plakát seriálu

Wilfred

(Wilfred (US))

Epizoda 3×13 – Regrets
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jenna lituje pusy, kterou Ryanovi dala, takže se s ním dohodne, že nechají vše jako při starém. Wilfred ale cítí, že že Jenna Drewa podvedla, tudíž chce zjistit, o koho šlo. Jeden z jeho plánů ovšem způsobí, že Jenna nechce, aby se Ryan vídal s ní a dokonce ani s Wilfredem...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Ryan se před Jennou snaží skrývat, ale nakonec jí musí čelit. Poví mu, že ta pusa byla chyba a že by to měli hodit za hlavu a být zase jen přátelé. Wilfred začne tušit, že Jenna byla s někým jiným, a tak ji začne nepřetržitě sledovat. Poté vymyslí plán. Nechá jí přede dveřmi anonymní milostný dopis spolu s několika dárky a hodlá čekat, až Jenna zavolá svému novému příteli, aby mu poděkovala. Ryan rychle utíká k jejím dveřím, aby všechny ty věci vyhodil, Jenna je tam ale dříve. Je naštvaná, že porušil jejich dohodu a začne si myslet, že se s Wilfredem stýkal jen, aby se dostal blíž k ní. Zakáže Ryanovi stýkat se s ní, Drewem a dokonce i Wilfredem.

Wilfred nechápe, co to do Jenny vjelo. Chce být s Ryanem, ale nemůže, sem tam se k němu sice dostane, ale jen nakrátko. Ryan dostal nabídku od svého táty, aby se vrátil k němu do firmy a pracoval tam jako vedoucí divize pro bono. Chce to přijmout, Wilfred ho ale přesvědčí, že jde jen o další jeho manipulaci. Ryan práci nakonec přijme, tam na něj ale čeká pěkná nálož děsivých odhalení. Anne, jeho bývala spolubydlící, byla najata jeho tátou, aby ho sledovala a dala do jeho domu kamery. Ryanovi dojde, že jeho táta ví, že si povídá s Wilfredem.

Ryan přesvědčí Jennu, aby mohl trávit s Wilfredem čas alespoň o víkendech. Wilfred je hrozně rád, jde tedy za Ryanem, aby ho náležitě objal. Pak ale Wilfred ucítí stejný pach, co cítil na Jenně. Zjišťuje, že to Ryan se líbal s Jennou, za což se mu hodlá pomstít vyrváním jeho genitálií. Přichází Ryanův táta, aby odtáhl Wilfreda pryč, jenže zakopne po schodech, lépe řečeno uklouzne po Wilfredových míčcích a zemře.

Na pohřbu Ryan zjistí, že má stále možnost vést divizi pro bono ve firmě jeho táty a že se jeho táta dokonce snažil získat pro něj takové případy, které by opravdu chtěl. Celou dobu se mu snažil pomoct a Wilfred mu jen zastiňoval úsudek. Už se s ním nechce přátelit a chce začít nový život bez něj. Po pohřbu jde Ryan do kanceláře svého zesnulého táty a z jeho laptopu smaže všechna videa, na kterých se baví s Wilfredem. V jeho záznamech pak nalézá složku se svým jménem, v ní je obálka se symbolem, který se skrýval v části velmi důležitého obrázku a jehož původ se marně snažil odhalit. Na obálce je adresa, odkud přišla. Vypraví se tam a po prohlédnutí místa najde na zemi rozbitou sochu Wilfreda s oním symbolem na hrudi.

Hlavní postavy
Ryan Newman
Wilfred
Vedlejší postavy
Jenna Muellerová
sekretářka
spolupracovník
žena se psem
starší muž
Henry Newman
Catherine Newmanová
Kristen Newmanová
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevRegrets (neoficiální název)
Původní názevRegrets
Rok natočení2013
Premiéra5. září 2013
Typ epizodyPoslední epizoda série
Délka22 minut
Autoři profilu epizody