Diskuze k článku Comic-Con 2013: Supernatural (Lovci duchů)
avatar uživatele
Leslie
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
22. 7. 2013 / 17:34:44 (před 10 roky)
off

Spin off? Cože?? To né! Pichnou do něj Case a naštvou mě. Jestli to bude o Kevinovi, budiš.

Z toho shrnutí mi vyplývá, že využijou Castiela jako hospodyňku :D :D Ten Mishův komentář :DD
Na Charlie už se těším :)

Nemůžu se dočkat další série :)

avatar uživatele
Marty8901
Dlouholetý uživatel | Cool level: 24 | Alan Harper
22. 7. 2013 / 17:37:22 (před 10 roky)
off

No takový spin-off s Charlie (F. Day) by nemusel být špatný.

avatar uživatele
Leslie
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
22. 7. 2013 / 17:39:42 (před 10 roky)
off
No takový spin-off s Charlie (F. Day) by nemusel být špatný.

Zdroj: https://www.serialzone.cz/clanek/2178-comic-con-2013-supernatural-lovci-duchu/diskuze/#prispevek-2#ixzz2ZmzvQSZV

To by se mi líbilo. :D Ale já jsem pesimista, musím hned myslet na tu nejhorší verzi. :D

avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
22. 7. 2013 / 17:39:54 (před 10 roky)
off

Tiež sa teším na Castiela, ako si poradí s tým, že bude človekom. Aj na Charlie, celkom som si ju obľúbila za tie dve či tri epizódy, v ktorých hrala.

Ale spin-off?! CW nestačí jeden? :D Ale tak je mi to jasné, chcú ťažiť z úspešného seriálu.

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
22. 7. 2013 / 17:40:25 (před 10 roky)
off

som zvedavy na spin-off, jeden z mojich naj serialov, tak by som mu to prial :) len ma mrzi posledna veta v tom odstavci :/ mna praveze bavi to, ako cestuju po celych Statoch a su stale niekde vonku...takze to ma na tom nejako zrovna nelaka...

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
Anetka888
Uživatel od první verze | Cool level: 49 | Chip
22. 7. 2013 / 17:44:08 (před 10 roky)
off

Tomu říkám pěkná recyklace. CW se opravdu snaží ze všech úspěchů vytřískat, co se dá. Jenže pokud ve spin-offu nebudou Winchesterovi, Cass nebo Crowley, tak si myslím, že Kevin nikoho zajímat nebude. Charlie to asi taky nevytrhne. Podle mě tam naženou úplně nové herce s možností občasného hostování někoho ze SPN. Jak taky jinak. No nejsem moc nadšená.
Jinak s tou Katniss, to ho přejmenoval na Katnisse v mužském rodě, nebo je to překlep?

"Let's put a smile on that face!"
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
22. 7. 2013 / 18:04:18 (před 10 roky)
off
Anetka888 napsal(a):

Jinak s tou Katniss, to ho přejmenoval na Katnisse v mužském rodě, nebo je to překlep?

Chybka, díky :)

avatar uživatele
Arkantos
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
22. 7. 2013 / 18:10:13 (před 10 roky)
off

Ach nie, dalsie diely F,,, Day uz asi neznesiem. Co citam tieto nahlady tak to pojde od 10 k 4

avatar uživatele
phoebess
Dlouholetý uživatel | Cool level: 72 | Sam Winchester
22. 7. 2013 / 18:31:44 (před 10 roky)
off

Nenašel někdo odkaz na ten jejich panel na youtube, nebo někde jinde? Já jsem asi slepá, ale chtěla bych se na něj mrknout :)

"There are three kind of people in the world: those who know how to count and those who don't."
avatar uživatele
Mummy
Dlouholetý uživatel | Cool level: 33 | Jack Carter
22. 7. 2013 / 19:36:42 (před 10 roky)
off
phoebess napsal(a):

Nenašel někdo odkaz na ten jejich panel na youtube, nebo někde jinde? Já jsem asi slepá, ale chtěla bych se na něj mrknout :)

http://www.youtube.com/watch?v=ES-XG-IEa5c

A ak môžem, tak takéto podobné zhrnutie mám aj na supernatural.cinemaview.sk a bude toho viac, keď sa k tomu dokopem :D

www.supernatural.cinemaview.sk
Editováno: 1x | Naposledy: 22. 7. 2013 / 19:37:06
avatar uživatele
Ajam
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
22. 7. 2013 / 19:43:59 (před 10 roky)
off

Vůči spin offům jsem skeptický, málo kdy dosahují té správné kvality a kolikrát pohřbí i originální seriál :-(

Ajam
avatar uživatele
phoebess
Dlouholetý uživatel | Cool level: 72 | Sam Winchester
22. 7. 2013 / 19:53:32 (před 10 roky)
off

Mummy: díkec!

"There are three kind of people in the world: those who know how to count and those who don't."
avatar uživatele
Earenis
Dlouholetý uživatel | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
23. 7. 2013 / 11:16:19 (před 10 roky)
off

To jsem zvědavá, co vymyslejí teda. Mám docela obavy...

avatar uživatele
Nikuska181
Uživatel od první verze | Cool level: 12 | Dale
28. 7. 2013 / 15:15:49 (před 10 roky)
off

No tak ja sa veľmi teším. Novinka o spin-offe ma ani neprekvapila, dalo sa to očakávať, teraz je spin-offový boom a vtedy keď sa hlásilo, že TVD, PLL, či OUAT budú mať spin-offy, tak som sa aj čudovala, že taký úspešný a starý seriál ako SPN nemá. Zvlášť ešte SPN už podľa mňa dostane 10tu sériu, ale potom to už aj bude končiť pokiaľ ten seriál nechcú dodrbať, takže spin-off by ho aj mohol nahradiť. A ten spin-off by som až tak nezahadzovala, síce hej snažia sa z toho čo najviac vyťažiť, ale nikdy neviete aké to bude, tak ako sa to môže nevydariť tak isto sa to môže aj vydariť... ;)
Na Castiela som veeeľmi zvedavá, zdá sa, že sa môžme tešiť na veľa vtipných scén :) A to, že sa tam opäť objaví Charlie ma potešilo! Ja som si ju teda veľmi obľúbila, takisto aj herečku :)