Plakát

Yu-Gi-Oh! Zexal

Příběh se odehrává v blízké budoucnosti ve městě zvaném Heartland. Příběh se zaměřuje na Yumu Tsukumo, mladého duelanta, který se snaží stát se šampiónem Duel Monsters, přestože je amatér. Jednoho dne se před ním během souboje se školním tyranem objeví tajemný duch zvaný Astral, který mu... [více]

30 %
2011–2014 | Japonsko | 22 minut | TV Tokyo | Akční / Anime / Fantasy | 147 epizod | status: ukončeno v roce 2014
Poslední odvysílaná

6×23 – Forever ZEXAL

(premiéra 23. 3. 2014 – před 10 lety)
závěr seriálu

Yu-Gi-Oh! Zexal – O čem to je

Příběh se odehrává v blízké budoucnosti ve městě zvaném Heartland. Příběh se zaměřuje na Yumu Tsukumo, mladého duelanta, který se snaží stát se šampiónem Duel Monsters, přestože je amatér. Jednoho dne se před ním během souboje se školním tyranem objeví tajemný duch zvaný Astral, který mu pomůže zvítězit. Astral vysvětluje Yumovi, že hledá své ztracené vzpomínky, které byly přeměněny na 99 karet Xyz Monsters nazvaných Numbers a byly rozesety po celém světě.
Čísla mají schopnost vlastnit duelanty, kteří je vlastní, a realizovat jejich nejtemnější touhy. Aby získal své vzpomínky, Astral se spojí s Yumou, aby získali karty čísel. S využitím schopností Zexala musí tito dva soupeřit s Lovci čísel, kteří se snaží získat karty čísel pro sebe, aby zničili Astrálův domovský svět.

Trailer
Kotori Mizuki
Yuuma Tsukumo
Ryouga Kamishiro
Tetsuo Takada
Akari Tsukumo
Rio Kamishiro
Kaito Tenjou
Další názvy, pod kterými můžete seriál znát

遊戯王ゼアル

Info box
Stanice

TV Tokyo

Délka

22 minut

Žánr

Akční
Anime
Fantasy
Animovaný
Komedie

Země původu

Japonsko

Roky vysílání

2011–2014

První vysílání

11. dubna 2011

Ukončení seriálu

23. března 2014

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránka