plakát seriálu

Wynonna Earp

(Wynonna Earp)

Názory uživatelů

Nečekané

V životě mě žádný seriál tak nepřekvapil jako právě tenhle. Pustila jsem si ho naprosto z nudy ani jsem pořádně nevěděla o čem má být a kdo v něm hraje takže jsem od něj nic nečekala, ale tím víc mě překvapil. Seriál mě chytil a nepustil. Během 14 dní jsem si zhlédla všechny 3 série a neskutečně mě pohltil. Zamilovala jsem si teměř všechny postavy a nejvíce hlavní postavu a to jedinečnou Wynonnu Earp. Miluji její sarkasmus a její smysl pro humor. Seriál mě rozbrečí ale i rozesměje a tak to má být!

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Opět vedle.

Vždy se snažím dát seriálu šanci a shlédnout alespoň deset dílů, ale tady mi to nejde. Z počátku jsem měl strach aby to nebyl pokus okopírovat Supernatural a jeho Colt, ale šeredně jsem se spletl. Supernatural měl o 11 let dříve lepší efekty než tohle. Možná jsem částečně očekával že slečna bude s bouchačkou válet jako Roland z Temné věže od Kinga, ale tam jsem také minul. (Což je zde mimo jiné heslo dne.)

Je zbytečné a naivní, srovnávat jedno dílo s druhým, takže i když jsem tak začal, tak už se budu výhradně vyjadřovat k Wynonně. (snad to správně skloňuji)
Efekty strašný, hudbu si ani nevybavím, takže nijak nezaujala. O kostýmech nemůže být asi ani řeč, nic co by nějak ohromilo. Děj se na můj vkus moc vleče a nebyl jsem schopný dokoukat jediný díl v celku. Postavy mě neoslovily a možná mě i trochu štvaly, zejména jedna wannabe "Tajemný SuperduperepicAgent".

Takže takové shrnutí.
Člověka co nesleduje jiné seriály z podobného prostředí určitě neurazí, ale někoho kdo postavil laťku vysoko nijak neohromí.
Hodnotím za 40% protože méně dám snad jen seriálu co mě vyloženě bude urážet. Hodnotím dle dvou dílů, třeba jich časem (až se budu hodně nudit) shlédnu víc a přehodnotím.

40 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Drsňačka

Ani nevím proč jsem se na tento seriál začala dívat, ale rozhodně jsem za to vděčná.
Sice mi leze na nervy Wynonnina mladší sestra, (a stále vyslovuji místo Wynonna Wyonna)
Možná, že se to někomu může zdát okoukané, ale já jsem opravdu zvědavá, jak se zápletka vyvine.
P.S. Doc je fakt super :)

100 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Po shlédnutí první řady

Děsně ne to chytlo. Nejen vztah mezi Wynonnou a Docem,ale i ostatní postavy maji pořád co nabídnout. Rozhodne po poslední epizodě se musi vrátit. Je to super moderní westernovej-scifi seriál.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Tohle ne

Na tenhle seriál jsem se moc těšila. O to větší je moje zklamání. Nevydržel jsem víc než pár dílů.
Na Wynonně se mi nejvíce líbí její jméno. Ale jinak... Rádoby drsňačka, hmm ani ne. Spíš rozmazlený fakan. Aby něco dokázala, musí mít někoho za zadkem a stejně ji to moc nejde. Ostatní postavy taky nic moc. Vizuální efekty děs.

Fakt ne.

30 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí