Vražedné Miami

Vražedné Miami (Rosewood) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
griff

3. července 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Uááá

Už dlouho jsem neviděla seriál, kterej by mi byl tak nesympatickej. Všechna klišé, co vás napadnou. Přehrávaný, nerealistický a hloupý postavy. Dějová linka, kterou jsme viděli už milionkrát... V každém díle fandím vrahovi, aby je už konečně všechny zabil. Začala bych ideálně matkou - ta je nejhorší.
A oni to prodlouží na další sezónu... OMG.

Avatar uživatele
wexzuz

28. srpna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ne! Ne! a ještě jednou Ne!

Tolik špatných věcí, že ani nevím od které začít. Postavy jsou nesympatické a nezajímavé. Klišé na každém kroku a herecké výkony některých herců jsou až otřesné. No jednoduše pilot byl tak hrůznej, že já ve sledování nepokračuji a nechávám za sebou 30%

Avatar uživatele
Moni Peace

20. února 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Love, love, love!

To bola moja reakcia.
Nikdy som si nemyslela, že som až takto zaťažená na kriminálne seriály (aj keď je pravda, že ja som zaťažená hlavne na tie vnútorné vzťahy v tých seriáloch :D).

Dej seriálu tvorí tvrdá policajtka, ktorá sa začína lámať a charizmatický chlap, ktorý jazdí na perfektnom aute po Miami. A len tak náhodou má vo svojom dome kriminálny labák. Samozrejme, napätie medzi hlavnými postavami, bez toho by to nebolo ono, a naozaj dobré herecké výkony. Vidím v tom veľký potenciál.

Séria je predĺžena a má skvelý clifhengr, ktorý priklincuje ľudí k obrazovkám a chcú to vidieť ďalej. Myslím si, že seriál ma veľký potenciál nahradiť v mojom watchliste Bones. Na základe tohto porovnania teda viete, čo očakávať a či vám to padne do nôty. Za mňa veľký palec hore. Teraz už len dúfať, že ľudia budú zdieľa nadšenie so mnou.

Avatar uživatele
katush

23. ledna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

I wanna summer in Miami

Pekná oddychovka. Miestami (priestormi labáku) mi to pripomínalo Bones, aj keď by to boli prehodené pohlavia. Hlavné postavy sú v pohode, nelezú vám na nervy, a samozrejme, na Rosewooda je celkom pekný pohľad (skoro som odpadla, keď som zistila, že má skoro 50!)

Prípady sú nenáročné, pekné rodinné scény a hlavne úžasné prostredie (najmä ak vám chýba leto). A všetko tam hýri farbami.
Ale aby ma to nejak extra zlákalo, to nie. Fakt mi to príde len ako oddychovka, keď nemám čo robiť

Avatar uživatele
Lucka Lucinka

1. ledna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Novinka

O tomhle seriálu jsem slyšela ale neměla jsem čas se na něj podívat ale teď ke konci roku jsem si na něj našla čas a dost mě to překvapilo jelikož mám ráda doktory všeho druhu tak jsem si ten seriál oblíbila.
Hlavní hrdina sympatický humor hlavního hrdiny podle mě celý díl tak nějak osvěžuje sice mě trošku vadí postava té policajtky ale nemyslím si že by ten seriál nějak kazila.
Pokud budou titulky a seriál nezruší tak se rozhodně budu dívat dál.

Avatar uživatele
Lizara

6. října 2015

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pěkná oddechovka

Na tento seriál jsem se neměla v plánu dívat, ale jsem ráda, že jsem se k němu dostala. Příběh je hlavně o dvou lidech (a jejich rodinách a známých), kteří to v životě nemají nejlehčí, ale jsou s tím celkem smíření, a přesto se v tomto dramatu často objevují prvky komedie, které zpříjemňují sledování.

Líbí se mi jak nápad, tak i zpracování a obsazení postav. Tento seriál doporučuji všem, kteří mají rádi detektivky trošku na způsob CSI nebo Forever.