Diskuze k článku Gilmore Girls opět na scéně!
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
7. 6. 2015 / 10:41:06 (před 8 roky)
off

♥♥♥ Úplně mi zvlhly oči, jak jsem to psala! Perfektní seriál :) A osobně se mi konec moc líbil, až na ten detail, že Rory neskončila s Loganem :D

avatar uživatele
aislinn
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
7. 6. 2015 / 11:00:14 (před 8 roky)
off

Moc pěkný článek :) Ten seriál je pro mě srdcovka. A nepotřebuju žádný film nebo minisérii, myslím, že to skončilo, jak mělo, a to, co se nám na tom nelíbí nebo nám chybí, si můžeme směle domyslet podle svého :) Jen mě teda mrzí, že se nedozvíme ta čtyři poslední slova, co měla připravená Amy Sherman-Palladino...

avatar uživatele
IrmaVep
Redaktor | Cool level: 34 | John Watson
7. 6. 2015 / 11:15:43 (před 8 roky)
off

Nádhera, díky moc, ragelly! :) A jak vypadají všichni dobře... i když Scott P. pěkně zfotrovatěl ;) Jenom škoda, že už to nestihl Edward H.

avatar uživatele
Veruuuu
Dlouholetý uživatel | Cool level: 68 | Charlie Harper
7. 6. 2015 / 11:49:42 (před 8 roky)
off
ragelly napsal(a):

A osobně se mi konec moc líbil, až na ten detail, že Rory neskončila s Loganem :D

Ale kde! Za ten detail jsem ráda. :D :D :D Pro mě byl jasný Jess (Milo), zvlášť po té jeho proměně. ♥

A díky za článek, takový panel bych si užila, GG srdcovka. :)

avatar uživatele
September
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
7. 6. 2015 / 11:53:05 (před 8 roky)
off

Moc díky za krásný článek :) Hezky jsem si zavzpomínala. Srdcovka je holt srdcovka :)

avatar uživatele
Luteka
Uživatel od první verze | Cool level: 19 | Černá zmije
7. 6. 2015 / 13:29:37 (před 8 roky)
off
Veruuuu napsal(a):

Ale kde! Za ten detail jsem ráda. :D :D :D Pro mě byl jasný Jess (Milo), zvlášť po té jeho proměně. ♥

A díky za článek, takový panel bych si užila, GG srdcovka. :)

Souhlasím, Logan byl pako a Rory měla skončit s Jessem :) Krásný článek, o Gilmore Girls jsem už dlouho nic nečetla, tak to bylo příjemné zavzpomínání.

I am not always a bitch ... Just kidding, go fuck yourself.
avatar uživatele
phoboska
Redaktor | Cool level: 71 | Dean Winchester
7. 6. 2015 / 13:47:48 (před 8 roky)
off
Luteka napsal(a):

Souhlasím, Logan byl pako a Rory měla skončit s Jessem :) Krásný článek, o Gilmore Girls jsem už dlouho nic nečetla, tak to bylo příjemné zavzpomínání.

Tiež súhlasím, Jess sa k Rory hodil viac ako Dean, alebo Logan.

"Welcome to the edge. It's not the end of the world, but you can see it from here." Eliza Cassan
avatar uživatele
Kroupenka
Uživatel od první verze | Cool level: 13 | Kenny McKormick
7. 6. 2015 / 13:49:38 (před 8 roky)
off

Díky za skvělý článek, uplne me to navnadilo abych si z tama našla videa.
Nemůžu si pomoct, ale ja jsem prostě Team Logan. I když je pravda, ze jsem nikdy nepřemýšlela nad Jessem po přeměně. Logan či Jess? Tot otázka.

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
7. 6. 2015 / 13:56:03 (před 8 roky)
off
Veruuuu napsal(a):

Ale kde! Za ten detail jsem ráda. :D :D :D Pro mě byl jasný Jess (Milo), zvlášť po té jeho proměně. ♥

A díky za článek, takový panel bych si užila, GG srdcovka. :)

Já byla tým Jess jen do doby, kdy se objevil Logan, ten byl pro mě jasný favorit! :D Jess když se vrátil, tak byl určitě lepší, a i jako bad boy byl s Rory suprový, ale pro mě je Logan ten její pravý :D

avatar uživatele
kutikk
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
7. 6. 2015 / 16:24:36 (před 8 roky)
off

Ten seriál mi tak chybí. Konec se mi taky moc nelíbil, nebylo to zas tak řádně zakončené. Takže film bych uvítala :)

avatar uživatele
verunkawrath
Dlouholetý uživatel | Cool level: 27 | Bobby Singer
7. 6. 2015 / 16:33:45 (před 8 roky)
off

Mě se Rory líbila s Deanem,ale pak se ukázal Logan a bylo vyhráno...skvělý seriál a článek také

Narovnej svou krátkou páteř a sevři drobné zoubky :)
avatar uživatele
Tereeeza
Uživatel od první verze | Cool level: 12 | Dale
7. 6. 2015 / 18:40:57 (před 8 roky)
off

Skvělý článek, hrozně jsem si to čtení užila a neumím si představit tam být :)
Konec se mi líbil v rámci Lukea a Lor, takové to naznačení a každý hned věděl, že k sobě prostě patří :) Nesmířila jsem se s koncem Rory a Logana :) A já jsem všemi deseti pro minisérii nebo film, nutně potřebuji další dávku Gilmorek, ten seriál naprosto miluju a můžu ho vidět pořád :) Richardova smrt mě celkem dostala a i když jsem o tom tady teď tak četla, tak mě to dojímalo. Vlastně asi i celkově ten článek mě dojímal, moc hezké shledání :)

avatar uživatele
Mummy
Dlouholetý uživatel | Cool level: 33 | Jack Carter
7. 6. 2015 / 20:32:37 (před 8 roky)
off

Vďaka za článok, niečo som už čítala na twitteri, mám strašnú chuť si znova
(a znova a znova) pozrieť celý seriál :D

www.supernatural.cinemaview.sk
avatar uživatele
Yellow
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
7. 6. 2015 / 20:59:43 (před 8 roky)
off

Seriál mě v mnohých ohledech hrozně vytáčel, ale je to dětství, takže jsem je tehdy zbožňovala. A k Rory se určitě nejvíc hodil právě ♥♥Jess♥♥. Bad boy? Lol.. Jen trochu rebel no a navíc dospěl, takže jsem ráda, že Rory s Loganem neskončila. Byl pako a nikdy jsem si ho moc neoblíbila.
Logan se sice ksichtil jako pan Božský, ale s Jessem mi přišlo, jakoby si byli souzeni.

Nějaká minisérie by se mi líbila, třeba by se Rory konečně dala dohromady s Jessem.

Mňau. Pac a pusu, pac a pusu ...jo, jsem kočkař
Editováno: 2x | Naposledy: 7. 6. 2015 / 21:11:51
avatar uživatele
Nicole348
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
7. 6. 2015 / 21:00:38 (před 8 roky)
off

Bolo pekné si takto zaspomínať. Gilmorky sú ťažká srdcovka. Podľa mňa je na film už neskoro. Predsa len seriál skončil pred ôsmimi rokmi. Herci zostarli a navyše dedko Gilmore už nežije. S koncom som spokojná na polovicu. Mrzí ma, že sme sa nedočkali Lorelainej svadby a to, že sa Rory rozišla s Loganom bola pre mňa najväčšia rana. Tí dvaja boli pre seba stvorení. Nikdy som nechápala prečo niektorí tvrdili, že Logan bol pako a lepší bol pre ňu Jess.

Editováno: 1x | Naposledy: 7. 6. 2015 / 21:02:00
avatar uživatele
Leeuska
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
7. 6. 2015 / 21:08:36 (před 8 roky)
off

Můj naprosto nejoblíbenější seriál, díky za článek.
Moc bych si přála, aby "Gilmórky" nikdy neskončily, Rory se dala dohromady s Jessem, přece jen toho měli asi nejvíc společného, Lorelei s Lukem žili spolu...ale je pravda, že by to třeba dopadlo jinak a že by seriál skončil na únavu materiálu, a to by nebylo fajn. Takhle si můžu alespoň představovat takový konec, který by se líbil jen mně :-)

Leeuska
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
7. 6. 2015 / 21:45:07 (před 8 roky)
off

Na začátek článku vložena ještě jedna společná fotka všech zúčastněných!

avatar uživatele
Maarti
Uživatel od první verze | Cool level: 17 | Jaime Lannister
7. 6. 2015 / 22:52:16 (před 8 roky)
off

Díky za článek, ráda bych se toho zúčastnila osobně, muselo to být super!
Ale takhle si zavzpomínat je taky fajn :)
Jasně, Lorelai a Luke se vzali a měli spolu dítě - ta scéna s tím kafem, který by neměla v těhotenství pít - ještě teď se směju, když si na to vzpomenu :D
A Roryina dráha po boku budoucího prezidenta Obamy.. ale který by byl pro ní nejlepší, jsme na vážkách..
Ach jo, to byl ale skvělej seriál!

Ještě jednou díky, ragelly!

avatar uživatele
IrmaVep
Redaktor | Cool level: 34 | John Watson
7. 6. 2015 / 23:37:20 (před 8 roky)
off
ragelly napsal(a):

Na začátek článku vložena ještě jedna společná fotka všech zúčastněných!

Jéé, ta je super :)) Lize W. ty vlasy takhle moooc sluší, to čučím!

avatar uživatele
Sparkles
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
8. 6. 2015 / 10:53:13 (před 8 roky)
off

Gilmorky jsou moje srdeční záležitost. Pokaždé, když je dávají v televizi, tak se dívám. Poprvé jsem je viděla, když jsem byla na základce a chtěla jsem být jako Rory :-) Pak se postupně můj vztah k postavám a ději měnil tak, jak jsem rostla. Jediné, co zůstalo konstantní, byl můj vztah k postavě Deana. Toho jsem od první epizody neměla ráda :-D

Já jsem „Team Jess“, nebyl pro mě bad boy, byl chytrý, rád četl a Rory stačil v debatách, Deana nebudu ani komentovat a Logan byl super přítel. Změnili se oba navzájem, Rory přestala být tolik uťápnutá a on dospěl. Ale když se objevil Jess jako vydavatel knih….proto v mých představách stejně skončila s Jessem, když odjela psát o kampani Obamy, tak určitě v NY narazila na Jesse a vrátili se k sobě. 
Na seriálu se mi líbila vždycky atmosféra maloměsta a barvité postavy (Taylor, Michel). Takový seriál mi chybí, když už zrušili i HoD.
A dojal mě samotný článek, čímž děkuji autorce. Představitelé Jacksona a Luka pěkně zestárli. :-) Člověk je pořád vidí mladé, když jinde moc nehrají. A nezbývá mi nic jiného, než parafrázovat Abeda: Seven seasons and a movie! 

avatar uživatele
truelovevlasticka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
8. 6. 2015 / 22:36:10 (před 8 roky)
off

Gilmorky jsou moje srdcovka a kdyby měli natočit film a nebo nějakou tu miniserii budu skákat radostí !!!! Seriál je úžasný a viděla jsem ho už tolikrát že mě nikdy neomrzel.Ten konec nebyl nejlepší a chtělo by to zakončení.Myslela jsem si že Rory bude s Loganem.Lorelain byla jasná vždycky jsem jí chtěla s Lukem:O)

avatar uživatele
truelovevlasticka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
8. 6. 2015 / 22:38:18 (před 8 roky)
off

jasně ještě jsem něco zapomněla podotknout Ragelly velké díky zaskvělej článek,fotky a že jsme si mohli zaspomínat ....kdyby se něco objevilo tak to určitě zas sepiš :o)

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
23. 7. 2015 / 18:58:45 (před 8 roky)
off

Co se stalo Patty, že tak zhubla. Snad to není nějaká nemoc.