Plakát

Wildside

Do země bezpráví přinesli svou spravedlnost - pět mužů na jedné misi. Chamber of Commerce of Wildside je skupina pěti vyvrhelů Divokého západu, z nichž čtyři se stanou byznysmeny a jeden guvernérem. Skupina se skládá z Brodieho Holistera, Suttona Holistera, Vargese de la Cosy,... [více]

70 %
1985 | USA | 48 minut | ABC | Western / Drama | 0 epizod | status: ukončeno v roce 1985

Wildside – O čem to je

Do země bezpráví přinesli svou spravedlnost - pět mužů na jedné misi.

Chamber of Commerce of Wildside je skupina pěti vyvrhelů Divokého západu, z nichž čtyři se stanou byznysmeny a jeden guvernérem. Skupina se skládá z Brodieho Holistera, Suttona Holistera, Vargese de la Cosy, Bannistera Sparkse a Promethea Jonese.

Brodie Holister byl ostrostřelec, který byl schopný odzbrojit muže na padesát kroků - tím, že mu ustřelí jeho prst na spoušti. Také vlastnil stáje a vychovával koně.

Sutton Holister zdědil schopnost zacházet se zbraní od svého otce. Když jeho otec začal loupit a přepadat, jeho matka ho vzala na jih, kde studoval na několika drahých školách. Do Wildside se vrátil po smrti své matky, aby se smířil s Brodiem. Kromě toho, že je expert na zbraně, je také nadaný šermíř a dobře jezdí na koni.

Bannister Sparks je afroamerického původu. Je to expert na výbušniny; vedl Wildside Emporium a rád si hrál na bohatého obchodníka. Nejradši měl malé nálože, které mohl přesně zacílit. Varges de la Cosa je Mexičan a expert na nože a bola. Nenávidí zbraně, to ho ale nezastaví od toho, aby vlastnil obchod se zbraněmi. Narozdíl od ostatních totiž pozná kvalitní práci. A nakonec Prometheus Jones - v kontrastu ke své původní profesi jemný muž - dříve totiž používal hlavně laso a brokovnici. Tu ale málokdy, protože mu stačily jeho svaly - z celé skupiny je totiž nejsilnější. Taky to je zkušený veterinář.

Brodie Hollister
Sutton Hollister
Bannister Sparks
Varges De La Cosa
Prometheus Jones
Cally Oaks
Governor J. Wendell Summerhayes
Keye Ahn
Elliot Thogmorton
Alice Freeze
Info box
Stanice

ABC

Délka

48 minut

Žánr

Western
Drama

Země původu

USA

Roky vysílání

1985

První vysílání

21. března 1985

Ukončení seriálu

21. dubna 1985

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)