plakát seriálu

Wicked City

(Wicked City)

Názory uživatelů

Tři epizody a dost

Docela mě mrzelo, že byl seriál zrušen tak rychle, podle traileru to vypadalo na fajn retro krimi s ústředním masovým vrahem. Retro krimi se konala, masový vrah nebyl sice až tak masový, ale charismatický byl dost, ale fajn to... no nebylo.

Jak to jen popsat... Hlavní antihrdina je sympatický. Jen se on a jeho nově nabytá ženuška chová nelogicky. Pořád řeší city a při sebemenší příležitosti se rozcházejí/dávají dohromady. Nemají jasno v tom, co chtějí, to chápu, ale brutálně to přehrávají.

Problém je spíš na druhé straně. Policista je nesympatický a jeho žena vypadá spíš jako jeho dcera. Za celé tři epizody jsem pro něj nenašel ani ždibíček sympatií, stejně tak pro žádnou kladnou postavu. A to je problém.

Suma sumárum, na seriálu nenajdete moc pozitivních věcí. Zároveň ale ani moc negativních. Pro mě osobně kvalita zůstala u pilotu a pak už se jen snižovala. Tři epizody byly dost na to, abych věděl, že Wicked City mi líto nebude.

ps. ta kabelovka by tomu vážně slušela víc. Skoro mi bylo Eriky Christensen líto, že nemůže ukázat víc.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Napínavé a nové, ale... huh?

Seriál musím hodnotit spíše kladně než záporně, a to z důvodu, že mě bavil od začátku až do konce - každá epizoda byla něčím nová, příběh nedrhnul a všechno postupovalo dál. Musím říct, že jsem moc nepochopila, proč se vlastně z drahé Betty stal vrah, ale tak, proč ne. Nejspíš dobře, že nebyla druhá série, to by už nebylo ono, ale jsem ráda, že tomu dali pěkný otevřený konec, který v tomto případě máme tak rádi.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Príliš skoro

Neviem, ale zrušiť to hneď na začiatku bola podľa mňa hlúposť. Nebolo to dokonalé ani skvelé ale bavilo ma to. Nebol to zlý nápad, super retro prostredie, krásny herec, až na tú jeho bloncku, ktorá ma neskutočne hnevala a bola mi dosť nesympatická.

Určite by som tomu dala väčšiu šancu, pretože nápad to bol dobrý.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Wicked Series

Už po zhlédnutí traileru jsem se na tenhle seriál těšila, přesněji jsem k tomu měla dva důvody - Důvod číslo jedna: Ed Westwick (Gossip Girl) v roli vraha a důvod číslo dva: Adam Rothenberg (Ripper Street) v roli detektiva. Když se ale konečně Wicked City odvysílal nějak došlo k přeobsazení detektiva, který mě rozhodně nezaujal. (Takže o důvod méně proč na to koukat)

Upřímně zas tak špatné to nebylo, líbilo se mi retro -> zasazení příběhu do 80. let, především hudba byla příjemná. Zajímavý byl i náš pohled sledování příběhu, kdy sledujeme jak detektivní práci tak i samotného vraha. Myslím si, že seriál ztroskotal na "vláčivém" vyprávění a pravděpodobně nedostatku překvapujících momentů, kdy by seriál stejně nemohl běžet navždy, protože dříve či později by muselo dojít k rozuzlení.

Těžce se hodnotí "pouhé" 3 díly, protože se to mohlo vyvíjet dobře nebo jít totálně do kopru. = 60%

Soukromá poznámka: Wicked City mě navnadilo k přečtení knihy - Fantom opery, což se muzikálu (mám na mysli film z roku 2004) rozhodně nepodařilo. ;-)

UPDATE: Jde to do kopru, jen jsem potřebovala na to zjištění 4 díly, ještě že to zrušili hned ze začátku. Hodnocení rozhodně dolů -> 40%

40 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Po pilotu

Seriál začal dobře, herci vcelku sympatičtí, hned na začátku poznáme vraha, tím pádem sledujeme jak se vyvíjí práce policie,jejich postup. A na druhé straně vidíme co dělá vrah. A bonus na konec - dobrá muzika z těch let.

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

wicked city

prosím o přečas 6 dílu na verzi fum,dík

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé