plakát seriálu

You Me Her

(You Me Her)

Názory uživatelů

Rozpolcené pocity

Tento seriál jsem si po pilotu přidala do oblíbených a taky jsem poměrně rychle shlédla 20 epizod. Jsou poměrně krátké a celkem rychle ubíhají. Ale zároveň nevím jak seriál zařadit a kolik dát procent, kdyby to šlo, tak bych volila asi 75%.

Plusy - seriál je zajímavě natočený, herci jsou sympatičtí, dobrá hudba, zajímavé neotřelé téma, místy vtipné, epizody mají to kouzlo, že většinou končí tak, že chcete vidět další.

Mínusy - v každé epizodě se objeví minimálně jeden totálně nezajímavý dialog, trvající asi tři-čtyři minuty, u kterého si říkám ,,Panebože, ať už tam je něco jiného" a druhé mínus je, že se tam velice často objevují sprosté slova, kterých je podle mě až moc. Skoro v každé větě je nějaká urážka nebo nadávka.

Jsem zvědavá na pokračování a jak seriál ukončí - jestli jako šťastný polyamorický pár, nebo si půjdou svou cestou? Protože podle mě by toto dlouhodobě fungovat nemohlo, tak uvidíme s čím tvůrci přijdou :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Wau!

Tohle mě zaujalo do samého začátku. Vypadalo to jako neotřelá komedie na nové téma. Stáhla jsem si pilot a nic. Přiznám se. Já na něj zapomněla.

Ale naštěstí, NAŠTĚSTÍ, si našel cestu zpět ke mě. Jediné co můžu, je doporučit ho dál. Tohle svěží neotřelé drama stojí opravdu váš čas. Brečela jsem jak smíchy, tak dojetím a to se i moc často nestává. Jakože skoro vůbec.

Nesmím zapomenout zmínit hudbu. Přiznám se že nevím, jak se ten dechový nástroj jmenuje, ale je to dokonalý. Skvěle to podkresluje dojem z dění. Nikde jsem takto ozvučněný seriál neviděla.

Dejte tomu šanci, protože....

Pecka!

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Po první sezoně..

Nabušená elektrizující konverzačka, hýřící skvělými postavami, vášní, chytlavou atmosférou, hříšnou kamerou i nečekaným vtipem. Rychlá závilost. 100 %

"Everywhere....pizza!"

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

You Me Her

Zatím jsem viděla všechny díly, ale bez titulků. Vypadá to jako dobrý seriál a že se u něj i člověk zasměje. Tak doufám že budou titulky brzo k sehnání, moc anglicky neumím.

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí