plakát seriálu

Žralok

(Shark)

Epizoda 2×03 – Výměnný obchod (Eye of the Beholder)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Neznámý vrah uškrtil servírku Melissu a hodil ji z lodi do moře. Její mrtvola byla nalezena na pobřeží. Policie zjistí, že se dívka podrobila několika plastickým operacím. Podle prsních implantátů vypátrá, že ji operoval plastický chirurg hvězd Neil Fuller. Je však záhadou, kde vzala Melissa na nákladné operace peníze. V den vraždy se měla sejít s fotografem Garrettem Blakem. Ten Sebastianu Starkovi ale tvrdí, že na sjednanou schůzku nepřišla.

Stark získá informace, že Lékařská komora vyšetřuje doktora Fullera kvůli neetickému chování. Fuller operoval řadu dívek za sexuální služby. A za provedené operace si navíc nechával platit od pojišťovny, čímž se dopouštěl podvodu. Krom toho platil Blakeovi za to, že mu doporučoval klientky. Fuller, který vlastní jachtu, se nakonec přizná, že dívky sice zneužíval, ale Melissu nezavraždil. Přichází však s tvrzením, že Blake po svých modelkách vyžadoval, aby si platickými operacemi vylepšovaly svůj vzhled. Fotograf Blake je zatčen poté, co policie zjistí, že si v den vraždy vypůjčil závodní člun. Běh soudního jednání však zvrátí jeho obhájkyně. Stark však stále věří, že vrahem je Blake.

Stark si dá zjistit, kdo je Juliin přítel Trevor Boyd. Dozvídá se, že je mu šestnáct a že byl zatčený za držení kokainu. Julie se chystá svého přítele otci představit...

Hlavní postavy
Sebastian Stark
Raina Troy
Jessica Devlin
Madeleine Poe
Vedlejší postavy
Detective Isaac Wright
Gretchen Curbow
Judge Kenneth Woodruff
Danny Reyes
Trevor Boyd
Dr. Neil Fuller
Warren Kovak
Garrett Blake
Amanda Sellers
Hank Gibbons
Judge Futamora
Rick Steiger
Medical Examiner
Assistant Laboratoy Techician
Bar Patron
Photo Assistant
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevVýměnný obchod
Původní názevEye of the Beholder
Rok natočení2007
Premiéra7. října 2007
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody