Žralok

Žralok (Shark) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Dr. Laura

Na stadionu je zavražděna reportérka místních novin Victoria Pearsonová, která se zabývala dopingem v profesionálním sportu. Kamarádka Jessiky Devlinové, patoložka Laura Fieldsová, upřesní, že ji kdosi uhodil tupým předmětem. Prokurátor Sebastian Stark se svým týmem zjistí, že poslední reportáž Pearsonové byla o trenérovi a překupníkovi růstového hormonu Donu Kiplingovi. Kipling však prohlásí, že ji nezabil, a bez průtahů odevzdá prokuratuře moč kvůli zjištění DNA. Doktorka Fieldsová ale najde za nehty reportérky tkáň, která se shoduje s Kiplingovými vzorky. Kipling je zatčen, jenže má alibi: v den vraždy byl v San Diegu. Stark se rozhodne povolat na případ místo Fieldsové patologa Mikea Wonga.

Policie vypátrá, že v den vraždy Pearsonová hovořila s Gregem Tobiasem, který je ve vězení za znásilnění a zabití. Tobias tvrdí, že Pearsonová o něm chtěla napsat reportáž. Přestože má Tobias záznamy v trestním rejstříku, tvrdí, že dívku nezabil a že ve vězení sedí kvůli záměně DNA, které se dopustila Fieldsová.

Patolog Wong pak zjistí, že Pearsonová nezemřela po úderu do hlavy, ale byla jí vpíchnuta injekce s látkou, která se v těle nedá dokázat. Stark začne podezírat doktorku Fieldsovou, že zfalšovala patologickou zprávu a poslala do vězení nevinného Tobiase, a zatkne ji. Když se to dopátrala Pearsonová, Filedsová ji musela zabít. Obhájce patoložky však u soudu prohlásí, že si falešnou zprávu objednala prokurátorka Jessica Devlinová, která byla v případu Tobiase žalobkyní...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon