Plakát

You're Beautiful

(Minami Shineyo)

Go Mi Nyu je sestra-dvojče Go Mi Nama. Ten vyhraje casting do hudební kapely A.N.JELL, ale znenadání musí opustit USA, aby mu opravili nepodařenou plastickou operaci. Jeho manažer požádá Go Mi Nyu, aby předstírala, že je Mi Nam, než se její bratr uzdraví. Mi Nyu nejprve nesouhlasí, ale nakonec... [více]

2009 | Jižní Korea | 60 minut | SBS | Romantický / Komedie | 16 epizod | status: ukončeno v roce 2009
Poslední odvysílaná

1×16 – Episode #1.16

(premiéra 26. 11. 2009 – před 12 lety)
závěr seriálu

You're Beautiful – O čem to je

Go Mi Nyu je sestra-dvojče Go Mi Nama. Ten vyhraje casting do hudební kapely A.N.JELL, ale znenadání musí opustit USA, aby mu opravili nepodařenou plastickou operaci. Jeho manažer požádá Go Mi Nyu, aby předstírala, že je Mi Nam, než se její bratr uzdraví. Mi Nyu nejprve nesouhlasí, ale nakonec svolí; vidí to jako příležitost k nalezení své matky. V roli Mi Nama se Mi Nyu dostane do zákulisí skupiny a seznámí se s jejími členy: Hwang Tae Kyungem, Kang Shin Wooem a Jeremym.

Zpočátku ji Tae Kyung nemá rád a schválně jí ztěžuje život. Shin Woo a Jeremy se chovají přátelsky. Tae Kyung odhalí, že Mi Nam je dívka a vyhrožuje jí, že její tajemství odhalí. Shin Woo se to také brzy dozví, ale nemá zájem Mi Nam potopit. Že by bylo důvodem to, že se do ní zamiloval? Postupně se všichni sblíží a udržují velké tajemství. Do Mi Nam se každopádně zamiluje i Jeremy a protože by to jinak byla nuda, tak nakonec i Tae Kyung. Kterého z nich si ale dívka vybere?

Hwang Tae Kyung
Go Mi Nam
Go Mi Nyeo
Kang Shin Woo
Info box
Stanice

SBS

Délka

60 minut

Žánr

Romantický
Komedie

Země původu

Jižní Korea

Roky vysílání

2009

První vysílání

7. října 2009

Ukončení seriálu

26. listopadu 2009

Tagy

romantika, přestrojení, komedie, hudba, herečka, sirotek, pes, jeptiška, katolická víra, převlékání se za muže

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky

Související