Za sklem

Za sklem (Za sklom) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
ArchitectOfLight

10. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Zaujímavé...

Aj keď ma slovenská seriálová tvorba nikdy ktovieako nezaujímala (samé telenovely apod.), tak som sa rozhodla dať tomuto šancu a bola som celkom príjemne prekvapená. Videla som veľa ľudí prirovnávať tento seriál k True Detective (ktorý som mimochodom nikdy nevidela takže neviem povedať). Má to síce nejaké muchy, ale pretože je to domáca tvorba tak som sa ich rozhodla skúsiť tolerovať. Na slovenské pomery veľmi solídny seriál. Pokiaľ zrovna nemáte čo pozerať, dajte tomu šancu.

Avatar uživatele
sachista

9. února 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Kvalitní slovenská krimi

Už z prvních ukázek v televizi jsem věděl, že se mi seriál bude líbit. Mám rád Jána Koleníka a s Tomášem Maštalírem vytvořili sympatické duo policistů bojující s neporazitelnou chobotnicí. Seriál mě překvapil obsazením vedlejších rolí, Kamila Magálová coby spravedlivá šéfka vyšetřovatelů je značně netypická a marně si lámu hlavu nad tím, zda jsem někdy ve filmu či seriálu viděl v podobné roli jako v Za sklom Jiřího Bartošku. Scénaristicky mám nějaké větší či menší výhrady, ale jsou snesitelné, pouze bych konstatoval, že tvůrci občas balancují s překombinováním. Přesto závěr oceňuji, je typicky moderní, otevřený, lákající diváky na druhou sérii. A já se zlákat nechám.

Avatar uživatele
Mallory174

5. listopadu 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Rozhodne pozriet

Ani mna velmi slovenska serialova tvorba nezaujima no dala som tomu sancu lebo ma zaujalo herecke obsadenie. Kolenika s Mastalirom povazujem za velmi kvalitnych hercov slovenskeho showbiznisu. Samotny serial je kvalitne spracovany so zaujimavou a "necakanou" zapletkou. Aj napriek urcitym chybam, ktore by sa im mohli vytknut, je tento serial hodny pozretia. Urcite sa pri nom nebudete nudit a najdete si svojich "oblubencov".