Would I Lie to You?

Would I Lie to You? (Would I Lie to You?)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
lizzy

27. prosince 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Would I Lie To You?

Na tuhle show jsem přišla vcelku dost náhodou. Něco podobného jsem viděla v podání jedné z komerčních českých televizí a musím uznat, že mě to moc nenadchlo. Britské verzi jsem ale dala šanci a vůbec toho nelituji. Dynamika mezi hlavními aktéry Davidem a Leem je něco neskutečného. Cokoli, co vylétne z pusy těmhle pánům, je naprostý skvost. Fakt, že se do každého dílu střídají 4 hosté, také velmi pomáhá. Někteří hosté svou vtipností následují hlavní dvojici. Objevují se zde samozřejmě i hosté, kteří nejsou zase tolik vtipní, s čímž vypomůžou ostatní. Velkým plusem je zde pro mě moderátor Rob Brydon. Podobných soutěží jsem viděla nespočet a většinou moderátoři fungují jako takový spojovací článek a moc vtipu nepoberou. To ovšem o Robovi neplatí. Jsou dokonce chvíle, kdy je vtipnější než David s Leem.
Samotné historky jsou také velmi povedené a pobaví - především to, jak jsou podané.
Zatím jsem viděla víc jak deset dílů, kdy i u těch horších byly chvíle, kdy mi tekli slzy smíchy. Pokud máte rádi humor, rozhodně vám doporučuji dát tomuhle pořadu alespoň malou šanci (a jak už jsem psala, neohlížejte se na českou verzi). Mě velice mile překvapil.

Avatar uživatele
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

WILTY?

Fantastický pořad. Skvělá parta lidí (zejména tedy dvojka Mitchell a Lee, kteří jsou naprosto neskuteční) a porce velmi zajímavých příběhů, které jsou často i docela šokující. Britové humor umí, a v tomto pořadu to dokazují - je to velice vtipné, velice zajímavé, ani trochu trapné a echt kvalitní. 90%.