plakát seriálu

Whitney

(Whitney)

Narážky na jiné seriály
Alex má předstírat, že jde na prohlídku k Dr. Quinnové.
Alex: Zhlídl jsem celou 1. řadu Dextera bez toho, aniž bych musel někomu cokoliv vysvětlovat.
Mark mluví o svém baru: "Ale chci, aby to tu bylo jako v Cheers, kde každý zná tvoje jméno."
Narážky na Whitney v jiných seriálech
Ve verzi pro západní Ameriku Justin při hádce s Dannym řekne, že alespoň nevypadá jako ten ošklivý chlápek ze seriálu Whitney, čímž naráží na jeho hlavní roli v tomto seriálu.
Jack říká, že Jenna je momentálně větší hvězdou než Maulik Pancholy v seriálu Whitney. Tento herec hrál mimochodem v předchozích sériích 30 Rock Jonathana.
Danny přizná Shellymu, že by chtěl spát s Whitney Cummings v reálném životě. To je narážka na seriál Whitney, ve kterém Chris a Whitney hráli bok po boku jako pár hlavní role.
Při vytahování Justinovy a Dannyho loutky Justin řekne, že kdyby ty dvě loutky měly spolu někdy sitkom a byl by zrušen, tak Dannyho loutka by měla po kariéře, protože už by měla na kontě dva neúspěšné seriály. (West Coast verze)
Whitney Cummings, která hraje v tomto díle postavu Charlotte, je bývalou hereckou kolegyní Chrise D'Elii ze seriálu Whitney. V epizodě párkrát padne narážka na zrušení tohoto seriálu z úst Whitney, Chrise nebo třeba i Rona Funchese.
Při Dannyho hře zkouší Justin tohle: "Každé úterý bude v barové televizi běžet opakování seriálu Whitney." (West Coast verze)