Znalec psí duše

Znalec psí duše (Dog Whisperer with Cesar Millan)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
martinaatru

11. října 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Skvělý - děkuji

Nejlepší seriál alá příručka, jak z nevychovaného psa mít během pár minut (samozřejmně myšleno s nadsázkou) pod správným vedením dokonalého kamaráda. Cesarovo umění (ano opravdu je toto talent od přírody)je něco naprosto úchvatného.

Moc nám pomohly jeho postupy a budujeme parádní smečku. Takže, děkuju Cesare ikdyž mám letité zkušenosti se psy od dětství, až teď jsem si uvědomila svoje chyby a mám přirozenou autoritu bez fyz. trestů. Bude se na tom muset neustále pracovat, ale teď jsme naprosto spokojení a můžeme si užívat společnost našich chlupáčů, kteří se rapidně změnily.

Některé díly než poučné jsou spíš úsměvné. Nějak nechápu, že se lidé diví, že jim pejsek hrabe na zahradě a dělá bordel, když s ním nechodí na procházky. Amerika je svět extrémů a v některých dílech si jich užijete až dost! Takže doporučuji občas místo dobré komedie zapnout znalce psí duše :)

Avatar uživatele
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Super seriál

Díky němu jsem odnaučila mou fenku pár kousků. Opravdu to funguje, kéž by někdo takový byl i v Čechách..to se tu nabízí není nic moc.