Plakát

Ze Země na Měsíc

(From the Earth to the Moon)

Tom Hanks, Imagine Entertainment a společnost HBO vám přináší nezapomenutelné drama mise Apollo v kolekci Ze Země na Měsíc. Vydejte se s odvážnými astronauty na cestu, která začíná historickým projevem prezidenta Johna F. Kennedyho a pokračuje prvním výstupem člověka do vesmíru až... [více]

1998 | USA | 60 minut | HBO | Drama / Historický / Minisérie | 12 epizod | status: ukončeno v roce 1998
Poslední odvysílaná

1×12 – Le Voyage Dans La Lune

(premiéra 10. 5. 1998 – před 26 lety)
závěr seriálu

Ze Země na Měsíc – O čem to je

Tom Hanks, Imagine Entertainment a společnost HBO vám přináší nezapomenutelné drama mise Apollo v kolekci Ze Země na Měsíc. Vydejte se s odvážnými astronauty na cestu, která začíná historickým projevem prezidenta Johna F. Kennedyho a pokračuje prvním výstupem člověka do vesmíru až k tomu nejzásadnějšímu momentu, kdy se člověk poprvé octne na Měsíci. Jeden malý krok pro člověka... velký krok pro lidstvo. Prostřednictvím skvělých hereckých výkonů Caryho Elwese, Sally Fieldové, Chrise Isaaka a mnohých dalších prožijte příběhy mužů, žen a dětí, kteří zasvětili část svého života ve prospěch zdárného projektu - jednomu z největších v historii lidstva.

Dramatické scény prokládané autentickými záběry a počítačovými simulacemi přináší unikátní ztvárnění závodů v dobývání vesmíru, závodů, které posunuly hranice možností zase o kus dál.

Jean-Luc Despont / uvaděč
Fred Haise
Elliott See
Edward White II
Alan Bean
James Lovell
Joe Shea
Edwin 'Buzz' Aldrin
Neil Armstrong
Info box
Stanice

HBO

Délka

60 minut

Žánr

Drama
Historický
Minisérie

Země původu

USA

Roky vysílání

1998

První vysílání

5. dubna 1998

Ukončení seriálu

10. května 1998

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)

Související