Zeke a Luther

Zeke a Luther (Zeke and Luther)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
luciakanky

14. června 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Zeke and Luther

disney channel má na svojom konte aj celkom stráviteľné seriály a toto je jeden z nich, nenájdeme tu žiadne dievča, ktoré sa v noci mení na svetovú star, nenájdeme tu žiadnu superskupinu. seriál ponúka dvoch priateľov, ktorým to občas nepáli, občas sa zasmejete a občas sa cítite trápne aj za hercov

Avatar uživatele
Krissty

26. ledna 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nemůžeme čekat hlubší myšlenku...

Tento seriál patří k těm, které "dospělí" a "zralí" seriáloví kritici kritizují hlavně díky tomu, že není určen pro jejich věkovou kategorii.

Zeke and Luther je oddechovka, kterou má navíc na svědomí Disney Channel, tak jak by od toho mohl někdo čekat něco víc? Seriál o dvou kamarádech na život a na smrt, kteří si pěstují a hlídají své první chlupy v podpaží a perou se o spoďáry Tonyho Hawka, jistě nezaujme každého a zčásti to nízké hodnocení i chápu. V tomto případě je ale potřeba se nad to všechno povznést a nechat se unášet mrkáním do kamery a trapnými situacemi.

Mě osobně každý díl pobaví a tyhle dva kluky sleduji fakt ráda. Možná s přibývajícím věkem budu procenta ubírat, ale nyní jsem na 90% a stojím si za tím, i když se mnou valná většina souhlasit nebude. Ale ráda budu ten někdo, kdo se kluků zastane veřejně a nechá se některými uživateli možná pohanět.

A abych nevypadla ze svého libida, dodávám, že Hutch Dano je (nebo spíše býval) mého srdce šampion! Hezounek.

Avatar uživatele
Ajam

27. prosince 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Z mého pohledu

naprostý odpad. Seriál se snaží být vtipný, namísto toho je jen trapný a křečovitý. Herecké výkonu jsou ploché. Mám z něj dojem že to je jen oživlý animák. Jako animák by možná byl i průměrný sled bizardních situací s rádoby vtipným vyvrcholením se v animovaném seriálu tak nějak počítá, ale v hrané tvorbě tohle jednoduše nefunguje.