plakát seriálu

Working the Engels

(Working the Engels)

Názory uživatelů

Working the Engels

Working the Engels má podobnou premisu jako Arrested Development, ale tam kde Arrested Development působí vtipně a svěže, tam Working the Engels působí křečovitě.

Po smrti patriarchy rodiny, který po sobě zanechal obrovské dluhy, musí ostatní členové rodiny spolupracovat, aby se udrželi nad vodou. Snad s výjimkou Jenny jsou ostatní postavy karikatury k nesnesení – bratr zlodějíček, sestra, která po závislostech všecho druhu, objevila Boha a třešničkou na dortu je hysterická matka. Prostě takový ten sitcom, ve kterém je humor založen na tom, že se kolem jedné normální postavy motají více či méně trhlí jedinci.

Working the Engels má zběsilé tempo, pořád se něco děje, pořád někdo mluví, ale já se v tom nějak ztrácím. Teda, ne že by to mělo složitý děj:-), ale několikrát jsem se přistihla, že jenom zírám na obrazovku a ten seriál jde úplně mimo mě.

Working the Engels bych určitě neřadila mezi odpad komediálních seriálů. Humor je takový učesaný, nikoho neuráží, od ožehavých témat se raději drží dál, některým vtipům se dá i zasmát. Pokud bych měla jmenovat hlavní důvod, proč se na seriál dívat, tak by to byla Andrea Martin. Tahle ženská má komediální talent a je škoda, že ho plýtvá zrovna tady.

Working the Engels je seriál, který se snaží. Jenže se snaží až moc a ta snaha vychází naprázdno.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Zklamání

nene, tohle mě nebavilo ani trochu, uvřískané, nevtipné a nudné. Velké zklamání.

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk