Plakát

Zlato

(Guyane)

Vincent Ogier je dvacetiletý student geologie z Paříže, který se rozhodne odjet do Francouzské Guyany, aby tam absolvoval stáž u společnosti těžící zlato. Dostane se pod ochranná křídla místního kmotra Antoina Serry, který jej zasvětí do mnohem lukrativnějšího a nebezpečnějšího světa... [více]

53 %
2016–???? | Francie | 60 minut | Canal+ | Drama / Dobrodružný | 8 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná v ČR

1×01 – Terre inconnue

(premiéra 28. 2. 2018 – před 2 lety)
nová série
Poslední odvysílaná

1×08 – Pour une poignée de métal

(premiéra 13. 2. 2017 – před 3 lety)

Zlato – O čem to je

Vincent Ogier je dvacetiletý student geologie z Paříže, který se rozhodne odjet do Francouzské Guyany, aby tam absolvoval stáž u společnosti těžící zlato. Dostane se pod ochranná křídla místního kmotra Antoina Serry, který jej zasvětí do mnohem lukrativnějšího a nebezpečnějšího světa obchodu se žlutým kovem. Od Serry, který se k němu chová jako otec, se Vincent dozví o tomto podnikání vše, co potřebuje vědět. Jenže v gangu nejsou noví příchozí vítáni – Louisovi, Serrově pravé ruce, se Vincent nezdá.

Vincent a Serra začnou stavět tábor, aby prozkoumali zlatý důl, ale napětí mezi nimi a jejich brazilskými konkurenty se změní v nelítostnou válku. Vše se navíc zkomplikuje, když Vincent zjistí, že mytické pověsti o dolu Sarah Bernhard nejsou jen legendou. Guyanská džungle je svět, kde se setkávají podnikatelé, gangsteři, geologové a vojáci, aby pro pár gramů drahého kovu zabíjeli.

Antoine Serra
Nathalie
Laetitia
Info box
Stanice

Canal+

Délka

60 minut

Žánr

Drama
Dobrodružný

Země původu

Francie

Roky vysílání

2016–????

První vysílání

23. ledna 2017

Odkazy

IMDb.com