plakát seriálu

Znalec psí duše

(Dog Whisperer with Cesar Millan)

Názory uživatelů

Skvělý - děkuji

Nejlepší seriál alá příručka, jak z nevychovaného psa mít během pár minut (samozřejmně myšleno s nadsázkou) pod správným vedením dokonalého kamaráda. Cesarovo umění (ano opravdu je toto talent od přírody)je něco naprosto úchvatného.

Moc nám pomohly jeho postupy a budujeme parádní smečku. Takže, děkuju Cesare ikdyž mám letité zkušenosti se psy od dětství, až teď jsem si uvědomila svoje chyby a mám přirozenou autoritu bez fyz. trestů. Bude se na tom muset neustále pracovat, ale teď jsme naprosto spokojení a můžeme si užívat společnost našich chlupáčů, kteří se rapidně změnily.

Některé díly než poučné jsou spíš úsměvné. Nějak nechápu, že se lidé diví, že jim pejsek hrabe na zahradě a dělá bordel, když s ním nechodí na procházky. Amerika je svět extrémů a v některých dílech si jich užijete až dost! Takže doporučuji občas místo dobré komedie zapnout znalce psí duše :)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

A můj názor je ...

Znalec psí duše je skvělým pořadem pro milovníky psů a všeho kolem nich. Je opravdu zajímavé sledovat různé případy agresivních, vystrašených, zmatených či nevyrovnaných psů. Cesar Milan se pro svou práci narodil a dělá to, co fakt umí. Občas to skutečně vypadá tak, že psa nejdřív něčím zdrogoval a on ho do vteřiny začne poslouchat. Když se ale na jeho rady a moudra podíváte s odstupem, má vždycky pravdu. A jak sám říká, největší problém je v majitelích zvířete. Když si psa berete do postele, nechodíte s ním ven, dělá si, co chce, tak se pak nesmíte divit, že se občas může vyskytnout nějaká nevítaná vlastnost či úchylka. Cesar vlastně skoro ve všech dílech napravuje lidi, aby věděli, jak se zvířetem bydlet, než samotného psa. Zábavné a naučné pro ty, kteří psa mají, nebo si ho chtějí pořídit.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Super seriál

Díky němu jsem odnaučila mou fenku pár kousků. Opravdu to funguje, kéž by někdo takový byl i v Čechách..to se tu nabízí není nic moc.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé