Plakát

Život je ples

Do skalického domova důchodců nastupuje nová klientka Rozárka Malá. Její zeť ji sem přiváží, aby zde v pohodlí přečkala rekonstrukci bytu. Postupně se ale ukazuje, že jeho vztah k Rozárce není tak hezký, jak se zpočátku zdálo. Rozárka se seznamuje s personálem i ostatními... [více]

2010–2011 | Česká republika | 60 minut | Česká televize | Komedie | 16 epizod | status: ukončeno v roce 2012
Poslední odvysílaná v ČR

1×16 – Nebe je modrý a zlatý

(premiéra 23. 4. 2012 – před 12 lety)
Poslední odvysílaná

1×16 – Nebe je modrý a zlatý

(premiéra Kdysi dávno)

Život je ples – O čem to je

Do skalického domova důchodců nastupuje nová klientka Rozárka Malá. Její zeť ji sem přiváží, aby zde v pohodlí přečkala rekonstrukci bytu. Postupně se ale ukazuje, že jeho vztah k Rozárce není tak hezký, jak se zpočátku zdálo. Rozárka se seznamuje s personálem i ostatními obyvateli domova. S upjatou a konzervativní ředitelkou Pavlou Tůmovou, mladým a progresivním manažerem Lukášem Řípou i dobrosrdečnou sociální pracovnicí Sandrou Drahokoupilovou. Stává se spolubydlící místní krasavice Lízy Lupáčové zvané Miss staré koleno a zdědí postel po nedávno zemřelé vědmě Žofii Zvonkové. Rozárka se však s novou situací vyrovnává hůře, než by se zdálo, a tak jí Lukáš Řípa předává sešit po zesnulé kronikářce Žofii a nabízí jí, že by mohla v psaní pokračovat.

Přibližně v té samé chvíli, kdy Rozárka překročila práh skalického domova, se herečka místního divadla Táňa Fialová, která sama vychovává syna Kryštofa, dostává do potíží. Cesty Rozárky a Táni se ale brzy protnou.

Rozárka Malá
Táňa Fialová
Pavla Tůmová
Líza Lupáčová
Lukáš Řípa
Sandra Drahokoupilová
Eda Vavroušek
Franta Bareš
Izabela Švarcová
Info box
Stanice

Česká televize

Délka

60 minut

Žánr

Komedie

Země původu

Česká republika

Roky vysílání

2010–2011

První vysílání

2. ledna 2012

Ukončení seriálu

23. dubna 2012

Na CZ streamech

iVysílání 💬
Něco nesedí? Dejte nám vědět!

Na CZ obrazovkách

ČT1 (2019)
Rok udává poslední vysílání.

Odkazy

Oficiální stránky