Janey T

off
JménoJana
Věk32 let (Býk)
BydlištěMost
Twitter
Facebookhttps://www.facebook.com/jana.trestrova
Poznámka
Názory uživatelky Janey T
plakát
Arcane
20. listopadu 2021
další názory k seriálu

Sestry spolu i proti sobě

Hru trochu znám, ale nehrála jsem, tak jsem se na toto anime těšila a byla zvědavá co z toho vznikne. Musím uznat, že děj je perfektní a dokonce díky tomuto seriálu mám chuť i hru zkusit. :D Děj je plný emocí, kdy zpočátku sestry drží pospolu a starší brání tu mladší. Ale pak se vše zvrtne a z nejlepších sester jsou nepřítelkyně...

Hudba byla úžasná a na animaci jsem si musela chvilku zvyknout, jak nejsem zvyklá, ale i tak animace stála za to. :) Ohledně postav, tak tam je to takové půl na půl. Některé máte rádi, nebo je jich vám líto, ale později je v lásce nemáte. A nebo je to přímo naopak. Ty, které jsem neměla moc v lásce na začátku, tak ke konci jsem je měla ráda.

Díky dosti otevřenému konci je možné další pokračování, což nezní vůbec špatně a pokud pokračování bude, velice ráda se podívám. :) Ale za mně je to silný nadprůměr, ale ke sto procentům to za mě nemá. Ale pokud budou další řady, tak se může vše změnit. :)

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 0 lidí
80 %
plakát
Kovboj Bebop: Lovec odměn
20. listopadu 2021
další názory k seriálu

Vesmír a Kowboyové v jednom

Anime jsem viděla před lety, takže si to bohužel už moc nepamatuji (je to spousta let), ale myslím si, že anime byl lepší. Protože pár věcí mi z anime uvízlo v hlavě. Na jednu stranu je možná dobře, že se tento seriál anime jen inspiroval, protože rozhodně to nebylo, jako v tom anime. Třeba v anime byla Ed a pes Ein měl i v anime více prostoru. A anime rozhodně končilo víc tragicky, než tady, kde je spíše takový happy end. I když tím nám ukazují, že se můžeme dočkat další řady.

Nebylo to špatné. Na mě místy až moc drastické, ale i to se snést dalo. Byli i situace, kdy jsem se mírně zasmála, ale žádná z postav mě neoslovila. Nebo ne tolik, abych jsem si tento seriál dala mezi zamilované. Dávám sice jen 60%, ale pokud bude další řada, tak té řadě rozhodně šanci dám. :) Nechme se tedy překvapit. :)

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % s názorem souhlasí
vyjádřil se 1 člověk
60 %
plakát
Na místě činu: Zmizení v hotelu Cecil
15. listopadu 2021
další názory k seriálu

Konspirační teorie

Tento příběh mě nadchnul. Řeší se tu zmizení mladé dívky a poodkrývá se i různé události z pozadí. A co způsobí chyba, která se řekne do médií. Té Ellisy mi bylo líto, ale jakmile jsem o ní zjistila více, tak jsem se víc přikláněla k nešťastné náhodě než vraždě. Dokázala jsem se do té dívky vžít, čím procházela, čím trpěla. Ale má strašný obdiv, že bojovala a inspirovala mě, že boj má cenu. Že na tomto světě je hůř, nebo někdo je na tom hůř než se vy cítíte...

Ono tu i zavánělo, že je do toho zapletena policie, koroner i zaměstnanci hotelu. A ta manažerka hotelu? Ta mi tam lezla fakt na nervy, jak mi byla nesympatická. Udělalo se spoustu chyb, díky kterým vznikaly různé teorie, že Ellisa byla zavražděna. Kdyby nevzniklo tolik chyb, tak by nejspíš bylo vše rychle vyřešené a to, co se tam dělo v pozadí by nikdy nevyšlo až takhle na veřejnost. Ale nikdo není dokonalý a každý člověk dělá chyby...

Díky tomu, mám zase o něco jiný nadhled na život a takovéto dokumenty se mi strašně líbí. Proto se těším na další řadu. Co nám přinese? Zatím hodnotím 100% a uvidíme, jestli po další řadě změním na tento dokument názor nebo to budeš ještě lepší. :)

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 0 lidí
100 %
plakát
Astrologický průvodce pro zlomená srdce
8. listopadu 2021
další názory k seriálu

Láska z hvězd

Já moc romantické seriály nesleduji, a když už, tak mě to musí fakt bavit a nebo jde spíše o anime či mít na to náladu. :) Ale řekla jsem si, stopáž není tak hrozná a jen pár dílů. Zkusím a uvidím. :)

Mohu říci, že jsem ráda, že jsem si to pustila. :) Byla to zábava a dost mě to bavilo. Ono i tady jde o téma astrologie, což mě hodně zajímá a baví mě to. Takže jsem se i dozvěděla něco navíc. Nejen hlavní hrdinka, ale i ostatní postavy jsou skvělí, i když některé bych asi praštila, ale nevadily mi tolik, jako třeba jsou jiné postavy v jiných seriálech. :)

Dávám si to do zamilovaných a doufám, že bude i druhá řada, protože mi mě strašně zajímalo, jak to celé dopadne. Jestli se to takhle utne (což doufám, že ne), tak to bude velké zklamání. Zatím plným počet :)

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 0 lidí
100 %
plakát
Hra na oliheň
6. listopadu 2021
další názory k seriálu

Smolař=dobrák

Takhle bych pojmenovala hlavního hrdinu. Smolář, kam se podíváš, ale ve skutečnosti dobrák, který prostě se snaží v lidech vidět to dobro. :)

Seriál mě nakonec docela bavil. Začátek byl dlouhý a nezáživný moc. Měla jsem co dělat, abych ten první díl dala celý a pokračovala v tom. Jsem ráda, že jsem to nevzdala a dívala se dál. :)

Děj je dobře vytvořený. Kde dostanete šanci hrát a vyhrát balík. Ale vsázíte vlastně. Hlavně svůj život, o který se dá snadno přijít. Některé části byly na mě dost drastické a povedlo se mi u toho mít jídlo. :D Což byla moje chyba. :D Pár postav co tam bylo, nejsem ten, co by někomu přál smrt, ale v jistých chvílích jsem to pár postavám přála. Protože jejich charakter byl fakt otřesný, že jste tu postavu fakt nenáviděli (nebo u mě to tak bylo).

Ale za mě se žádný šok či WOW nekonalo. Tak nějak jsem tušila, kdo za tím je. Od cca 4.-5. dílu jsem na 98% věděla, kdo se skrývá pod maskou Bílý kůň a počátkem posledního dílu jsem tušila, kdo je hlava té hry. :D (poznala jsem to díky jedné chvíli), tak jsem se spíše smála, jak jsem na chvíli jim skočila na špek. :D Ale jen na chvíli. Za trochu nezáživný první díl (až na konec prvního dílu), a že se žádné WOW ani šok, že nedokážu ze sebe nic vydolovat, nekonalo, tak dávám 70%. Ale podle konce to vypadá na pokračování, takže pokud bude, tak druhé řadě šanci dám. :)

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 2 lidé
70 %
plakát
Hon na vrahy
5. listopadu 2021
další názory k seriálu

Mráz po zádech

Na tento dokument jsem se hodně těšila, protože téma sériový vrazi, mě vždy bavilo i fascinovalo. Hlavně z pohledu psychologie, vědy a vývoje. Podobným dokumentů jsem viděla už několik, ale tento se mi líbil zatím nejvíce. Každou chvíli mi šel mráz po zádech, některé případy mě i dojaly. A nedivím se, že vyšetřovatelé po tolika letech, si vše pamatují a prožívají, jakoby se to stalo teprve nedávno. Poslední případ byl obzvlášť dojemný. Nebo pro mě docela jo. Stopáž dílů je ideální a myslím si, že kdo se zajímá o takovéto dokumenty, seriály i filmy, ale nebaví dlouhá stopáž, tak tento dokument vřele doporučuji. Seriál si přidávám mezi zamilované a hodnotím plným počtem. A doufám, že vzniknou i další řady. :)

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 0 lidí
100 %
plakát
Piklírna
4. listopadu 2021
další názory k seriálu

Oddychová vtipná blbost

Takhle bych hodnotila tento animák. Některé díly byly dobré, některé slabší. Docela tu byly odkazy i na jiné seriály, jako je třeba seriál McGyver, což mě potěšilo. Ale spíše jsem to jen poslouchala a dělala si do toho i jiné věci. :) Nejspíš neurazí, pobaví a co vím, s něčím podobným jsem se ještě nesetkala, takže bych řekla, i originální. Je to maraton na jeden den, protože díly jsou opravdu krátké, což mi přijde ideální. :)

Postavy měly něco do sebe a vyloženě mi tam nikdo nevadil, i když otce Reagan, který mi tam úplně nesedl, byly ostatní fajn. A díky poslednímu dílu na to pro mě lehký nadprůměr. :) Ale pokud bude i další řada, nejspíš šanci té řadě dám. :)

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 0 lidí
60 %
plakát
Maya a tři bojovníci
3. listopadu 2021
další názory k seriálu

Válka Bohů, Polobohů a Lidu

Mohu říci, že to bylo opravdu krásných devět dílů. Bylo zde snad vše. Boje, nenávist, přátelství, hrdinství i láska. Maya jako napůl člověk a na půl Bůh chce zabít Boha Války Mictlana, který ji chce obětovat, aby byl nejsilnějším Bohem. A cestou získá přátele, kteří ji v tom pomohou.

Hudba se mi dost líbila. Dokázala podle mě vystihnout danou atmosféru. Je pravda, že ten začátek mě úplně neuchvátil. Nedá se říci, že by byl nudný, ale co si budeme. Měla jsem na tom začátku tendenci do toho dělat i jiné věci. Ale jakmile Maya získala tři spojence a začalo se toho dít více, tak mě to chytlo a nepustilo. Takže ten konec mě tak dojal, že se i slzy ukázaly. :D

Když jsem se o tomto dozvěděla, lákalo mě to, ale radši jsem do toho šla s ne moc velkým očekáváním. Což je možná dobře, protože ten začátek nebyl tak dokonalý, ale postupem času si mě to získalo. Dávám ho do zamilovaných a někdy v budoucnu se na to znovu ráda podívám. Přesto na plný počet to není, ale 80% si to rozhodně zaslouží. :)

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 0 lidí
80 %
plakát
K
28. října 2021
další názory k seriálu

Barevní králové

1. řáda:

Toto anime jsem viděla teď už potřetí a musím říci, že nikdy neomrzí a ráda se podívám znovu a znovu. :D Krásná kresba, hudba je taky dokonalá, tady se vyvedl jak OP tak i ED. :) Máme tu akci, napětí, doják, ale i komedii.
Dějově mi to ze začátku přijde takové zamotané a kde kdo se v tom hned neorientuje, ale postupně se získávají všechny odpovědi na všechny otázky (nebo aspoň většina). :D Takže anime hodnotím kladně, rozhodně plný počet a stává se mým dalším zamilovaným anime, na které se ráda znovu podívám. :D
Ohledně postav, tam jsem si oblíbila a měla jsem ráda snad všechny postavy. Shiro si nic nepamatuje, ale postupně si vše vybavuje a musí dokázat svou nevinnu. Že není vrah, ale všechny důkazy jsou proti němu. :D
Neko je strašně roztomilá, ale občas mi něčím vadila, ale bez ní by to prostě nebylo ono. :D A Kuro, ten byl taky skvělý. Svým způsobem věřil Shirovi, nebo chtěl, aby opravdu dokázal že ne nevinný a s tím udělal strašně dobrou věc. :D A koho jsem si hodně oblíbila byl Mikoto a Anna. Z Modrých nikoho, Reisi tam mi na něm vadila ta přílišná Arogance a Fushimi? Tak já bych se nejraději nafackovala, jak se mi mohl kdysi líbit. :D

2. řada:

Musím tedy říci, že druhá řada se mi líbilo o sto procent více než ta první řada. Bylo tu více akce, napětí, komedie, přátelství i vývin charakterů oproti první řadě.

Kresba mi i přišla o něco lepší, ale hlavně co vylepšilo můj názor ještě k lepšímu byla hlavně hudba, která mi přišla v druhé řadě častější a dost výrazná. Hlavně šlo o takovou diskotékovou hudbu, takže člověk i při boji Králů měl tendenci vše sledovat a napjatě čekat, jak ten boj dopadne, ale zároveň se vám chce do toho tančit, jak je ta hudba chytlavá. Nebo aspoň u mě tomu tak bylo. :D

A ohledně vývinu charakteru? Neko není tak upištěná a zvykla si na oblečení, takže ji neuvidíte nahou jako v první řadě.
Yata více dospěl a i když v ráži jedná bezhlavě, tak je na něm vidět, že když se něco jedná v klidu, tak dokáže uvažovat jako dospělý člověk a ne jako dítě, jak tomu bylo v první řadě.
Reisi mi v druhé řadě tolik nevadil jako v té první a ke konci druhé řady jsem se přistihla, že mi je ho i líto a mám ho vlastně ráda. :D
Ale hlavně velký zvrat k dobrému tu vidím u Fushimiho. V první řadě byl tak slizký, že byl opravdu na zabití. Ale v té druhé řadě, sice člověk ho nemá vůbec rád za to co udělal. Spíše ho nenávidí. Ale ke konci se zjistí pravda vy zjistíte, že ho máte taky rádi, že i on se dokázal srovnat a hlavně najít cestu, jak být sám sebou a být dá se říci šťastný. :D

Anime si celkově zaslouží plný počet bodů, protože i když první řada je slabší o něco, tak druhé řada za mě vše zachránila. A to především díky hudbě. :)

A jedno doporučení. Jestli se rozhodnete dívat na obě řady, tak po první řadě doporučuji vidět nejprve film (Gekijouban K: Missing Kings) a až pak tu druhou řadu. Protože druhá řada na tento film navazuje, tak ať nemáte v té druhé řadě pak nejasnosti (jen doporučení) :)

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 0 lidí
100 %
plakát
Noragami
21. října 2021
další názory k seriálu

Bůh o kterém se nic neví

1. řada:

Toto bylo úžasné anime. Nebo spíše první řada. Druhá mě teprve čeká. :D Děj se vyvíjí moc dobře. Kdy bůh za pět yenů splní vše a udělá veškerou práci. Jeho snem je mít vlastní chrám, být známý ke kterému se každý modlí. :D Je to zatím jenom sen, tak uvidíme jestli se stane skutečností. Anime jsem si rozhodně zamilovala a dávám plný počet, protože si to rozhodně zaslouží. :) Byla zde akce, napětí, tragédie, ale i komedie. Takže i slzy mi stekly. :D
Animace i hudba byly úžasné. Moc se mi líbil OP nejvíce a hudba při akci a napětí, takže v boji. :) U animace se mi hlavně líbilo, kdy třeba se o Yatovi řekli pravdivé věci, které on nesl dost těžce. :D A všechny postavy jsem si zamilovala, i když Yato s Yukinem byli na ránu občas. Yato za to, že nikdy neřekl jak se cítí, či jak to vše myslí. Neřekla úplně celou pravdu. A Yukine za to, jak Yatovi svým lhaním a podváděním ubližoval. Ale zase to na jednu stranu chápu, proč se tak choval. Takže i přesto jsem měla oba moc ráda. :) Ale koho jsem v lásce neměla byl Rando, i když jsem ten jeho záměr chápala, ale zvolil tu špatnou cestu a hlavně nejspíš uvěřil řečem Nory. Takže, i když mi ho bylo líto, tak jsem ho ráda neměla. :D A Nora? Tak tu jsem od začátku v lásce neměla. Tu pří tak nějak nesnáším :D A tušila jsem, že to svatoušek nebude. :D

2. řada:

Druhá řada byla podle mě o dost lepší než ta první. Více akce i napětí. I ten humor tu byl, ale přišlo, že o něco méně, než v té první řadě, ale mně to nějak nevadilo. :D

Bishamon byla na pořádnou ránu v první půlce, kdy se snažila zabít Yata a my vlastně zjistili, jak to ve skutečnosti bylo před lety, i jak je tomu teď. A v té druhé půlce strašně na ránu byl zase Yato. Zjistili jsme zase něco z jeho minolosti, ale tím, že o sobě skoro vůbec nemluvil, tak snaha ho zachránit byla o to dost těžší. A až fakt na tu Noru jsem si všechny postavy tak nějak zamilovala. Jen Nora je fakt na pěst. :D

A kdybych jsem se nedívala na titulky, takže až do úplného konce, tak bych nemusela vidět tu ukázku po titulcích a s hrdostí bych mohla říci, není to úplný konec, jaký jsem si představovala, ale konec je úžasný. A další řady nejsou zas tak potřeba. Jenže já se dívala, jak jsem zvyklá u všeho, takže díky tomu proklínám, že není další řada, protože by mě strašně zajímalo, jak by to pokračovalo dál. :D

Anime rozhodně patří mezi mé zamilované, na které se ráda znovu podívám a dávám plný počet. :)

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 0 lidí
100 %
1/13
1234567 ... 13