plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway? (US)

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 5×13 – Episode #5.13
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Wayne, Kathy, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Questions Only, Living Scenery, Film Dub, Party Quirks, Helping Hands a Hoedown.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Questions Only - Komici musí mluvit pouze v otázkách ve scénce na nudistické pláži, kam byl kvůli krádeži zavolán policista.

Living Scenery - Ryan a Colin odehrají scénu, v níž potřebují rekvizity. Naneštěstí žádné nemají, a tak budou jako rekvizity sloužit Wayne a Kathy, s nimiž budou Colin a Ryan manipulovat. Dva turisté si užívají všechny možnosti lyžařského střediska a poté se vrátí do horské chaty, trochu si odpočinout.

Film Dub - Ryan, Colin a Kathy musí vytvořit dialogy pro záběry ze starého filmu. Téma je - ženě se na dálnici porouchalo auto.

Party Quirks - Kathy pořádá party a musí uhodnout identity svých hostů. Wayne je skupina rockových hvězd, které natáčí charitativní píseň, aby získali peníze na Colinovu transplantaci vlasů, Colin je padouch z Batmana „The Tickler“, který terorizuje všechny ve studiu, a Ryan je třídy dětí ze školy, kteří se jednotlivě fotí do ročenky.

Helping Hands - Novomanželé Ryan a Kathy se probudí po svatební noci a dají si společně snídani. Ryan ale nemůže používat své ruce. Stojí za ním Colin a nahrazuje mu ruce.

Hoedown - Vítězka Kathy může odpočívat u Drewova stolu, zatémco Wayne, Drew, Colin a Ryan každý zazpívají jednu sloku písně na téma kouzelník.

Colin přečte titulky jako The Tickler.

Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #5.13 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #5.13
Rok natočení2003
Premiéra17. ledna 2003
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody