avatar uživatele

Richard Ježek

off
JménoRichard Ježek
Věk33 let (Beran)
BydlištěJohnstone, Scotland
Twitter
Facebookhttp://www.facebook.com/richard.jezek.5
Poznámka
Názory uživatele Richard Ježek
plakát
Stranger Things
21. srpna 2019
další názory k seriálu

Hltačka

Dobrovolně se přiznám, že jsem se k seriálu dostal teprve až teď po odvysílání a přeložení 3. série. A možná jsem i dobře udělal. Protože to čekání mezi sériemi by mě zabilo. Po té třetí je to aspoň tak jako (uzavřené), i když doufá, že budou další řady. Dříve jsem na to nechtěl vůbec koukat, protože mi dost často vadí všeobecná popularita kolem nějakého seriálu a pak se mi na něj nechce koukat. Proto jsem ho kdysi zavrhl, protože to doporučovali všude a všichni. A už chápu proč. Všechny tři řady v závislosti na volném času jsem s přítelkyní shltal během pár dní. Prostě úžasný seriál, co je kulervoucí (všichni pochopí). Dost mi to připomíná Spielbergovu tvorbu, který točil podobná témata s děckama. Vlastně než jsem se podíval na tvůrce, tak jsem si říkal, jestli v tom nemá prsty. Nemá. Ale i tak nevadí. Každopádně konspirační teorie, jiná dimenze, scifi jak prase a to všechno zasazeno do 80. let, kde je vše složitější, protože nemáte techniku ani mobily a ani pořádný počítače. No prostě suprově udělaný děj. Začátek druhé řady trochu pokulhával pomalým náběhem, ale to zas vylepšila řada třetí, která tomu dala grády. Jen jsem nepochopil jednu věc. Dustina. 1. řada nemá zuby, 2. řada má zuby a 3. řada nemá zuby. Jak jako? Co se stalo? Kde je vysvětlení? Jinak demo-psi byli úžasně udělaní. Takovýho miláčka bych chtěl taky domů :)

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 3 lidé
100 %
plakát
BH90210
21. srpna 2019
další názory k seriálu

Nedal jsem ani pilot

Jedním slovem znechucen. Asi jsem čekal něco jiného. Ale arogantní nafoukané herce s jejich problémy, kde v nich každý vidí jen jejich postavy a oni se sami utápí v moderních problémech hollywoodských a nehollywoodských hvězd, to bylo na mě moc. Vypnul jsem to v ve 3/4 pilotu a už to nikdy nechci vidět. 10 % za nápad oživit BH 90210. Škoda, že se to chytlo za špatný konec.

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 0 lidí
10 %
plakát
Most!
10. července 2019
další názory k seriálu

Konečně

Přiznám se, že ze začátku jsem nevěděl o co jde, když všude na netu začali padat obrázky, videa a hlášky z Mostu! Asi protože již několik let nesleduji českou tvorbu, jelikož jsem na ni zanevřel. Myslím, že to začalo prvním dílem Ulice, Ordošky a Troškových novodobých "rádoby" komedií. Prostě české tvorbě mě chyběli koule. No a Most! ty koule má. Nebojí se natvrdo ukázat problematiku nějakého problému (romové, zatvrzelost čechů proti LGBT apod.). A hlavně se jí nebojí ukázat tvrdým satiristickým humorem, což je na tom to nejlepší. Prostě to není žádná opatrná slaďárna, ale věc, která ukazuje skutečnost. Ono ty kecy těch hlavních postav jsou reálné. Ono to opravdu třeba v těch hospodách takhle funguje a ti lidi se tam takhle baví. No a hlášky, které už zlidověli, jsou prostě pecka. Hlavně jsem rád, že to skončilo první řadou a nebude se nic natahovat. V tom nejlepší skončit. Za mě nejlepší český počin, co kdy nějaká česká televize udělala. Díky ČT a Nova či Prima se svejma s.ačkama pro důchodce a nudící maminy může jít zahrabat.

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 5 lidí
100 %
plakát
24 hodin: Nezastavitelný
19. března 2017
další názory k seriálu

Zajimave

Pamatuji si jeste na svou pubertu, kdy jsem cekal do noci na kazdy dil prvni rady na Nove s Jackem Bauerem. Stejne jsem nevidel vsechny. A tento novy "odkaz" mi to pripomnel, jak me vlastne fascinoval ten pribeh jednoho dne minutu po minute a co se da zatracene za 24 hodin stihnout. Kazdopadne za me dobry serial a dokoukam ho.

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 2 lidé
90 %
plakát
The 100
20. února 2016
další názory k seriálu

Až moc

První série byla naprosto perfektní, až jsem zůstal koukat, jak dobrý to je seriál. Druhá nezačala špatně, ale od půlky se to šíleně komplikuje a ty vztahy zemšťanů a nebeských lidí už jsou fakt trapný. Ten podrazí, toho, ten toho a tamta tu a pak se to celý otočí a zkomplikuje a člověk už neví co. Je to moc náročný. Po první řadě jsem začal číst i obě zatím vyšlé knihy a jsou určitě lepší. Seriál se dost od knih oddělil. V knize je to takové hezčí, ale víc pro holky vyprávěné no. Seriál aspoň jede brutalitu trochu. Jen upřímně, ať už někdo zabije Clarke, nudí mě tam. Vše se točí kolem ní a kolem jejího know how na vedení národů, až je to trapný.

71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 7 lidí
70 %
plakát
V zajetí kouzel
20. února 2016
další názory k seriálu

Trošku nuda

Na seriál jsem se po traileru těšil a první díl zaujal naprosto. Jenže tím to tak nějak skončilo. Teď už to začíná být celkem nuda a nic se tam skoro neděje. A to střídání barev NY a té školy mě neskutečně štve, až ty scény z města úplně nemám rád. Jediný důvod, proč se držím na koukání je to, že jsem zvědavý, jestli vypukne nějaké zlo (jak bylo slíbeno na začátku) a bude nějaká magická bitva lepší než v HP.

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 4 lidé
60 %
plakát
11.22.63
20. února 2016
další názory k seriálu

Fajnovka

Ačkoliv nejsem příliš fanda dramat a americká historie mi je vlastně putna, tak proč se na to vlastně dívám? Jo už vím, jako manikak do sci-fi jsem na to začal koukat jen kvůli cestování časem do toho jedinýho momentu. A sakra, ono mě to chytlo hned od začátku. Franco září, docela mu i sedí ta role chlápka v 70. letech a ještě k tomu to je takové barevně chytlavé. Kamera je tak dobrá, že si připadám, jako bych tam byl s ním. Servírujte mi další díly. A pokud to někde nespadne nudy, tak se k vraždě JFK můžeme dostat klíďo až na konci nějaké 5. série.

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 6 lidí
90 %
plakát
Jessica Jones
28. listopadu 2015
další názory k seriálu

Jak to bude dál?

Jsem v cca půlce a masakr. Je to zajímavé a těším se na to, jak to dopadne. Začíná se tu trošičku odhalovat další Marvelácké universum a moc se těším na celé to propojení. Luke Cage už v Jessice, paráda. Objeví se někdo další? Jakou to bude mít spojitost s filmy od Marvelu. zatraceně nasypte mi to na hlavu vše naráz, já nechci čekat několik let.

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 5 lidí
90 %
plakát
Ash vs. Evil Dead
28. listopadu 2015
další názory k seriálu

Nuda

Bohužel. Po prvním díle jsem si říkal: OK, něco novýho a zajímavýho v seriálech pro mě. Jenže pak už to začalo nudou a už se mi nechtělo ani koukat. Možná shlédnu později, až nebudu mít co. Lehký humor, hororové věci, kterých se vlastně ani nebojíte a obsazení celkem podivné. Teda až na Ashe samozřejmě. Původní film jsem neviděl.

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 12 lidí
50 %
plakát
Všemocný
21. října 2015
další názory k seriálu

Návaznost

Seriál už samozřejmě není tak dokonalý, jako byl film, co si budeme povídat. Na druhou stranu jsem velice rád za návaznost na film i včetně Bradleyho, který se ochotně ukáže. To se moc nestává, že by filmoví herci chodili do těch seriálů, které navazují. Zatím jsem bohužel k seriálu ani hercům nenavázal žádný cit, je to prostě jen sledování, na druhou stranu zpracování je na jedničku. Jsem zvědavý, jestli se seriál pokusí vytěžit víc a zkusí jít i do něčeho nového, než jsme viděli ve filmu.

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 5 lidí
70 %
1/4
1234