plakát seriálu

Zornův syn

(Son of Zorn)

Názory uživatelů

Může fungovat kombinace animace a živých herců?

Ano může. Při sledování Son of Zorn jsem si přeci jen vzpomněl spíš na Falešnou hru s králíkem Rogerem, než na Looney Tunes. Technická stránka seriálu se tvůrcům daří a naštěstí vtipy nestaví jenom na faktu, že hlavní postava je animák.

Příběh je o něco slabší. Vezmeme válečníka, který celý život sekal hlavy, osvobozoval ostrovy a popíjel víno z lebek svých nepřátel, a vsadíme ho na kalifornské předměstí, aby se víc věnoval svému synovi. Tady už seriál trochu naráží, protože tenhle koncept (mimoň v nestandartním prostředí) se objevuje stále a pořád dokola. A pokud by tam nešlo o animovaného válečníka, tak Son of Zorn zapadne.

Nicméně je to příjemná oddechovka, díly rychle ubíhají a občasné násilí (velmi přehnané násilí) se objevuje nenuceně. Škoda, že se Son of Zorn nedočkal druhé série. Slušela by mu.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Válečník Zorn

Původně jsem se seriálu vážně bál. Animovaná postava nastrčená v reálném světě... Nicméně pro mě to bylo příjemné překvapení. Seriál vůbec nestaví na faktu, že postava je animovaná, ale je pouze z jiné země. Ze země válečníků, bojů a smrti. Hlavní postava je spíš takový Conan.
Příběh je prostý. Zorn má dospívajícího syna, o kterého se doposud moc nestaral a nyní to chce napravit a zároveň rozvrátit vztah svojí ex.
Technicky je dílo zpracováno příjemně a nijak animované části neobtěžují. Humor vůbec nestaví na vtipu ohledně animace, ale spíš na spojení dvou cizích kultur. Humor nesedne každému, ale kdo se uvolní, ten se řádně nasměje. Zorn má neuvěřitelné řeči, které se do dění hodí a ve všem hledá spojení s bojem. Zorn si prakticky pořád hledá záminky pro boj. Boj o chilli, o syna, za syna, za bývalku, za zemi, ovšem seriál to umí prodat zábavně.
Nejvíc zamrzí neuzavřený konec.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Zornův syn

Výborný seriál, u kterého jsem se báječně bavil. Zorn je skvělá postava a jeho interakce se zbytkem postav (mimochodem též skvěle napsaných) je báječná. Rozhodně to není klasický rodinný sitcom, kterých je mraky, originalita tam je a potenciál je dle mého maximálně využitý. Jen škoda toho brutálního cliffhangeru na konci (do Zephyrie jsem se těšil) a malého počtu epizod celkově. Zornův syn si tak brzké zrušení rozhodně nezasloužil, ale FOX prostě ruší dobré věci. 75% a určitě si ještě někdy dám repete.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí