Plakát

When Heroes Fly

Čtyři vojenští veteráni se 11 let po vojenské misi v Libanonu znovu dají dohromady, aby se zúčastnili záchranné mise v kolumbijské džungli, která má za cíl zachránit sestru jednoho a přítelkyni druhého z nich. Všichni jsou postiženi minulostí - zejména posttraumatickým syndromem... [více]

2018 | Izrael | 50 minut | Netflix | Drama / Thriller | 10 epizod | status: ukončeno v roce 2018
Poslední odvysílaná

1×10 – Roger and Out

(premiéra 9. 6. 2018 – před 5 lety)
závěr seriálu

When Heroes Fly – O čem to je

Čtyři vojenští veteráni se 11 let po vojenské misi v Libanonu znovu dají dohromady, aby se zúčastnili záchranné mise v kolumbijské džungli, která má za cíl zachránit sestru jednoho a přítelkyni druhého z nich. Všichni jsou postiženi minulostí - zejména posttraumatickým syndromem jako důsledkem jejich předchozích vojenských misí, projevujícím se škálou problémů počínaje maniodepresivní psychózou, konče halucinacemi. K tomu všemu musí překonávat problémy, spojené s výraznými rozdíly jejich osobností.

Relativně poklidné tempo první poloviny seriálu postupně graduje z psychologického dramatu do strhujícího akčního thrilleru, plného nečekaných zvratů.

Seriál byl natočený podle stejnojmenné rozsáhlé novely izraelského spisovatele Amira Gutfreunda. V Izraeli byla sledovanost některých epizod vyšší, než u tamního nejoblíbenějšího pořadu - reality show Big Brother.

popis: _-0-_

Aviv Danino
Yael 'Yaeli' Ashkenazi
Dotan 'Himler' Friedman
Dov 'Dubi' Ashkenazi
Yakir 'Benda' Ben-David
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Netflix

Délka

50 minut

Žánr

Drama
Thriller

Země původu

Izrael

Roky vysílání

2018

První vysílání

13. května 2018

Ukončení seriálu

9. června 2018

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)