Plakát

Call of the Night

(Yofukashi no uta)

Kou Yamori navenek vypadá jako typický středoškolský student. Poměrně dobrý ve studiu a přátelský ke svým spolužákům, vynakládá velké úsilí na údržbu této vizáže. Jednoho dne se však rozhodne přestat předstírat a odejde ze školy, přičemž se u něj rozvine nespavost v důsledku toho, že... [více]

2022–???? | Japonsko | 23 minut | Fuji TV | Animovaný / Fantasy | 13 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

1×10 – Episode #1.10

(premiéra 9. 9. 2022 – před 20 měsíci)
závěr série

Call of the Night – O čem to je

Kou Yamori navenek vypadá jako typický středoškolský student. Poměrně dobrý ve studiu a přátelský ke svým spolužákům, vynakládá velké úsilí na údržbu této vizáže. Jednoho dne se však rozhodne přestat předstírat a odejde ze školy, přičemž se u něj rozvine nespavost v důsledku toho, že během dne nemá žádný odbyt energie. Když chodí sám v noci na procházky, cítí se o něco lépe, i když si je vědom toho, že jeho neschopnost usnout by měla být považována za vážný problém.
Na jedné takové procházce Kou potká podivnou dívku Nazunu Nanakusa, která diagnostikuje příčinu jeho nespavosti. Navzdory změnám ve svém životě se stále brání tomu, aby zažil skutečnou svobodu. Říká, že nebude moci spát, pokud nebude spokojený s tím, jak tráví hodiny bdění. Když se zdá, že vyřešila jeho současné starosti, Nazuna ho pozve zpět do svého bytu. Po chvíli, aniž by tušila, že bezvědomí pouze předstírá, se k němu nakloní — a kousne ho do krku!

Trailer
Nanakusa Nazuna
Akira Asai
Info box
Stanice

Fuji TV

Délka

23 minut

Žánr

Animovaný
Fantasy

Země původu

Japonsko

Roky vysílání

2022–????

První vysílání

8. července 2022

Tagy

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránka
Wikipedia (anglická)