MTV (nebo z mého hlediska vysílaný na hudební televizi) jsem byla velmi skeptická. Myslela jsem, že by to mohl být další kritizovaný Twilight. Nejsem totiž žádný fanoušek této filmové série, ale každý může přecenit dosud neviděné. A tak jsem si myslela, že by nebylo špatné se podívat na další nevýraznou show tentokrát od MTV, jenž jak se zdá nemá nic zajímavějšího v nabídce sledování, podle mého názoru.

Takže jednou v noci, jsem se rozhodla dát sérii šanci na webu. Po shlédnutí 1.serie jsem k mému zděšení byla závislá na tomto seriálu! Sice jsem předvídala každou epizodu, která se vysílala, ale i nesmírně těšila se z nich. Bylo to něco, co jsem nikdy nemyslela, že je možné s programem MTV. Musím pochválit MTV za vytvoření této televizní série.

Seriál je volně založený na komediálním-dramatu z roku 1985 - Teen Wolf, kde mladý dospívající, který chce být více než průměrné dítě, se musí vyrovnat s ložiskem dědičnosti vlkodlačích genů, které vyplývají z jeho otce, a s mimořádnými schopnostmi, které doprovázejí jeho život vlkodlaka, které z něj udělají populárního ve škole. Film jsem neviděla, jen se mi podařilo najít trailer, a vypadalo to dost lacině, takže jsem se vůbec nezajímala o něj.

MTV - Teen Wolf má jistě tmavší, napínavější a podrážděnější předpoklad, založený na hororu. To je důvod, proč se opravdu na tuto show ráda dívám. Jedním opakujícím se faktorem této show je, že má velké, dobře vyvážené množství hrůzy, napětí a komedie. To udržuje zábavnou jízdou až do komerčního konce epizody, tam je vždy událost budování.

Děj je o dospívajícím, který je na dně společenského žebříčku na Beacon Hills High School, a zároveň hrajícím lacross ve škole. Tráví více času na lavičce, než ve hře. Jednou v noci je pokousaný uprostřed lesa vlkodlakem. Jeho život se obrátí vzhůru nohama a on je nucený se vyrovnat se dvěma životy.

Tyler Posey hraje zmíněnou postavu známou jako Scott McCall a dělá docela dobrou práci ve své roli. Má docela kouzlo na obrazovce a má pěknou chemii s Crystal Reed, která hraje svou středoškolskou vysněnou dívku, Allison Argent. Dylan O'Brien je jeho skutečný nejlepší přítel a v show hraje Stilse Stilinskiho, který silně přispívá k pestrosti seriálu. Stiles je prakticky komická postava, která je tam na pomoc Scottovi. Přesto nikdy nepřestané být vtipný, inteligentní a sarkastický, což vede k některým veselých momentů, které Dylan provádí skvěle. Jeho vedení a dodávka jsou určitě hlavní zářez. S jistotou můžu říct, že Stiles je moje oblíbená postava v seriálu.

Z post-teen pohledu, Teen Wolf je vynikající nadpřirozený dospívající seriál momentálně běžící na kabelové televizi. Musím pochválit Jeffa Davise, který v tomto projektu, stejně jako Russell Mulcahy, přidal hororové prvky. To mě přivádí zpátky do dnů, kdy byl Vlkodlak Tommy, Buffy, přemožitelka upírů a Angel.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Obyčejný teenager? Ne, teen wolf

Z počátku jsem si myslel, že se bude jednat jen o nápodobu Upířích deníků, akorát místo upírů se bude seriál zaměřovat na vlkodlaky. Díky Bohu jsem se mýlil a Teen Wolf se zařadil mezi mé oblíbené seriály. Seriál kombinuje fantasy, hororové prvky a humor, poskytuje akci už od první dílu. Je pravda, že v některých ohledech se nemohl vyhnout klišé, ale alespoň nejsou tak nápadné. Dalším plusem jsou neokoukatelní herci, kteří ale ztvárnili své postavy vcelku kvalitně a nikoliv šablonovitě. Zatímoc první série se spíše věnovala zvykání si hlavního hrdiny na "nový" život a komplikovanou lásku, tak druhá zatáhla diváka do pořádné akce a tajemna.
Oblíbené postavy: Stiles, Lydia, lacrosový trenér

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Vlkodlaci :)

Když jsem uviděl popis seriálu, řekl jsem si "konečně" seriál bez tupých a už ohraných upírů. Po zhlédnutí první serie jsem byl sice trošku zklamaný, ale celá první serie mi přišla jako pilot k o hodně lepší druhé serii. A ta už se parádně povedla. Po konci druhé a nástupu třetí jsem měl nehoráznou radost, že odešla moje nejneoblíbenější postava. Z první půlky třetí série a ještě teď mi naskakuje husí kůže, když si vzpomenu na Lydiin křik.
Abych to shrnul, tak Teen Wolf je serii od serie lepší. Má snad vše co mam rád, vlkodlaky, Stilesovi a Peterovi hlášky, napětí a trochu toho hororu :D

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Werewolves and Hunters

Seriál mě zaujal asi před rokem a půl oným slovním spojením "Teen wolf" ,protože mám ráda fantasy seriály a jsem ještě pořád teen. Když jsem stahovala první díl ,nevěděla jsem do čeho jdu a byla jsem příjemě překvapená sympatickým Scottem a vtipným/roztomilým Stilesem. Postupem času jsem si začala uvědomovat ,že v TW nepůsobí jediná postava ,která by mi byla nesympatická (a to dokonce ani záporáci). První sérii hodnotím na 70%.
S druhou sérií přišli nové postavy a skvělý hudební doprovod při jakékoli možné příležitosti. Propracovanější děj a zvyšujcí se náklonost k některým postavám udělaly své a moje hodnocení druhé série je 90%.

U třtí série jsem nevydržela čekat na český dabing (jelikož je rozdělena na dvě části po půl roce) a ochotně jsem se pustila do původní verze. Nyní jen čekám na další díly.:)
Třetí série svou kvalitou rozhodně neupadá ,ba právě naopak.Tvůrci si dali výc záležet jak na efektech a akčních scénách ,tak i na pocitovou stránku a to správné napětí. Nejvýce jsem v očekávání ,co se bude dít dál v "love triangle" Scott-Allison-Isaac. Prozatímní hodnocení třetí série je 100%.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Stilesi máš roli všechno zachranovat...

Seriál znám poměrně krátkou dobu. Poprvé jsem se na něj podívala někdy v Květnu letošního roku. První díl mi připadal nudný. Samotný hlavní představitel Scota Tyler Posey se mi moc nezdál. A co si budeme nalhávat jeho styl byl prostě otřesný. Stiles mi ale nedal spát byl tak vtipný, že jsem si řekla, že všechno to překousnu. Dnes jsem za to ráda. Všechny 3 série mají něco do sebe. Jsem ráda, že se tam nevyskytují upíři, kterých už mám vážně po krk. Za ty 2 roky se všichni změnili i samotný Tyler. A musím říct, že seriál patří mezi mé oblíbené. Ale přiznávám, že nebýt Stilese Stilinského tak tento seriál by byl nejspíš pěkným propadákem.
Jsem ráda, že to není jako u ostatních seriálů kde je středem jenom jedna postava podle které se všichni točí. V tomto seriálu dostali všechny postavy svůj prostor aby nám vlastně ukázali co jsou zač. A za ty 3 série se vypracoval vážně vysoko.
Těším se na 4 sérii a doufám, že seriál neztratí humor čili Stilese. Dávám 90 %.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Vlkolaci v hlavnej úlohe

Teen Wolf som začala sledovať len z nudy v čase, keď sa natáčala druhá séria. Nič som od toho nečakala. Myslela som si, že to bude vec na odreagovanie sa pre mladšie ročníky. Avšak, mýlila som sa.
Prvú sériu považujem za rozbehovú - teda nič výnimočné, ale dalo sa. Druhá séria ma nadchla! Napätie, nečakané zvraty, pribudlo tajomno a zaujímavé nové postavy. Seriál sa stal temnejším a dozrel. Preto som mierne sklamaná zo začiatku tretej série. Zatiaľ som videla šesť častí a mám dojem, že sa to zlepšuje, no stále čakám... na niečo. Na dej, ktorý by ma udržal v napätí počas týždňového čakania na ďalšiu časť. Som zvedavá, kedy (a či vôbec) to príde.

V prvej sérii boli efekty slabé(najmä alfa - omg). Teraz to tiež nie je úchvatné, no je vidieť zmenu k lepšiemu. Príjemne ma prekvapilo vyobrazenie Kanimy.

Hneď na začiatku som si obľúbila Dereka. Ani nie tak pre jeho výzor, ako skôr vďaka tajomnej atmosfére, ktorá ho obklopovala. Neskôr sa k nemu pridal aj Jackson - jeho charakter ma veľmi zaujal. Škoda, že v tretej sérii som zvedavá na scény s Derekom skôr zo zvyku, než preto, že by som ho stále tak zbožňovala. A dvojnásobne ma mrzí neprítomnosť Jacksona.
V súčasnosti mám dojem, že v seriáli nie je ani jedna postava, o ktorej by som mohla s určitosťou tvrdiť, že je moja obľúbená. Dokonca ani Stiles ma neohúril, i keď uznávam, že bez neho by to nebolo to pravé orechové. Som zvedavá, kde sa tretia séria posunie a či ma seriál dokáže vtiahnuť do deja tak, ako predtým.

Za skvelú druhú sériu, na ktorú mám dobré spomienky a jednotlivé časti si rada pozriem hocikedy (plus moju obľúbenú s01e04 so zraneným Derekom) dávam vyššie hodnotenie, než som mala pôvodne v úmysle.
A nesmiem zabudnúť na dôležitý fakt, pre ktorý som si seriál zamilovala - sú tam síce vlkolaci, ale nie upíri! Na vlkolakov mám veľkú slabosť a i keď upírska tematika je moja srdcová záležitosť, sledovať seriál, v ktorom sa nerieši ich vzájomná nenávisť, je osviežujúce...

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Neoriginální zpracování omletého tématu

Dal jsem tomu seriálu šanci až do sedmé epizody a i když mě to ze začátku docela bavilo, ztratilo to postupem všechno kouzlo.
Je to hodně kýčovité, strašně se to soustředí na citové dialogy a tím je to nakonec celé zaplaveno.
Celé to začíná ztrácet logiku a většinu času začínají vyplňovat ubrečené dialogy náctiletých studentů. Rádoby akční scény mají v pozadí ustrašenou a překvapení evokující hudbu, která ale nemá smysl, protože situace, ve které se vyskytuje, je už předem naprosto zjevná a dost předvídatelná.
Závěrem snad řeknu jen to, že to podle mě žádné nové myšlenky a zpracování tohoto tématu nepřináší a jedná se spíš o seriál pro obdivovatele žánru.

40 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Tééda paráda :)

Tak já se přiznám, že mě stačilo vidět obrázek a hned sem si řekla: konečně mladí lidi a pěkný chlapy :) Vzápětí jsem se, ale hned jukla na série a jestli ho opět nezrušili jako to bylo u x předchozích seriálů co se mi líbili.Naštěstí to vypadá dobře a ani se nedivím jelikož já jsem spokojená a rozhodně doporučuji :)

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Prostě wow

TW vypadal, že bude mít ohranou zápletku a puberťáky měnící se na vlkodlaky a další a další klišé typu twilight, tudíž se mi nechtělo to ani začít. Jakmile jsem ale začala, nemohla jsem přestat.

Herci na svůj věk podávali velmi kvalitní výkony, obzvlášť se mi líbila chemie mezi Scottem a Allison, byli naprosto přirození a perfektně se k sobě hodili. Další je Stiles, toho prostě musíte milovat.

S každou další sérií šel seriál nahoru a doufám, že to tak bude i nadále. Nejlepší rozhodně 3. sérka, konkrétně 3B, prostě geniálně vymyšlené, zahrané, natočené, prostě wow.

Seriál se ani nebojí udělat něco, za co má fanoušek chuť vyrvat scénáristům vnitřnosti a zároveň složit poklonu za nejvíc nečekanou událost seriálu(finále 3. série).

Jediné, co mi vadí je postava Kiry, která se tam prostě nehodí. Tichá nevýrazná, která se na pár minut promění v ninju a ani neví jak...

Kdo se rozhodne sledovat a má rád trochu toho teen fantasy, tak by neměl být zklamán.

100 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Prvý dojem klame

Prvá časť - kravina.
Prvá séria - no dobre, možno to má niečo do seba.
Ďalšie série - MILUJEM TO !!!

Váže, pokiaľ by som to mala hodnotiť podľa prvej časti, tento seriál by u mňa nemal šancu (aj keď scéna, keď Stiles vybehne bejzbalkou na Scotta bola super). Ale bohuvďaka za AXN, kde som videla neviem ktorú časť z 2. série a úplne ma to stiahlo, začala som to pozerať od začiaku a neľutujem, zmenila som názor.

Áno, človek by si povedal, že vlkolaci, MTV, teenegerovská cast (predsa, máme už svoj vek, či?), koho by to bavilo, ale je to fakt dobré.
Teda, starším divákom by som to neodporúčala, babke by sa to až tak páčiť nemuselo, asi by ju to až tak nebavilo, ale tí neskôr narodení by sa na to mali pozrieť.

Asi naj naj naj, čo (kto) na tom je, je Stiles (:*), to uzná každý, resp. každá. Ani ho nejdem opisovať, lebo on sa ani nedá opísať. Je pravda, že keby tam nebol on, tento seriál by odo mňa nemohol mať 100% (a ani od iných, čo mu dávajú dobré hodnotenie).
Taktiež milujem jeho vzťah s Derekom, Nie raz som sa smiala (vráťte mi ho!!!). Vlastne, dosť často se smejem, o humorné scény, trapasy tam nie je núdza (a pritom nejde o komediálny seriál).
Čo sa týka vzťahov, tak to nie je až tak zlé, ako by som od MTV očakávala. Je tam dosť akcie, vždy nejaká iná záhada, príšera, situácia.
Tiež musím uznať, že tie premeny na vlkolakov (keď si už na ňu konečne zvyknete), je fajn. Nie je to nejaký pesovlk, ktorého máte doma na záhrade.

Je to seriál, ktorý by som nemala problém pozrieť si znova.
Takže odporúčam naozaj každému, kto sa chce nejak zabaviť na tých 40 minut, pretože je to fakt dobré.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

TW je lepší a lepší

Tak jsem velký fandy seriálů ( i když tady to zatím nevypadá ) Mám ráda TVD ale čím je další sezona tím je to spíš horší a horší . Pro mě vždy bude S1 a S2 nejlepší ale u TW nemám slov tady je to spíš lepí a lepší .
Tady si myslím že S1 byl takový malí odvar teď se to zahřívá a co bude s3 no uvidíme . A S2 to otevření je úžasné to miluji a i tu hudbu .

A tím že je to MTV tak si myslím že i výběr hudba v seriálu mají skvělí :-DDDD Tak že se teď pokaždé těším na další episodu :-DD
Tak že jestli dáváte přednost upírům nevadí tady jsou hodně sexy vlkodlaci tak že koukejte na to :-DDDDDDD

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

TW

Tak moc jsem se do Teen wolf zamilovala. Miluju Stilesovi hlášky... jednoduše všechno.
Ani nevím, jestli jsem měla nějaké předsudky, když jsem seriál začala sledovat.
Je pravda, že 1. série byla slabší než ostatní, ale přesto to na kouzlu seriálu neubralo.
Všichni herci mi sedli. A jsem opravdu ráda, že herec, co hraje Alisonina tátu není původní jako v původním traileru.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Od začiatku

Najskôr som tomu nedávala veľké nádeje. Nemala som veľa skúseností so seriálmi od MTV. Tento ma veľmi prekvapil ani som si to neuvedomila a už tu máme 4. sériu. Strašne ma prekvapil fakt ako sa veci zmenili od prvej série. Z nie celkom kladných postáv (Derek, p. Argent) sa stali kladné, ktoré pomáhajú teen vlkolakom, banshee, kitsune a werecoyote. Prišli nové postavy a dej je stále zaujímavý. Sú v ňom super hlášky hlavne tie od Stilesa je tam najvtipnejšou postavou.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Badass Stiles

Přiznávám bylo léto,škola skončila, seriály žádné. V tu dobu přichází Teen Wolf a už jen podle názvu neočekávám nic převratného. První série byla zábavná oddechovka. Druhá už tak zábavná nebyla a jediné co mě u seriálu drželo byl nedostatek seriálu přes léto. Pak ale přišla třetí, která oboum předchozím totálně nakopala zadek! Přibyly zajímavé postavy, děj je více zaměřený na Stilese... A když se Stiles stává záporákem, tak to prostě stojí za to! Třetí sérii s napětím a nadšením pouštím hned po vysílání a nemůžu se dočkat další části!

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

hmmm - Derek!

Asi bych se opakovala, kdybych napsala, že tento seriál byl pro mě velkým překvapením, ale nevadí, pač je to prostě tak :) Ze začátku jsem do toho šla jen tak náhodou, pač jsem zrovna neměla na co moc koukat a neodtrhla jsem se od Teen Wolfa celý víkend (dokud jsem měla díly, jela jsem...). A co víc??? Jaké bylo překvapení, když jsem zjistila, že letím z práce, abych si pustila toho sarkastického a negativně laděného Dereka, aby mě Stiles zase rozesmál, abych se konečně dozvěděla co je to vlastně s Lydií, atd. Jednoduše řečeno, Teen Wolf mě dostal a Dereka mám jasně pod kůží. Děkuji za další super seriál.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Příjemné překvapení

Ze začátku jsem čekala, že to bude něco trapného jako jsou upíři všude kolem až na to, že to bude o vlkodlacích, ale překvapilo. Zajímavý příběh a zamilovala jsem si vtípky kluků teda hlavně Stilese jinak Scott a Isaac si mě taky získali. Moc mě tento seriál baví, takže hodnocení mu dávám vysoké a doufám že bude takto skvěle pokračovat i nadále.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

I MTV dokáže udělat něco koukatelného

Velké překvapení. Od seriálu, který natočilo MTV jsem nic neočekával, ale na naléhání spolužačky jsem si pustil první díl, a překvapivě mě to chytlo. První sezóna je hodně dobrá. Druhá mi přišla o něco slabší (obří ještěrka i fakt nesedla), ale třetí řada je naprosto super. Po jejím zhlédnutí mi nezbývá než zvýšit hodnocení na 5*. Série 1 - 90% Série 2 - 75% Série 3 - 100%

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nečekaně nečekané

Teen Wolf, příběh o středoškolákodlakovi Scottovi, nepatří mezi nejlepší seriály světa - to zajisté -, ale na MTV (která také vyprodukovala Teen Mom) je to chvalitebný počin a každý, do má rád fantasy, vlkodlaky, odhalená mužská těla nebo velké výzvy by mohl alespoň jednu epizodku shlédnout.

Já, jakožto seriálový maniak (a cílová skupina), kterému skončila naprosto otřesná, nervy drásající série oblíbeného seriálu, jsem po Vlčím mláděti skočila jako po nenáročné, prostoduché formě odreagování se z toho šoku.

A výsledek? Sice neskáču plna nadšení, ale sama sebe překvapuji tím, jak je pro mne jednoduché se do děje vžít a soucítit s postavami. Nikdy jsem nečekala, že to prohlásím, ale Teen Wolf mě nakonec oslovil.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Hezké až do konce?

Ačkoli mě Teen Wolf z počatku ohromě bavil a pohlcoval mě hlouběji do děje se svými, za mě, skvěle promyšlenými scénami, u poloviny třetí možná čtvrté série se něco zvrtlo.
Zdá se mi, že scénáristům došly nápady a snaží se nějakým způsobem recyklovat ty staré s ne moc velkým úspěchem.
Ale i tak se celkem snažili a když omluvíte to menší pozměnění děje, stále je to dobrý seriál, na který se dá dívat. Kdo ví? Třeba se to zdá jen mě.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Teen Wolf

I. Love. This.
Na Teen Wolf jsem narazila náhodou, všichni si to chválili a já chtěla začít koukat na nějaký seriál, tak jsem si řekla, proč ne? A nelituju a nikdy nebudu.
1. série - Taková ta rozjezdová, zas tak mě nenadchl a mezi ní a druhou sérií jsem si dala krátkou pauzu. Děsně mě štvala Allison. Ale Stiles a Derek tu mají nejvíc společných scén <3

2. série - Tohle mě teprve přesvědčilo koukat dál. Druhá série byla o hodně lepší než druhá. Oblíbila jsem si nové postavy, především Isaaca a Eriku. Celé to bylo propracovanější.

3. série - Oh, jo, pojď k mamince =D Tohle je moje nejoblíbenější série. Opět kupa nových postav, opět propracovaný příběh, teda příběhy. Asi se mi o trochu více líbila 3B. (Ach bože, já tak moc shippuju Dethan). Bohužel, objevuje se tu moje nenáviděná Malia.

4. série - Po zkouknutí jsem si řekla tohle: Proč jste dali tak málo prostoru Derekovi?! Vždyť tam skoro nic nedělá! To me teda dost naštvalo. Pak mě štvala Stalia. Jednoduše nenávidím Maliu. Tahle série mi přišla kapku nedomyšlená.

5. série - Pokud mě naštvalo, že Derek měl málo prostoru ve čtvrté, tak pátá série mě extrémně rozzuřila, když se tam neobjevil. Nejdřív mi vadil i Liam, ale s odstupem času jsem si ho oblíbila - taky po zhlédnutí spoustu funny compilation videí na YouTube, kdy mi došlo, jak je vtipnej (I... I fell In hole =D). Strašně miluju Masona a Coreyho. Naopak nemám ráda Hayden. Umři!

Teen Wolf je a bude moje srdcovka.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Doporučuji

Vůbec se mi nechtělo začit koukat na TW ale dost mě to převapilo, protože patří k mému oblíbenému seriálu a urcite doporučuju se začit divat.
Na začátku 1 az po 3 serii mě hlavně bavil Stilesuv humor a ve 4 a 5 serii uz to začlo byt strašidelný. PS: chybí mi scottova smečka a stilesovy hlásky :)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Prostě vlkodlaci

Tento seriál jsem si zamilovala hned po prvním dílu. Jsou v něm dost povedené hlášky u kterých se nejde nesmát. Kdo si myslí, že tam bude samá láska a romantika tak se mýlí. V seriálu je vetšinou napětí a akce až mi to nekdy i přišlo hororové. Kdo má rád nadpřirozeno a vlkodlaky tak ho velmi doporučuji. :)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Alfa, Beta, Omega..

Do seriálu Teen Wolf se mi opravdu nechtělo, už jen proto, že na seriál koukalo spoustu lidí z mého okolí a já jsem prostě takový 'protiproudař'. Nakonec jsem si však seriál pustila a nepřestala jsem zírat! Bylo vážně o co stát. Jak v dějové lince, tak v obsazení. Nejvíce mě zaujal Tyler Hoechlin, jak se dalo očekávat. I mnoho jiných postav je ztvárněno skvělými herci. Holky, je o co stát. Nekecám. Úžasné je, jak se vyvíjí dějová linka i hlavní postavy, z postav vedlejších se stávají hlavní a ze záporáků klaďasové a naopak.
Líbí se mi, že seriál používá i hororové prvky nebo jinou než chronologickou posloupnost. Například díly ve třetí sérii mě dostaly do kolen!
Doporučuji, sledujte - neprohloupíte.
Neříkám, že seriál není pro chlapce, hlavně když v obsazení Lydie je krásná Holland Roden, ale myslím, že je seriál určen převážně dívkám.
xoxo.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Velké překvapení ...

Teď už mohu říct, že Teen Wolf je moje srdcovka. Nejdřív jsem to viděla dost bledě, zkoukla jsem prvních pár dílů s tím, že to není špatné a že uvidím co se bude dít dál. Takto jsem zkoukla celou první sérii a kupodivu jsem se těšila na druhou. A pak přišla .. páni, druhá série si mě naprosto získala. Skvělé postavy, úžasná zápletka, prostě dokonalost. Dalších 12 dílů jsem měla za sebou ... zbývalo už jen dlouhé čekání na 3.řadu, která má dílů dokonce 24. Takže teď hltám 3.sérii plnými doušky :) Snad nebudu zklamaná ...

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Teen

Téma tohto seriálu mi prišla najskôr trápna , pretože takéto veci sú už teraz dosť ohrané a vlkolakov môžeme vidieť na každom kroku. A hovorím si ešte, že keďže je to pre tínedžerov , bude to trápne. No neviem tento seriál ma naozaj dostal. Áno, dá sa o tom povedať, že je to trochu trápne, ale je to proste fajn. Stále sa tam niečo deje, po celé tri série čo som zatiaľ videla som bola celú dobu v napätí a nenastala u mňa žiadna pauza, kedy by som prestala seriál pozerať, pretože by ma nebavil. A to sa mi skoro vždy stáva, no teraz nie, čo asi svedčí o tom, že je to výnimočný seriál prekvapení.Myslím si ,že je vhodný tak pre vekovú kategóriu 14-19.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

I Love Teen Wolf

Horor+Drama+Romantika Super kombinace! Miluju to!

Seriál si mě získal hned po prvním díle. Nejdříve jsem se na TW nechtěla juknout,myslela jsem si že to bude nuda.Ale to jsem neměla pravdu. Seriál je úžasný a určitě ho doporučuji.

100% dávám za dobrý scénář,za dva strašně sexy vlkodlaky Scotta a Dereka,za vtipného Stilese a hlavně za Scottův úsměv!

100 %
47 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Teen Wolf príliš teen

Ako už z názvu vyplýva, ak potrebujete vyspelejší príbeh, ktorý nebude ako cez kopirák ostatným možno desiatkam seriálov, vyhľadajte niečo iné. Toto slúži len a len na oddych, pre trinástky aj na zaachkanie, keďže hlavný hrdina je celkom fešáčisko, pre nás staršie je fešáčiskom zas záporný/kladný (lebo to ešte nevieme) hrdina Derek. Ale tu prichádzame na prvý kameň úrazu. Na to, že je Scott akože poriadny outsider, tak je príliš cool a príliš pekný. Allison by vraj mala byť tvrďaska, no mne príde práve ako barbinka. A podobne a podobne. Plusko za to, že už sa aj tvorcovia presýtili Shakespearovho Rómea a Júlie a pri "vyučovaní" siahli po pomerne pre Američanov netradičnom Kafkovi. Nedá sa neporovnať s momentálne asi najúspešnejšou teenagerovskou mysteriózničinou, The Vampire Diaries (tam by som dokonca povedala, že vlkolaci sa aj podobajú). Upíri majú ale podľa mňa tú výhodu, že aspoň v druhej polovici druhej série trošku dospeli, čím sa ponúka nádej na priebeh ako bol v Buffy. V tomto prípade sme videli len dve epizódy zatiaľ, takže veľa sa súdiť o ďalšom postupe nedá, no uvidíme a dúfajme. Stratené to zatiaľ úplne nie je, ale majte obrovksý výkričník.

40 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
39 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

U mě nejlepší

U TW jsem začínal, když nebyla dotočena ani 1. série a byl jsem dost naštvaný, že musím čekat na další díly.

První a druhá série byla taková, že jo super, ale to nejlepší začalo až u 3. série.

TW určitě doporučuji, je to velice dobrý seriál a určitě se u něj nudit nebudete. Pro mě je to aktuálně nejlepší seriál ze všech co sleduji.

Nejlepší postavy: Stiles, Scott, Malia, Kira

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Čekala jsem něco horšího :D

Teen Wolf mě překvapivě zaujal. Ani nevím čím, čekala jsem že mě to přestane po 1. díle bavit ale kupodivu jsem u toho vydržela a teď se nemůžu dočkat, až zítra uvidím nový díl. Je to podobné jako Tampire Diaries a myslím že s tímhle souhlasí hodně lidí. Ale myslím, že seriál o vlkodlacích je pro dost lidí tak nějak atraktivnější, i když zrovna teď letí upíři kvůli Stmívání a podobným nesmyslům... Každopádně Teen Wolf rozhodně doporučuju...

90 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Teen wolf

Teen wolf je neužasnější seriál co jsem kdy viděla a těším se čím dál víc na další díl... , doufám že bude i 3 série ;) už se těšíím :-)) Takže jí tak koukejte dáát !! :-D :-D ;)

100 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Nie je to najhoršie :)

Tákže.. Vcelku gut seriál :) No vlkolaci, a ten ich beh a podobné veci sa mi zdajú dosť prepadákové ale má to svoje čaro :D je to seriál na ktorým netreba veľmi premýšľať :D Scottovi a Alison držím palce :) no a asi dám šancu aj 3 sérii :)

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

vlk

Derek Derek a ještě jednou Derek,tenhle vlkodlak je k sezrani....dekuji za Teen wolf,protoze je radost koukat na televizi.Každým dílem se všichni zlepšují,Stiles je bombový a jeho grimasy nenapodobytelné.Ted jsem navíc začala sledovat Reign a královna Mary sedí Adelaide Kane mnohem lépe než Cora Hale

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nejsem teen, ale...

... miluji tento seriál. Ne kvůli hercům, ani kvůli Stilesovým vtípkům (jo, Dylana bych si vzala domů), ale kvůli soundtracku. Zbožňuji, když je soundtrack kvalitní a ještě výborně podkresluje děj.
Pro mě je Teen Wolf taková oddechovka, ale kolikrát koukám s otevřenou pusou co se děje a to je na tom super.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Seriál, který se zlepšuje

Teen Wolf..třetí seriál, který jsem začala sledovat (první hodně známý seriál The Vampire Diaries a druhý, taktež hodně známý, Pretty Little Liars). Musím říct, že by mě nikdy nenapadlo, že se zrovna na MTV bude vysílat tak skvělý seriál. Podle mého názoru je Teen Wolf každou sérií lepší, kdežto u většiny seriálů je to naopak (jaká to škoda).

Stiles a jeho hlášky opravdu nemají chybu a člověk se jim musí zasmát :D Kdybych se něj měla podívat znovu, tak bych, popravdě, první sérii přeskočila. Nepříjde mi zbytečná, spíš jen taková rozjezdová série. Druhá série byla zase o chlup lepší.

Podle mého názoru je nejlepší třetí série, kde je akce, napětí, záhady, tajemství a přesto všechno i pěkně provedené vtipné scénky. Já, jakožto milovník akčních filmů a seriálů, mě třetí série prostě nadchla :)

Těším se na pátou sérii, která sice začne až za dlouho, ale věřím v to, že se máme na co těšit ♥

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Vlkodlaci a pár jiných zrůdiček

No na začátku mi tenhle seriál připomínal spíš jízdu autem než televizní pořad. Bylo to závratně rychlé, v jednu chvíli tam byl Scott a najednou se tam jako kouzlem vynořil Derek. Bylo to strašně rychlé a než jsem pochopila o co se jedné už tam hodili romantickou scénu. Po prvním díle jsem si řekla, že to vzdám a vykašlu se na seriál. Ale ten konec mě zaujal a tak jsem povolila a koukla se na druhý díl. Zase se o něco zlepšil, až došlo na díl, ve kterém se zjevil Peter. Byla jsem z něho zmatená, ale už mě to zajímalo bavit a tak jsem to s jeho podivným příchodem nevzdala a koukala jsem dál. Když jsem dokoukala první sérii bylo jasné, že už se nepřestanu dívat. A tak to pokračovalo....
Na seriálu se mi líbilo hlavně provedení hlavních postav. Grafické prvky nestály za moc, ale když se na scéně ukázal Stiles, který je pro mne jako bomba plná ironie schopná kdykoliv vybouchnout, hned seriál na mém žebříčku šplhnul. A to hlavně proto, že vždy pronesl něco naprosto vtipného (nebo ironického). Tak, pak tu byl Derek, o kterém nikdo nic nevěděl, ale přesto jak seriál pokračoval dál udělali jste si o něm určitý obrázek. A navíc je fakt pěkný :3 Je dobré, že tu je taky nějaká postava zahalená tajemstvím. A pak Scott, který mne celý seriál štval svými moudry o životě a přátelích. Ale ať už mně to štvalo sebevíc vždycky to byl takový klučina, který by udělal vše pro záchranu přátel a to se mi na něm líbilo. A pak tu jsou holky, které se v seriálu dost střídaly. No, mne nezaujala ani Allison, ani Lydie (pro svůj nos nahoru i když se to lepší), ale byla to Kira. Bojovnici s katanou musí milovat každý.
Abych to shrnula, seriál u mne stoupl sice až ve druhé sérii, ale to o hodně, takže to s ním nevzdávejte, stojí za to.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Goodbye ...

Tak a je to tu …
Už to nešlo odkládat, musela jsem se seriálem rozloučit. Ano, zní to možná teatrálně. Asi to tak i je, asi to přeháním. Ale jsem prostě ten typ člověka co se dokáže neuvěřitelně vžít do příběhu. A od toho snad příběhy jsou, abychom se do nich vžili, prožívali je spolu s postavami. A je jedno jestli jde o příběh na obrazovce či na papíře.

A proto jsem se také bála dokoukat Teen Wolf. Seriál, který tu s námi byl šest let (což víme ještě není úplně hodně, ale ani málo). Jsem ráda, že to naši vlkodlaci s Beacon Hills dotáhli až na tu 6tku. Asi bych si ani nemohla přát aby pokračoval TW dál, o čem by pak byl? Objevilo se v něm už nespočetné množství nadpřirozených bytostí. Snad kromě upírů :D Ti tam chyběly, ale od toho byl seriálový kolega The Vampire Diaries. Co chci říct je, že postavy už potřebují jít tzv. dál, odpočinout si. Vezměte si, vy co jste na střední jako já, že by jste krom svých běžných záležitostí museli tak min 5x zachránit město, ne-li celý svět. A ještě do toho úspěšně odmaturovat :DD

Zavalila mě vlna nostalgie, dá se říci přímo tsunami, hlavně v momentě kdy se začali vracet postavy z minulých řad. Největší radost jsem měla ze Stilese a Dereka. A ne kvůli nějakému s prominutím hloupému shipu Sterek, ale protože tyhle postavy mi tam opravdu chyběly. Moc mě mrzelo, když tam nebyl Stiles, bez něho jako by to nebylo ono, chyběl tam jeho sarkasmus. Ale naštěstí i bez něj byla poslední serie pecka.

Od doby, kdy jsme mohli vidět vyděšeného kluka pokousaného od vlkodlaka (díky Peterovi :D) běhat v noci po lese, uběhlo už pár let. A ted se s námi spolu se svojí smečkou (složenou ze všeho možného xd) loučí dospělý muž tzv. True Alpha, Scott McCall…

P.S. seriál bude u mě vždy zaujímat spolu s dalším zrušeným seriálem PLL, první místo. A jak se znám, stejně si ho za chvíli pustím odznova :D

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nogicune

Narozdíl od konkurenčních či kolegiálních seriálů je tento plný napětí, nečekaných zvratů a vždy se tam něco děje.

První sezona byla o něco vtipnější. Scott byl trochu trubka, která nebyla moc oblíbená. Srovnával se s tím, že už nikdy nebude jako dřív. Díky svému prokletí se stal oblíbenějším, našel si holku.

Druhá řada začala být už vážnější. Postavy nabírají zkušenosti, dospívají. Scott si pomalu formuluje svoji smečku, která se zdaleka neskládá pouze z vlčí části osazenstva seriálu.

Třetí řada je prozatím, co se týče napětí a akce, tou nejlepší. V této řadě také poznáme nové schopnosti postav.Zápletka s Nokicune se mi opravdu líbí. Zatímco v předchozích řadách byla postava Stilese trochu stranou, tady konečně dostala více prostoru. Stává se z něj záporák a jsem opravdu moc zvědavá, jak to s ním dopadne.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nejdřív výplňovka, potom regulérní seroš

Na seriál jsem se začala dívat, jako výplňovku. Ale časem se z toho stal jeden z mých velmi oblíbených seriálů a nemůžu se dočkat dalšiho a dalšího dílů. Díl od dílu je lepší a postavy se vyvíjení a to co říci, občas se totiž stane že se postavy zaseknou, nebo že _ SPOILER _ hlavní postavy, které mají být spolu jsou spolu ikdyž nejsou, ale v tomto případě ne, doufám, že to i tak zůstane. Seriál má náboj, napětí, akci sem tam i romantiku a přátelství. SUPER!

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

interesting

Seriál mě zprvu vůbec nechytil, ale řekla jsem si, že tomu dám ještě šanci. A světe div se, ono se to vyplatilo. A ačkoli jsou podoby vlkodlaků odfláknuté (i když za poslední dobu se masky zlepšily) a poslední díly je seriál (postavy) trochu přeplácaný a najednou jsou všichni nadpřirozené bytosti či od toho nemají daleko, stále k mému překvapení seriál sleduji. Nedá mi se nepodívat na další díl, jelikož zvědavost je zrádná. Mohli by se však trochu víc snažit a zbytečně to nepřeplácat, protože to vypadá, že za pár dílů hlavní postavy snad objeví Pandoru s Avatary...

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Teen, ale celkem mile

Budu tady opakovat již napsané, ale ono to takhle s tímto seriálem prostě je. I já se k němu dostala celkem náhodou a seriál o vlkodlacích pro teenagery… no říkala jsem si, že si nejspíš nabíhám na hrábě, ale měla jsem náladu vyzkoušet něco trochu infantilního. Po prvních 15 min jsem to chtěla vypnout. U některých hlášek mi bylo trapně za tvůrce i herce, postavy mi byly vesměs nesympatické… ale každý seriál si zaslouží odkoukat alespoň 2 díly, že? A ejhle, po páté epizodě už jsem se nemohla dočkat, až dorazím domů a zjistím, jak děj pokračuje.

Co si budeme vykládat, TeenWolf není žádným úchvatným kouskem, na který budete za deset let vzpomínat jako na dokonalý seriál. Ale rozhodně baví a každý si na něm něco najde. Postavy nejsou černobílé (možná až na hlavního hrdinu – takového 100% klaďase aby člověk pohledal), má to spád, hudba je vybírána velmi vkusně. A tak i když mi ústřední dvojice dost často brnká na nervy, Stiles se svým ostrovtipem a Derek (všechny máme tyto temnotou obklopené hezounky s krušnou minulostí rády, že?) se svojí smečkou mi tuto skutečnost bohatě vynahradí.

Pokud tedy stojíte před dilematem, zda seriál začít sledovat či nikoliv, klidně se do toho pusťte.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Teen Wolf

tento serial som zacala pozerat upne nahodne a popravde som si len pomyslela dalsia somarina ktorej autori si mysleli ze este stale my mlady letime na vlkodlakov a upírov. Takze veľku šancu som tomu nedavala. Zacala som to pozerat iba kvôli tomu ze tam hral v prvých dvoch seriach Colton Haynes. Ale čím viac som to pozerala tym viacej ma to vtiahlo. každá epizoda je ina kazdá je originálna. Su tam pomiešane prvky trocha hororove,komedialne a romanticke.

Ale prvá epizoda bola velmi predvidatelna hned bolo jasne ze vlkodlak bude Scott. Velmi mi to nesedelo ale potom sa ukazalo ze to bol dobrý napad.

cele sa mi to celkom paci. Jedno co sa mi nepaci je Allison a povedze ze cela rodina Argent poceli cas mam pocit ze nieco skrývajú a na nieco sa hrajú,no uvidime casom...

Myslim ze je to celkom dorý serial tak odporúčam pozriet.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Stiles

Už ani nevím , jak jsem se k seriálu dostala. Téma vlkodlaci mi nic neříkalo, o to víc mě překvapilo, že jsem si ho zalíbila. Během pár týdnů jsem stihla obě dvě série a obě se mi líbili.

V druhé sérii je vidět veliký vývoj. Efekty, hudba, akce.. vše se od první série hodně propracovalo a nepůsobí to už tolik kýčovitě. Začali se navíc zapojovat nové problémy, což je u mě taky plus.

Nejvíc ze všeho se mi ale líbí Stiles! I další postavy mám ráda-Některé více, některé méňe, ale Stiles je prostě nejlepší. Pokaždé, když je na scéně se zasměju.Cokoliv vypustí z úst stojí za to. takže na něj se těším asi nejvíc. :-)

Nejmíň se mi líbí postava Alison. Na začátku celého seriálu se mi líbila, ale postupem času jsem si jí znelíbila, zvláště v druhé sérii, kdy mi přišlo, že si hraje na něco, co není.

Každopádně jsem zvědavá na 3. sérii a co vše si pro nás vymyslí.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Scott Forever

Seriál jsme začala sledovat pár týdnu po odvysílání první série, ale ihned jsme si ho zamilovala. Zpočátku jsem se docela bála, přece jenom MTV je hudební televize, ale příjemně mě překvapilo. Od té doby každý den počítám, kolik dní zbývá do dalšího dílu. Herecké výkony jsou dobré, hlášky nemají chybu. Není to seriál pro každého, ale je příjemné nevidět všude jenom upíry.

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Super!

Seriál jsem nedávno začala sledovat a popravdě jsem od toho nic moc nečekala, ale to jsem udělala chybu! Seriál je naprosto senzační. Je to zase něco trochu jiného a až na některé grafické nedostatky(např.:alfa), tomu nemám co vytknout. Ale na druhou stranu je to jen seriál ne žádný velkofilm, takže si na to zpodobnění alfy budu muset zvyknout!

90 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

TW

Mega serial. Nech pokracuje, jupí!

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Stiles, Derek, Scott, Danny...

Teen wolf má u mě jasnejch 100%. A za co? 1.Konečně něco jinýho než upíři....2. zábava - hlavně Stiles, toho musí zbožňovat každej a za 3. krásný chlapi
PS: Krásný chlapi jsou u každýho názoru co napíšu ale já za to nemůžu... nějakej důvod musim mít abych se koukala :)

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Podobný seriál

Neznáte někdo seriál podobný Teen Wolf, Supernatural či Buffy? Bohužel už jsem všechny zhlédla a teď hledám nějaký jiný.

Hledám něco podobně temného s hororovými prvky a nadpřirozenem, s herci tak do 30. Zkoušela jsem už třeba PLL či The Originals, Vampire Diares, ale to mě nijak nezaujalo.

Díky za každý tip :)

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Good

Zatím jsem vyděla jenom pár dílů ale myslím že tento seriál se mi bude hodně líbit , jelikož mám ráda fantazii .

90 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
22 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Všechno dobré

Tento seriál jsem začala sledovat poté, co mě kamarádky do toho začali "nutit". Jsem strašně ráda, že jsem se na to začala koukat, protože to je vážně úžasný seriál.

Všechny série mají něco do sebe a nevěřila bych, kolik může udělat jeden herec zábavy. Stiles je osoba, kterou by v tom seriálu snad nikdo nevyměnil. To by pak Teen Wolf nebylo Teen Wolf. Co se týče ostatních, tak jsou někteří, kteří tam sedí víc a nebo tam nesedí vůbec. Jenže si tak říkám, že to vlastně je hloupost, protože sem sedí úplně všichni.

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nope

Zatiaľ som piatu sériu nevidela (a ani to neplánujem). Prvá séria -> pozretie mi trvalo asi polroka.
Druhá séria -> naah
Tretia séria -> prvá polovica sa mi páčila, koniec dosrali. Druhá polovica- >smrť Alison, jediná dobrá vec.
Štvrtá séria -> heh, zaplietka trapnoidná.
Najviac sa mi, ale páčilo, keď ten herec, ktorý hrá hlavnú postavu (zabudla som jeho meno) povedal,, že seriál je lepší ako Buffy, the vampire slayer, jeho dynamika, romantika,... Rada by som vedela, čo ten chlapec hulil. Muselo to byť kvalitne.

Edit.
Taaak, dopozerala som zatiaľ všetky časti, ktoré boli zverejnené. Prečo? Lebo nuda.
Musím zvýšiť hodnotenie, pretože pri pozeraní iných seriálov na podobnú nôtu, nie je až tak strašný. Na Buffy a Angela nemá (lebo moje topky), ale oproti TVD je omnoho lepší.

40 %
19 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Teen Wolf

Myslela som si, že to bude nič moc, kedže to vysiela MTV, ale celkom ma to prekvapilo. Zaujímajú ma rôznorodé mytológie a div sa svete tvorcovia seriálu sa viac menej pridržiavajú "faktov". V prvá séria sa snaží vtiahnuť divákov do deja a každá nasledujúca séria má určitú tému. Na teen seriál je to celkom dobré. Najlepšia postava je jednoznačne Stiles :)

90 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nečekaná Oblíbenost

Takže, není žádné tajemství, že už odjakživa mám mnoohem raději upíry! :3 Na Teen Wolf jsem ani vlastně vůbec neplánovala koukat ... situace se však změnila, když jsem byla opravdu znuděná a zrovna na žádnej seriál jsem neměla chuť(z těch které sleduju, a je jich opravdu veľa :D) No, taky jsem si něco o tom početla, a celkem mě to mile překvapilo. Zatím jsem viděla jen Pilotní díl, ale musim uznat, že mě celkem hnedka vzalo, na to, že vlkodlaci nepatřejí mezi moje oblíbence. ;) Takže až dokoukám ty 3. série můžu se začít těšit na pátý oblíbený seriál na podzim od CW ;)

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Na serial som narazila náhodov na strankach MTV tak som tomu dala šancu a pozrela si prvy diel a keď som ten diel dopozerala hneď som chcela vidieť ďalši a ďalši ;) nemohla som sa od toho odlepiť :)

Tento serial proste ´´wooow´´ :D

Jednoznačne 100% už sa neviem dočkať ďalšich dielov a ďakujem celemu tímu SerialZone ktory robia tuto stranku takov skvelov aka je a za titulky ktore su tu toho dňa keď vysielaju serial proste jedno veľke ĎAKUJEM VÁM ! :D

100% doporučujem ;)

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

teen

Konečně teen seriál z poslední doby,na který se dá dívat.Luxus.

100 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Double Surprise

Serial mám na disku vyše pol roka nejako sa mi do neho nechcelo,ale nakoniec som sa nejako prehovoril aby som s ním začal a nakoniec som veľmi milo prekvapený.Mám rád všetko čo sa týka upírov,ale vlkodlakov som moc nemusel až dokedy som si nepozrel Teen Wolf.Zatiaľ som sa pri tomto seriáli ani sekundu nenudil.Postavy super,hudba elektrizujúca,efekty síce slabšie ako v denníkoch ale tiež pohoda + finále prvej série luxus.Čo viac si môžeme priať(Dúfam že 2 séria je ešte lepšia)a práve teraz idem na ňu:)zatiaľ som dal 90% uvidíme po druhej sérii.

90 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

teen wolf

Na Teen Wolfa jsem narazil náhodou, při projíždění MTV stránek. Řekl jsem si, že se na to podívám. První série byla super, druhá řekněme taky, ale od šestého dílu mě to přestalo bavit. Dokoukám, ale moc velkém naděje nedávám.

60 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
10 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Názov odrádzal

Musím sa priznať, že pre mňa slovné spojenie Teen Wolf znamenalo niečo čo ma zaujímať nebude. ALE ! Šancu som tomu predsa len dala a neľutujem.

Prvé 3 séria som zhltla za pár dní, potom som mala pocit, že ma na tomto seriály niečo nudí a následne po pár častiach ma to zasa chytilo.

Som rada, že som seriálu dala šancu, pretože naozaj bola téma dobre spracovaná.

Čo sa týka hercov, upozornila by som najmä na Stilesa, ktorý bol moja úplne naj naj postava. Troška ma mrzelo, že v posledných sériach viac nehral ako hral, ale bez ohľadu na to, každá jedna scéna s ním ma bavila a hlavne na čo musím ešte pri tejto postave upozorniť, že jeho postava bola naozaj vtipná !! :)

Teším sa, že napriek tomu, že vlci nie sú moja slabosť, som sa rada na tento seriál pozerala a že ho autori vytvorili.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Boží ale....

Celý seriál mě hodně bavil ale v půlce šesté série to podle mě trochu pokazili a už se mi moc nechce se na seriál dodívávat.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Super

Teen wolf je velmi dobrý seriál, ale po zhlédnutí 5. série mi to připadalo jako kdyby se v každém díle jednalo o něco jiného. Nevím, je to pouze můj názor

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Beacon Hills

Včera jsem dokoukala poslední řadu, kterou bych nejradši zakončila tím, jak Stiles opouští město. Ty zbývající díly mi připadaly už zbytečné... Obzvláště mě zklamalo, že vztah, na který jsem se nejvíce těšila (Stiles a Lydia), nebyl prakticky vůbec rozvinut (po romantické stránce)... I když druhá polovina 6. série stála za starou belu, tak musím uznat, že se mi líbilo, jak Scott musel znova bojovat se všemi svými protivníky z předešlých řad... Celkově se mi asi nejvíce líbila 3. řada. A i když ta 6. nic moc, tak to ale neznamená, že bych se na "školáky" nepodívala znova ;) :) A stejně tak i na nějakého toho záporáka :P

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

TW

Seriál jsem si zamilovala hned po pár epizodách a Stilesův humor ještě rychleji.
Jenže když umřela Allison už mě to nebavilo jako dřív a postupem času to přestalo bavit úplně,ale tak dokoukala jsem se,samozřejmě až dokonce
a po roce mohu říci,že bych se koukla znovu

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí