Whiskey Cavalier

Whiskey Cavalier (Whiskey Cavalier) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
jvr

26. března 2019

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Chabý děj, trapný humor a zklamání

Nevím no, dokázal sem shlídnout 2 díly a dál to nedám. Tak laciný zápletky sem už dlouho neviděl, vyřešený všechno za 5 minut, zvraty jak v kocourovi v botách a celý je to takový přihlouplý, děj naprosto odfláknutý a prvoplánový, přitom vizuál je pěknej, nevypadá to nějak nízkorozpočtově. Jak ukecali Lauren Cohan z Walking dead na tohle to je mi záhadou. Pokus o krimi s komediálním přesahem nevyšel. Je to jak kdyby se okopírovaly všemožný FBI/CIA krimi seriály, sebrala se tomu jakákoliv věrohodnost a uvěřitelnost a zamíchal se do toho Chuck (ten mě náhodou bavil) a pustilo se to zrychleně, nemá to hlavu ani patu, nemá to šťávu a nebaví mě to. Nuda. Nečekal sem žádnej zázrak ale na tohle se nedá koukat ani s vypnutým mozkem. Nerozumím tomu, kde tenhle počin vzal 70% hodnocení. Zlatej Blacklist.

Avatar uživatele
LuciaG

27. února 2019

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Seriálové peklo

Prvých 5 minút bolo fajn, zvyšok čistá katastrofa. Zaradenie krimi/komédia vyriešili tvorcovia tak, že Scott Foley bude hrať tú komediálnu časť (a to sa mu vcelku darilo) a tá žena bude za krimi. Mimochodom medzi tými dvomi nie je absolútne žiadna chémia. Samozrejme nesmelo chýbať klišé: žena na ihlách preskočí výkladom a zruší 4 chlapov (z toho jedného agenta FBI), hraničný priechod medzi Ruskom a Bieloruskom tvorila jedna závora na cestičke lemovanej rodinnými domami,... Oceňujem, že ruská polícia nejazdila na Volgách z roku 1980. A dosť ma zarazil aj fakt, že v Moskve pani pobehovala v ramienkových šatách, v Nemecku (nie v Alpách) bol sneh a následne vo Francúzku zúrila jar (všetko v rozmedzí cca 24 hodín). A niečo k deju... Ono to malo dej? Ja ani neviem. Tých 10% dávam len kvôli Scottovi, ten tam vyčnieval.

Avatar uživatele
Forest

31. března 2019

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

jak se to dělat nemá

Pilot seriálu nebyl žádná pecka, ale naznačoval jisté možnosti. Bohužel od druhého dílu už to šlo jen do kytek. Trochu brzy. Ona slavná "chemie mezi postavami" tu naprosto nefunguje. Samozřejmě je klasika, když hlavní hrdinové jsou ony slavné protipóly, ale tady v tom případě je to naroubované hrozně nešikovně a nevěrohodně. Je vidět, jak všechny postavy do jednoho přehrávají.
Zápletky jsou neoriginální a nudně předvídatelné. Koncept "týmu těch nejlepších v oboru" skoro nikdy nefunguje a měli by se s tím konečně smířit. Ale něco málo na humoru to má, takže aspoň těch 30% tomu nechám

Avatar uživatele
Jakub Jurák

27. května 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Seriál pro nenáročné

Mně osobně tento seriál vůbec nezklamal. Příjemný pocit který jsem měl po traileru zůstal po celých 13.dílů. Rozhodně u mně boduje vybraným natáčecím prostředím ( Evropa, Česko,)a taky třeba úvodním songem. Zpracovaní možná trochu slabší. Díru do světa to proto neudělalo ale rozhodně můžu doporučit jako pohodovku na nedělní odpoledne. Sice nenadchne jako jiné seriály ale taky nezklame jako jiné seriály.