Plakát

The Rebel

(Yaghi)

Javid je sedmnáctiletý mladík, který před lety přišel o rodiče a kromě nevlastní sestry Atefeh a své lásky Abry nikoho nemá. Javidův život se změní po setkání s Bahmanem a jeho ženou Talou. Javid je sedmnáctiletý mladík z jižní části města, plného ošuntělých starých bytů. Před... [více]

2022 | Írán | 50 minut | filimo | Drama | 20 epizod | status: ukončeno v roce 2022
Poslední odvysílaná

1×20 – Episode 20

(premiéra 22. 9. 2022 – před 20 měsíci)
závěr seriálu

The Rebel – O čem to je

Javid je sedmnáctiletý mladík, který před lety přišel o rodiče a kromě nevlastní sestry Atefeh a své lásky Abry nikoho nemá. Javidův život se změní po setkání s Bahmanem a jeho ženou Talou.

Javid je sedmnáctiletý mladík z jižní části města, plného ošuntělých starých bytů. Před lety ztratil rodiče a kromě nevlastní sestry nikoho nemá. Přestože je Javid profesionální zápasník, musí krást a sázet na zápasy, aby si vydělal peníze na živobytí. Je vášnivě zamilovaný do dívky jménem Abra. Ale její matka ostře nesouhlasí s jejich vztahem a manželstvím kvůli jeho rodinným problémům.

Javid se rozhodne využít svůj zápasnický talent, a tak vstoupí do boxerského klubu bohatého manželského páru Bahmana a jeho ženy Taly, kteří mají v úmyslu finančně i duchovně podporovat nadané dospívající zápasníky, aby se připojili k národnímu týmu. Javid se plánuje zúčastnit maďarských světových soutěží, aby Abře a její matce dokázal svou výkonnost a společenský titul. Po neustálém úsilí, získává zlatou medaili v soutěži Teenage Wrestling Competition a vyráží do Maďarska. Abřina rodina a okolí změní názor a je na něj hrdé. Javid, který je nyní zralý, se hrdinně vrací do Íránu.

Info box
Stanice

filimo

Délka

50 minut

Žánr

Drama

Země původu

Írán

Roky vysílání

2022

První vysílání

19. května 2022

Ukončení seriálu

22. září 2022

Tagy

teenager hrdina, box

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránka