Plakát

Vuslat

Aziz vede velkou společnost založenou jeho otcem a matkou. Má přísný a nekompromisní přístup k zaměstnancům, zároveň je velmi osamělý. Od osudové noci se zamyslí nad sebou a nad svým životem. Ferid je jednoduché dívka, žije svůj skromný život se svým milovaným otcem, nevlastní matkou a se... [více]

0 %
2019–2020 | Turecko | 120 minut | TRT | Drama / Dobrodružný / Romantický | 44 epizod | status: ukončeno v roce 2020
Poslední odvysílaná

2×24 – 24.Bölüm

(premiéra 9. 3. 2020 – před 3 lety)
závěr seriálu

Vuslat – O čem to je

Aziz vede velkou společnost založenou jeho otcem a matkou. Má přísný a nekompromisní přístup k zaměstnancům, zároveň je velmi osamělý. Od osudové noci se zamyslí nad sebou a nad svým životem.
Ferid je jednoduché dívka, žije svůj skromný život se svým milovaným otcem, nevlastní matkou a se sourozenci. Pracuje u krejčího, aby pomohla otci s financemi, ale neumí udržet krok s nekonečnými potřebami macechy Hasib a jejími výdaji na děti. V osudný večer se stane Ferid svědkem vraždy, do které je Aziz také zapletený. Rozhodne se jít na policii, ale když zjistí, že s tím má i její bratr Firat něco společného, ​​neví, co má dělat.
Azizův nevlastní bratr Kerem je žárlivý na bratra a proto nevynechá ani jednu příležitost, aby mu uškodil. Zaměstná do firmy Ferid, aby ho dostal do nepříjemností, jenže Ferid se ukáže jako velmi talentovaná a originální návrhářka. Aziz se postupně do Ferid zamiluje a i když se Ferid proti tomu brání, její city jsou stejné, ale hrdost jí brání v tom, aby si ho připustila k tělu.

Trailer
Hasibe Çağlar
Hasibe Çağlar
Aziz Korkmazer
Feride Çağlar
Nehir Deren
Mehmet ÖzgürSalih Koluber
Sultan Korkmazer
Ceylan Çağlar
Tahsin Korkmazer
Další názvy, pod kterými můžete seriál znát

Stretnutie

Info box
Stanice

TRT

Délka

120 minut

Žánr

Drama
Dobrodružný
Romantický
Akční

Země původu

Turecko

Roky vysílání

2019–2020

První vysílání

7. ledna 2019

Ukončení seriálu

9. května 2020

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránka
Wikipedia (anglická)