Plakát

Witch Hunter Robin

Většina lidí si myslí, že čarodějnice nejsou nic víc než jen mýty a legendy dávno minulé doby. Nicméně i v současnosti někteří lidé mají v těle speciální genom, gen, který jim dodává nadpřirozené schopnosti. Kvůli nim se zformovala tajná organizace Solomon (STN), která je loví, než... [více]

2002 | Japonsko | 30 minut | Animax | Anime / Nadpřirozený | 26 epizod | status: ukončeno v roce 2002
Poslední odvysílaná

1×26 – Time to Tell

(premiéra 24. 12. 2002 – před 21 lety)
závěr seriálu

Witch Hunter Robin – O čem to je

Většina lidí si myslí, že čarodějnice nejsou nic víc než jen mýty a legendy dávno minulé doby. Nicméně i v současnosti někteří lidé mají v těle speciální genom, gen, který jim dodává nadpřirozené schopnosti. Kvůli nim se zformovala tajná organizace Solomon (STN), která je loví, než se čarodějové a čarodějky stihnou stát hrozbou pro společnost. Solomon má svou pobočku také v Japonsku, nese název STN-J. Na rozdíl od ostatních států, zde se čarodějky nezabíjejí. Členové týmu je chytí a pošlou do zařízení s názvem Factory.

Při jednom lovu se ovšem stane nehoda a jeden člen týmu je zabit. STN na jeho náhradu pošle mladou dívku z Itálie, Robin Senu. Tým ze začátku na Robin nahlíží s nedůvěrou, patnáctiletá dívka ale brzy dokáže svou zručnost. Čarodějnická aktivita v Japonsku narůstá a tým začíná mít podezření, že je to vážnější, než jak se jeví na první pohled. Budoucnost čarodějek i lovců je v ohrožení. Robin je jediná, kdo drží v rukou klíč k přežití obou stran.

Robin Sena
Haruto Sakaki
Miho Karasuma
Michael Lee
Yurika Dojima
Info box
Stanice

Animax

Délka

30 minut

Žánr

Anime
Nadpřirozený

Země původu

Japonsko

Roky vysílání

2002

První vysílání

2. července 2002

Ukončení seriálu

24. prosince 2002

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)