Plakát

Welcome to the N.H.K

(N.H.K ni youkoso!)

Sató je mírně řečeno totální outsider a socka. Nedokončil vysokou, nemá práci a žije z kapesného od rodičů ve špinavé garsonce, kterou opouští nanejvýš v noci, aby si se sebezapřením došel pro něco k snědku do nonstop obchodu na ulici. Oproti tomu co nemá, má totiž něco navíc -... [více]

2006 | Japonsko | Anime / Drama / Romantický | 24 epizod | status: ukončeno v roce 2006
Poslední odvysílaná

1×24 – N.H.K. ni Yōkoso!

(premiéra 17. 12. 2006 – před 17 lety)
závěr seriálu

Welcome to the N.H.K – O čem to je

Sató je mírně řečeno totální outsider a socka. Nedokončil vysokou, nemá práci a žije z kapesného od rodičů ve špinavé garsonce, kterou opouští nanejvýš v noci, aby si se sebezapřením došel pro něco k snědku do nonstop obchodu na ulici. Oproti tomu co nemá, má totiž něco navíc - sociální fóbii a více než slibný náběh na solidní paranoiu. Do zaběhnutého života mezi čtyřmi stěnami, kde se cítí jakžtakž v bezpečí před spiknutím zlovolného anime vydavatelství N.H.K., mu však náhle vpadne o pár let mladší Misaka se spasitelským syndromem, která je pevně odhodlaná Satóa z pasti izolace vyrvat.

Po různých charismatických, charakterních a akčních hrdinech přichází komediálně pojaté anime s hlavními postavami, které přes veškeré své slabiny nakonec charisma vlastně nepostrádají. Hlavně nezapomeňte! Tohle je spiknutí!

Tatsuhiro Sato
Misaki Nakahara
Kaoru Yamazaki
Hitomi Kashiwa
Megumi Kobayashi
Info box
Žánr

Anime
Drama
Romantický

Země původu

Japonsko

Roky vysílání

2006

První vysílání

9. července 2006

Ukončení seriálu

17. prosince 2006

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)