Diskuze k článku Seriálové osudy: CSI: Cyber
avatar uživatele
lukascoolarik
Redaktor | Cool level: 121 | Lorne Malvo
12. 5. 2016 / 20:39:43 (před 7 roky)
off

Divím se, že se té ostudy nezbavili už dřív. :-D

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
12. 5. 2016 / 20:50:16 (před 7 roky)
off
lukascoolarik napsal(a):

Divím se, že se té ostudy nezbavili už dřív. :-D

Přesně tak. CSI byla dobrá značka. Seriál se stal kultovním podobně jako Star Trek apod. Mě osobně bavilo Las Vegas, Miami i New York až do poslední epizody. Ale CSI: Cyber, to byla šmíra už od začátku. Stačil pilot, abych věděl, že to stačilo. :-) Tohle rozhodně není důstojná tečka za CSI.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
12. 5. 2016 / 21:11:42 (před 7 roky)
off

Já zatím viděla jen Kitty, epku, která byla součástí CSI, a ta se mi líbila. Uvidíme, co pak někdy v budoucnu řeknu na zbytek, šanci tomu dám.

avatar uživatele
Mr.Gogo
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
12. 5. 2016 / 21:28:59 (před 7 roky)
off

Jedine čo sa mi na tomto pačilo bola uvodna znelka :D

avatar uživatele
Shppen
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
12. 5. 2016 / 21:50:47 (před 7 roky)
off

Nahodou to byl skvely komedialni serial. Vetsi blbosti o pocitacich, internetu, hernich konzolich a tak vubec, jsem v zivote nikde nevidel. Rozesmivalo me to na dlouhe dny. Sem rad ze to skoncilo.

avatar uživatele
lukascoolarik
Redaktor | Cool level: 121 | Lorne Malvo
12. 5. 2016 / 22:00:12 (před 7 roky)
off
Shppen napsal(a):

Nahodou to byl skvely komedialni serial. Vetsi blbosti o pocitacich, internetu, hernich konzolich a tak vubec, jsem v zivote nikde nevidel. Rozesmivalo me to na dlouhe dny. Sem rad ze to skoncilo.

Kdyby tvůrci seriál zamýšleli jako komedii/parodii, tak bych neměl vůbec nic proti a možná bych to i sledoval, jenže ono se to bralo vážně, což je právě to děsivé a odrazující. Plus samozřejmě ta hromada klišé, kterých bylo jen v samotném pilotu příliš moc.

Podobně vnímám Scorpion, na jehož scénu, kde sporťák jede pod letadlem a hlavní postava se snaží připojit kabel z letadla do notebooku, aby aktualizovala jakýsi software, jen tak nezapomenu. :-D

avatar uživatele
verunkawrath
Dlouholetý uživatel | Cool level: 27 | Bobby Singer
13. 5. 2016 / 15:20:07 (před 7 roky)
off

Tomuto konci se ani nedivím :)

Narovnej svou krátkou páteř a sevři drobné zoubky :)